iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: Zamena baterije na sopstvenu ruku

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2017
    Age
    23
    Posts
    19
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Pozdrav,zelim samo da podelim jedno iskustvo oko zamene baterije na svoju ruku,kupio sam polovan 6s 64gb pre toga sam imao 16gb e sad baterija je jako slabo drzala samo nekoliko sati performance telefona su bile lose u svakom benchmarku na antutu sam ostvario jedva 75.000 sa starom baterijom od skoro 2 godine. Nakon moje zamene baterije gde sam se napatio kao isus inace uzeo sam original bateriju za 20e.Prvo paljenje telefona baterija prazna vec mi bilo jasno da je baterija matora i problem sam resio delimicno,na antutu sam dobio skoro 129.000 dobro je dok sam sa telefon u kuci cim izadjem negde na hladno baterija kao da je suplja desava se da sa 45% mi padne na 10% i ugasi se a telefon bude u dzepu i sad sam evo narucio bateriju preko drugara u Nemackoj.Sta zelim reci zapravo nemojte uzimati baterije za iphone 6s preko Kupujem Prodajem matore su stoje dugo na lageru!!!

  2. #2
    iSrbijaHero p.pera's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    43.85861
    Posts
    1,244
    Thanks
    667
    Thanked 2,488 Times in 818 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Original za 20€, neko je tebe druze pogresno informisao.Pre nego sto pocnes da bacas pare na razne "originale" pravo u istyle i zameni bateriju kao covek za 5000din.

  3. The Following 4 Users Say Thank You to p.pera For This Useful Post:

    SG999 (19-01-2018),bbrks (19-01-2018),mospre (19-01-2018),zikicz (19-01-2018)

  4. #3
    iSrbijaHero
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Belgrade
    Posts
    860
    Thanks
    1,721
    Thanked 252 Times in 167 Posts

    Default Zamena baterije na sopstvenu ruku

    I sad si narucio bateriju preko drugara u Nemackoj i opet nemas original... Koliko te je ispalo bolje si mogao da zamenis u iStyle.

  5. #4
    iPhoneBigFan xejtep's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Age
    36
    Posts
    433
    Thanks
    301
    Thanked 364 Times in 206 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Jel ste sigurni da je u istyle-u samo 5k baterija za 6s?

  6. #5
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Nije, baterija je 5090 dinara


    Postavio je @mikenzi temu

    Program zamene baterija!

  7. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    mikenzi (19-01-2018)

  8. #6
    iPhoneBigFan raykard's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Beograd
    Age
    45
    Posts
    176
    Thanks
    358
    Thanked 225 Times in 85 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Naravoučenije ... ne kupujte ni telefone na KP, veoma je moguće da ih je neko opravljao u DIY duhu!!!

  9. #7
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    799
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Kada je nastala cela ova zbrka oko baterija nabavio sam ja sve kopije baterija za telefone jer sam hteo da ugrađujem original i kopije i pokrećem geekbench test. Za sada sam uspeo da uradim samo iPhone 6 i rezultati su bili loši sa kopijom. Međutim, da ne bude baš sve crno belo postoje kopije baterija koje su jako dobre, čak ih i dijagnostika očitava pravilno ali u dužem periodu su kapacitetom lošije u odnosu na original tj. brže propadaju ali imaju dobar odnos value for money tj. koliko para toliko muzike.
    Cena od 5090 je dobra ali naravno mnogo ljudi ni ne zna, a mnogima je i to skupo.
    Jedno je sigurno, Apple ne prodaje baterije. Ne možete kupiti bateriju u Autorizovanom servisu. Ona mora biti ugrađena u servisu.
    Ako vam neko nudi original bateriju savetujem da budete sumnjičavi.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to mikenzi For This Useful Post:

    Proday (19-01-2018),mccf (20-01-2018)

  11. #8
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2017
    Age
    23
    Posts
    19
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mikenzi View Post
    Kada je nastala cela ova zbrka oko baterija nabavio sam ja sve kopije baterija za telefone jer sam hteo da ugrađujem original i kopije i pokrećem geekbench test. Za sada sam uspeo da uradim samo iPhone 6 i rezultati su bili loši sa kopijom. Međutim, da ne bude baš sve crno belo postoje kopije baterija koje su jako dobre, čak ih i dijagnostika očitava pravilno ali u dužem periodu su kapacitetom lošije u odnosu na original tj. brže propadaju ali imaju dobar odnos value for money tj. koliko para toliko muzike.
    Cena od 5090 je dobra ali naravno mnogo ljudi ni ne zna, a mnogima je i to skupo.
    Jedno je sigurno, Apple ne prodaje baterije. Ne možete kupiti bateriju u Autorizovanom servisu. Ona mora biti ugrađena u servisu.
    Ako vam neko nudi original bateriju savetujem da budete sumnjičavi.
    Tesko da svabo koji ima 250 trgovina ce da slaze za jednu bateriju i da rizikuje sad ima i to logike kako je mogao nju nabaviti tek tako,a za istyle sam cuo da menjaju po ceni od 9000 din otprilike sto nije vredno za jedan 6s jos nemam sta da koristim dok cekam telefon a jednostavno bez telefona ne mogu








    MOD EDIT: NEMOJ DA PISES POST ISPOD POSTA U ROKU OD JEDNOG MINUTA. IMAS EDIT FUNKCIJU.

  12. #9
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    799
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Pročitaj link. Ne ostavljaš telefon. Tek kada te obavestimo da je baterija stigla rezervišeš termin i sačekaš sat vremena da se zameni baterija.
    Regularna cena za 6s je inače 9990, sada je snižena na 5090.

  13. #10
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2017
    Age
    23
    Posts
    19
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    NE CITIRAJ POST IZNAD.
    Ahaa,ja sam bio upucen pogresno ja sam dobio informaciju da je oko 9000 din zamena baterije i ceka se oko nedelju dana,iskreno pogresno sam postupio jos od samog pocetka da sam znao da se resava za 5000 din nebi se ja zezao sam jel stvarno sam se napatio,dobro sad ce mi biti lakse al opet da li cu resiti problem da mi se telefon ne gasi na hladnom pitanje je...

  14. #11
    iSrbijaHero
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Belgrade
    Posts
    860
    Thanks
    1,721
    Thanked 252 Times in 167 Posts

    Default Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Quote Originally Posted by Bogda2000 View Post
    Tesko da svabo koji ima 250 trgovina ce da slaze za jednu bateriju i da rizikuje sad ima i to logike kako je mogao nju nabaviti tek tako,a za istyle sam cuo da menjaju po ceni od 9000 din otprilike sto nije vredno za jedan 6s jos nemam sta da koristim dok cekam telefon a jednostavno bez telefona ne mogu








    MOD EDIT: NEMOJ DA PISES POST ISPOD POSTA U ROKU OD JEDNOG MINUTA. IMAS EDIT FUNKCIJU.
    Ne znam o kakvom Svabi pricas? Mislim Lokacija je Holandija a salje iz mesta odma preko granice. A to da mislis da ovde ne postoje prevare tu se grdno varas.

  15. #12
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2017
    Age
    23
    Posts
    19
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    NE CITIRAJ POST IZNAD.
    u prevodu danas je stiglo kod drugara pa cekam da slika sta je stiglo pa mozemo onda nastaviti diskusiju jel original ili nije

  16. #13
    iSrbijaHero
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Belgrade
    Posts
    860
    Thanks
    1,721
    Thanked 252 Times in 167 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Lako se napravi da izgleda kao Apple Baterija. To nije dokaz.

  17. #14
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    Quote Originally Posted by Bogda2000 View Post
    u prevodu danas je stiglo kod drugara pa cekam da slika sta je stiglo pa mozemo onda nastaviti diskusiju jel original ili nije
    Mlado pa tvrdoglavo.......jednog dana ces morati da shvatis da originalnu bateriju ne mozes da kupis nigde. Ostaje ti samo Apple servis, pa bio to Apple direktno ili neki njihov zvanicni reseler kao sto je iStyle.

  18. #15
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2017
    Age
    23
    Posts
    19
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Zamena baterije na sopstvenu ruku

    nazalost sad ce biti ovako kako ce biti a ako ne resim svoj problem jedino da stvarno saljem u istyle jel prva prodavnica od mene je 150km ili da cekam leto da uzmem iphone X trece vec stvarno nema
    Last edited by 1024; 21-01-2018 at 11:15.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •