iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Iphone 6 > Iphone X pitanje

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2018
    Age
    22
    Posts
    19
    Thanks
    7
    Thanked 3 Times in 2 Posts

    Default Iphone 6 > Iphone X pitanje

    Evo ovako, pre oko godinu dana iphone 6, tada star oko 2 godine, poceo je da na sve manja rastojanja "hvata" wifi. Pokusao sam sve sto sam nasao na internetu( reset network settings, menjanje DNS, ) osim da resetujem ceo telefon. Telefon da bi hvatao wifi mora da bude na rastojanju manjem od 2 metra direktno u radijusu rutera. Uradio sam pun backup telefona na itunes i sad cekam da mi stigne iphone x. Planiram da restore ceo backup na iphone x kako ne bih izgubio podatke naravno. Da li mislite da je softverski problem ili hardverski da mi wifi ne radi dobro? I ako uradim backup da li ce tako lose hvatati wifi i na X?

  2. #2
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Carapanija
    Age
    39
    Posts
    2,793
    Thanks
    275
    Thanked 969 Times in 628 Posts

    Default Re: Iphone 6 > Iphone X pitanje

    Pa uvek mozes da probas da pocuves backup i da proveris.Ako hoce onda radis set up as new.

  3. #3
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Iphone 6 > Iphone X pitanje

    Vec ti je odgovoreno u jednoj temi i nije bilo potrebno da za isto pitanje otvaras dve teme.

    Ako je kod tvog telefona hardverski kvar, kao sto deluje da jeste, onda backup nema veze sa tim i ne moze da pravi nikakav problem na novom telefonu.

    Zato prvo set up as new i vidis kako radi a onda restore from backup i opet proveris.


    Moze mozda nesto drugo iz backup-a da zeza fluidnost u radu ali to mozes da znas tek kad uradis restore from backup.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •