iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Error 404 (the url "^0" could not be found on the server)

  1. #1
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Error 404 (the url "^0" could not be found on the server)

    Nedavno sam skinuo Plotagraph+ Photo Animator preko Apple Store aplikacije krajnje regularno. Upalim Mac, otvorim iTunes da nesto pogledam i on pocne da prijavljuje gresku 404 i da ne moze da skine tu aplikaciju (ukljucen mu je da automatski skida aplikacije koje su skinute na nekom uredjaju).
    Posto je proslo solidno dugo vremena, citaj nekih petnaestak dana, resim da posaljem mail njihovom support-u, posto su ljudi jedino tako uspevali da sklone dosadnu poruku od iTunes-a (prijavljuje uvek istu gresku kad god ga pokrenete i kad god skinete jos neku aplikaciju; dodje mu kao kusur ).

    Poslao sam im poruku (na primitivnom engleskom)

    I downloaded Plotagraph+ Photo Animator (because it was free through Apple Store app for iOS) on my iPhone 7 on Oct 26, 2017. Because automatic download for apps is checked in iTunes preferences, iTunes tried to downloaded when i opened it. Every time I open iTunes, it gives me error 404 (the url "^0" could not be found on the server). Is there any way to fix this error in iTunes. Best regards

    Odgovor Apple Uspport tima


    I understand that you have an issue when trying to open an app that you’ve downloaded


    Koji issue kad otvaram aplikaciju kad im lepo pise greska ta i ta na serveru



    iTunes tried to downloaded when i opened it

    It se odnosi na iTunes a ne na app, koliko se ja razumem u engleski



    Skraceno, u daljem tesktu je uopsteno naglabanje gde me upucuju na technical support posto su ovi, koje sam kontaktirao, iTunes Store Customer Support Team i zaduzeni su za, citiram njih iz mail-a


    Your request for help has reached the iTunes Store Customer Support Team. I'm able to address billing, account, download, and content questions related to the iTunes Store.

    Dodje mi da im napisem na srpskom: "Upravo vas trazim."




    Zvuce kao: "Ko je? Beograd. Zasto mene, sta imam veze sa Beogradom. Spusti, to je neka provokacija."


  2. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    Cuksi (19-11-2017)

  3. #2
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Error 404 (the url "^0" could not be found on the server)

    Kad sam znao da se nasmejem na njihov racun, i ocigledno nerazumevanje jednog clana tima, onda mogu i da napisem dalje poztivno iskustvo u komunikaciji sa support-om

    Poslao sam im mail u kome je objasnjeno da nisu razumeli u cemu je problem i da je on vezan za iTunes i gresku pri automatskom download-u aplikacije skinute sa iPhone-a.
    Ubrzo je dosao odgovor od Senior Advisor-a iz iTunes Store Customer Support.
    Ona je, sa njihove strane uklonila aplikaciju iz download queue i cim sam ponovo pokrenuo iTunes, nike se vise pojavljovala greska da ne moze da skine aplikaciju zbog greske sa serverom.


    Ako ikad budete imali problem da neka aplikacija konstantno prijavljike pomenutu gresku, potrebno je da ih kontaktirate i da je oni uklone sa njihove strane.

    Kao sto je kod Apple-a uobicajeno, support je najcesce stvarno odlican


    U skladu sa ovim, promenjen je naziv teme i moze nekom da posluzi kao resenje ako bude imao ovakvu gresku u iTunes-u prilikom skidanja aplikacija.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •