Quote Originally Posted by Azimuth View Post
Pa zar je toliki problem otici sa prodavcem (prodavac, a ne preprodavac) kod notara i za par stotina dinara napraviti punomocje? Ako to uradis, ne treba ti vise vlasnik ugovora, vec automatski ti mozes da reklamiras i podizes telefon u poslovnici.
Jeste. Prvo niko kog poznajem mi nije potrvdio da to radi bez cimanja a i u telekomu rade takvi ljudi da niko ne moze da mi garantuje da iako je neko zavrsio bez problema necu i ja, nazalost. Sad sam se setio dok sam pisao da imam drugara koji radi kao pravnik u mts-u, bas cu prvom prilikom da ga pitam oko ovoga sa ovlascenjem.

Drugo, ja uvek uzimam od jednog lika tu koji je preprodavac. On uzme moj stari ip i doplatim za novi. Nemam cimanje i ostalo. Jeste mogu da dobijem 20-30 mozda vise alo meni licno te pare nisu vredne cimanja za oglase. Mislim pazi on meni kaze da vodi evidenciju od koga kupuje i da uvek mozemo da iscimamo vlasnika ali ja to ne racunam kao suguricu. Mene je cimao za ip6 i kao ako ne uspe sam da zavrsi reklamaciju da odem ja da uzmem. Zavrsio bez mene sve. U telekomu se sve moze ako imas jaku vezu.