iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Downgrade iOS 9.3.5 to iOS 8.4.1

  1. #31
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: Downgrade iOS 9.3.5 to iOS 8.4.1

    Svejedno zasto,ali ne sme se pisati poruka za porukom.

  2. #32
    iNovajlija
    Join Date
    Apr 2016
    Age
    30
    Posts
    22
    Thanks
    0
    Thanked 4 Times in 3 Posts

    Default Re: Downgrade iOS 9.3.5 to iOS 8.4.1

    izvukao sam bateriju na nekih 20 min bio, ni to nije promenilo situaciju

    bezveze, bolje da sam ga prodao na 6.1.3 verziji i zavrsio posao.... ovako nit sam prodao nit imam uredjaj


    edit:

    na kraju sam otisao kod mojih i probao sa trecim kablom, posto sa moja dva nije htelo i nekako je usao u recovery mode, ali je prvo izbacivao error -1 kada sam pokusao da restore, onda je izbacivao error 50

    spasao sam telefon sa dr.fone aplikacijom... i ako se placa, bio mi je potreban samo onaj prvi deo koji je besplatan
    posle toga je hteo da restoruje telefon na 9.3.5

    potom sam ponovo probao proceduru iz tutorijala i desilo mi se isto, onda ponovo sve ispocetka, pa jos jednom

    tri puta mi ponudi update na 8.4.1 i sva tri puta mi telefon zakuca na logu

    ne znam da li su nesto menjali u odnosu na kada ste vi radili, ali nije bitno, bar opet imam telefon
    Last edited by probotzor; 07-01-2018 at 00:16.

  3. #33
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Downgrade iOS 9.3.5 to iOS 8.4.1

    Pozdrav, ljudi, ja se ispričavam na upadanju i smetnji, ali imam sličan problem kao i probotzor. Naime, kada je izašao helixov jailbreak za ios 10.3.3 ja sam svoj iPhone 5 jailbreakao i našao tutorial na twitteru kako urediti neke fajlove preko one filezille i openshsh te downgradeati na ios 8.4.1. Nakon downgrade na ios 8 (naravno, ja budala) nisam išao raditi fresh restore,vec jailbreakam ios 8 preko nekog žnj jailbreaka (etason? mislim) i mobitel mi je skroz,doslovno, pobudalio,nije reagirao na dodir,samo bi se zaključao kada bih stisnuo lock tipku. Ja sam nemam pojma kako uspio otići u postavke i stisnuti erase all data and restore iphone, pri restore-u mi je crta zapela skroz na kraju i nije se micala 2 sata, a telefon je još uvijek radio. Bog zna kako sam ja to uspio isključiti s obzirom da nemam home tipku koja je ispala. Valjda se mobitel sam ispraznio. Kada ga pokušam uključiti, on se pali, stoji apple logo 5 minuta i samo se ugasi. I tako u nedogled. Već sam pokušao prikopčati na itunes, ne prepoznaje ga ni komp, ni itunes, a mob se samo pali i gasi. Trenutno je na popravku home tipke pa vas molim neke korisne savjete što raditi kada mi stigne nazad ako hard reset pomoću home+lock tipke ne bude radio?

  4. #34
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Dec 2011
    Age
    29
    Posts
    140
    Thanks
    12
    Thanked 34 Times in 22 Posts

    Default Re: Downgrade iOS 9.3.5 to iOS 8.4.1

    Nakacis na iTunes, ubacis u dfu mode i odradis restore na 10.3.3.

  5. #35
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Downgrade iOS 9.3.5 to iOS 8.4.1

    Ovo je uobicajena stvar kioa upravo tako i treba da se uradi ali je kod njega problem to sto mu mozda nece raditi Home dugme, kao sto je pomenuo.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •