iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 130

Thread: Program zamene baterija!

  1. #31
    "The iSrbija Hall Of Fame" iNstitucija zule73's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,430
    Thanks
    2,716
    Thanked 3,519 Times in 1,412 Posts

    Default Re: Program zamene baterija!

    ja i dalje verujem da su halapljivi svi kod nas, a da stalno izmisljaju neka opravdanja da pokriju halapljivost.
    i bzvz je da ocekujete da vam covek koji radi u toj radnji objasni zasto je to tako. niti on formira cenu niti ima veze sa time. i po najmanje je kriv za to...

  2. The Following User Says Thank You to zule73 For This Useful Post:

    mospre (22-01-2018)

  3. #32
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2013
    Age
    35
    Posts
    294
    Thanks
    93
    Thanked 112 Times in 65 Posts

    Default Program zamene baterija!

    Cist primer te halapljivosti je odjednom da ima dijagnostika za iPhone bateriju po simbolicnoj ceni od 1000 dinara od kako je pocelo sve ovo sa baterijama Msm kao da sam kola odvezo kod majstora da mi pogleda na dijagnostiku a ne bateriju na telefonu... Blagi uzas...

  4. #33
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,600
    Thanks
    991
    Thanked 1,839 Times in 1,374 Posts

    Default Re: Program zamene baterija!

    Bas me zanima na sta bi ti auto licio da ga .ebavas 6-7 sati dnevno.
    Treba da krenes da skupljas potpise i da ih tuzis. Podigni narod na borbu

  5. #34
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2013
    Age
    35
    Posts
    294
    Thanks
    93
    Thanked 112 Times in 65 Posts

    Default Program zamene baterija!

    Neko za tih 1000 dinara radi 8 sati dnevno. A ovi ih uzmu za 3 min. O tome se radi ovde. A ti ako stvarno mislis da je realno da dijagnostika baterije mobilnog telefona kosta 1000 din onda ne vredi bilo sta vise pisati.

  6. The Following User Says Thank You to Milan3gs For This Useful Post:

    mospre (22-01-2018)

  7. #35
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: Program zamene baterija!

    Msm da imamo cudnu situaciju,pa vi sad kazite da li je ili nije.
    2 zvanicna servisa rade isti posao,tj menjaju bateriju po Apple-ovom programu zamene baterija i to po snizenoj ceni. Jedan je jeftiniji i ima priblizno cenu koju je Apple zvanicno dao,a drugi je skuplji.
    Samo ljudima nije jasno kako je to moguce?
    Jel problem ako se postavi ovakvo pitanje na forumu?

  8. The Following 2 Users Say Thank You to zikicz For This Useful Post:

    Milan3gs (22-01-2018),mospre (22-01-2018)

  9. #36
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Program zamene baterija!

    Ma de realno, lopovluk najgori. Da ljudima naplacujes bekap telefona, e to je izivljavanje. Da je neki posao i neko znanje pa ajde ali jedan klik?!?!?!?!?!
    Ni dijagnostika batrije ni bekapovanje ne bi trebalo uopste da se naplacuje da su neka kompanija. A ovo asto @zikicz kaze je tacno. Treba da se pitamo debelo sta se krije iza ovih cena
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  10. The Following 2 Users Say Thank You to lowzyyy For This Useful Post:

    Milan3gs (22-01-2018),makistanke (24-01-2018)

  11. #37
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2013
    Age
    35
    Posts
    294
    Thanks
    93
    Thanked 112 Times in 65 Posts

    Default Program zamene baterija!

    @zikicz zaboravio si da napises i da su ista pravila uvoza za oba zvanicna servisa kod nas.

    Edit: sta moze da se krije, cist lopovluk i šišanje naroda.
    Last edited by Milan3gs; 22-01-2018 at 20:50.

  12. #38
    iEntuzijasta password's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    84
    Thanks
    292
    Thanked 68 Times in 33 Posts

    Default Re: Program zamene baterija!

    Quote Originally Posted by Milan3gs View Post
    Macola se ne ugradjuje koliko iStyle ocigledno. Jer ako se Macoli na cenu od 3370 isplati da menja i da ima zaradu znaci da su ovi u iStyle halapljivi od apple-a.
    Ili su im troškovi poslovanja veći pa moraju veću maržu da obračunavaju. Realno... Terazije, Ušće, Delta. Njihovo je da uslugu ili proizvod ponude a naše da prihvatimo ili ne.


    Quote Originally Posted by lowzyyy View Post
    Ma de realno, lopovluk najgori. Da ljudima naplacujes bekap telefona, e to je izivljavanje. Da je neki posao i neko znanje pa ajde ali jedan klik?!?!?!?!?!
    Ni dijagnostika batrije ni bekapovanje ne bi trebalo uopste da se naplacuje da su neka kompanija. A ovo asto @zikicz kaze je tacno. Treba da se pitamo debelo sta se krije iza ovih cena
    Mnogo više se pitam šta je sa nekim cenama iz oglasa ovde. Ljudi misle da telefoni stari godinu dana i često zaključani na mrežu vrede 20-30% manje od cene novog.
    Ili da telefon sa 128MB star godinu dana vredi gotovo isto kao neotpakovan od 32MB.
    Mene to mnogo više čudi od cene zamenije baterije i sl.
    Last edited by password; 22-01-2018 at 20:52.

  13. #39
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2013
    Age
    35
    Posts
    294
    Thanks
    93
    Thanked 112 Times in 65 Posts

    Default Program zamene baterija!

    Ako je apple reko da je zamena 25$ za sve ti kao njihov zvanicni serviser ne bi smeo da stavis cenu od 5000 din. Ugradi se ti 500 din ali zasto sam ja duzan da njima placam kiriju za usce, deltu i terazije!?
    Imamo srecu da imamo i macolu kao ovlascenog servisa, tako da nikada se ne treba zaleteti.
    Last edited by Milan3gs; 22-01-2018 at 20:57.

  14. #40
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,600
    Thanks
    991
    Thanked 1,839 Times in 1,374 Posts

    Default Re: Program zamene baterija!

    Ponavlja se pitanje zasto vi ne otvarate servise i bogatite se sto radite za dz nego ovde pametujete? Macola je domaca firma, a iStyle strana. Svaka od njih ima svoje troskove i marzu. Malo ste sretni kada vam mikenzi nesto odradi za na lepe oci, a malo kukate. Bitno je da imate izbor. Kome se ni macola ne svidja pasos u ruke i karte za New York pa gledajte belosvetsko friziranje

  15. The Following 2 Users Say Thank You to rikee For This Useful Post:

    Cuksi (23-01-2018),password (22-01-2018)

  16. #41
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Program zamene baterija!

    Sto se mene tice mene ovo sa bat ne pogadja. I da mi je bat za zamenu,ne bih je menjao.
    Cudne su mi cene,mada u sustini,svako ima pravo da formira cenu kalvu hoce. Mene samo buni sto je ovo kao “poklon” od Apple tj smanjena je cena. A imamo ovakvu situaciju.

  17. #42
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2013
    Age
    35
    Posts
    294
    Thanks
    93
    Thanked 112 Times in 65 Posts

    Default Program zamene baterija!

    Ovde niko mikenzija nije spominjao licno i ne vidim zasto decka mesas u nesto za sta on nema veze. To sto radi u iStyle i ako ovde nekom nesto ucini ne mora da znaci da mi svi moramo da idemo u iStyle i da menjamo bateriju. Decko samo radi tamo njegova je volja hoce li ili nece nekom da pomogne ovde. On ne formira cene u iStyle i nema nikakve veze sa ovim.
    Last edited by Milan3gs; 22-01-2018 at 21:02.

  18. #43
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Program zamene baterija!

    @rikee klik na bekap je tebi “rad”. Daleko je to od rada, molim te ne brani istyle. To je lopovska firma i to je svima poznato. Gledaju ovaj narod da osakate sto vise moguce, kao da nije dovoljno sto to apple radi.
    Ne kritikujem mikenzija vec one koji drze taj lanac.
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  19. #44
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,600
    Thanks
    991
    Thanked 1,839 Times in 1,374 Posts

    Default Re: Program zamene baterija!

    Hard diskove i racunare dobijaju gratis od proizvodjaca? To sto ulazu u svoje zaposlene isto ne trebaju da naplate? Da samo znas koliko ljudi dolazi sa kvarom NE RADI. Sta? Kako? Da li mozete da kazete u kojim slucajevima? NE RADI. DAJTE MI DRUGI. Svaki zapocetni radni sat treba da se naplati ako rade na svojim uredjajima. Ponesi svoj laptop pa ce ti backup uraditi za dz... u to sam ubedjen. Morate malo da se stavite i na njihovu stranu. Mislite da one iPadove i iMacove, sto ih pipkate po radnji, rode donose?
    Imate srecu pa imate mogucnost da birate ako vam je pomoc potrebna, u suprotnom samo svirkate u vetar.
    Skupite se pa otvorite damping firmu, i sa pola vijagre pod.ebavajte iStyle i pokazote da na 0dinara zarade ne moraju da placaju porez

  20. The Following User Says Thank You to rikee For This Useful Post:

    password (22-01-2018)

  21. #45
    iEntuzijasta password's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    84
    Thanks
    292
    Thanked 68 Times in 33 Posts

    Default Re: Program zamene baterija!

    Ljudi kratko pamte. Kada je bila prosle godine akcija besplatne zamene baterija za iPhone iz nekih serija - iStyle je bio dobar. Kada su pre 2 godine menjali besplatno punjace jer je apple nasao da neki stari imaju feler - bio je dobar.
    Kad treba da naplate svoj rad, znanje i ulaganje ~ drvlje i kamenje Sto kaže rikee - otvorite firmu, uspostavite saradnju sa apple'om, radite bez zarade i svima nama - vlasnicima iPhona ucinite uslugu.
    iStyle je kompanija koja nije dosla u Srbiju da nama pomaže u bilo čemu. Oni su kao i svi osnovani zbog onoga što je obuhvaćeno osnovnom definicijom privrednih društva:
    Privredno društvo je pravno lice koje osnivaju osnivačkim aktom pravna i/ili fizička lica radi obavljanja određene privredne delatnosti, a u cilju sticanja dobiti.
    A kad i ako nam nekad izađu u susret savetu, uslugom i sl. - hvala im.
    Isto tako sam zahvalan i Macoli, pre 2 godine je bio besplatan program zamene prvog-najstarijeg iPoda za tada najnoviji (apple je ustanovio neki opasan defekt). Uzeo sam novi iPod. I zahvalan sam,
    pa kada mi bude trebala servisna usluga opet cu proceniti gde mi je najbolje da idem...

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •