iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 114

Thread: iPhone X u Srbiji

  1. #16
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,826
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    @p.pera hahahahahaha Uvek ja tako samog sebe lazem da necu preci na novi model, i na kraju uvek zeznem samog sebe, jer ne mogu da odolim

  2. #17
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    Moji bubrezi bogami odoljevaju lepo
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  3. #18
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    Pa ako neko moze da kupi i pri tom ne trpi budzet,bubrezi i sta god,ne vidim sta je problem...
    I ne znam sto se stalno pravi frka oko cene novih ip-a i sto ih neko kupuje? Ja ga iskreno ne bih kupio prvenstveno zato sto mi se ne svidja i to sam milion puta rekao. To sto ja nemam para da ga kupim ne daje mi za pravo da kritikujem one koji imaju,a isto tako ne trpim da i oni koji imaju para omalovazavaju i qrce se ovde po forumu jer imaju najskuplji ip X.
    Sve u svemu,cestitke @Zivansi i neka te lepo sluzi.
    A eto sticajem okolnosti znam da Zivansi moze sebi da ga priusti i nece mu familija biti gladna,niti je nekom ukrao pare da bi ga kupio.A i bubrezi su mu na broju.
    Last edited by zikicz; 27-11-2017 at 20:22.

  4. The Following 4 Users Say Thank You to zikicz For This Useful Post:

    Zivansi (27-11-2017),Zuba1970 (27-11-2017),giannsi (29-11-2017),ukce (27-11-2017)

  5. #19
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,826
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default iPhone X u Srbiji

    Telefoni su postali toliko jednaki u performansama, da je sada bukvalno pitanje sta ko vise voli. Svako sebi, na ovaj ili onaj nacin moze da priusti nov model telefona, jer postoji milion nacina otplate istog. @zikicz najbolje zna koliko sam bio protov istog uredjaja, ali jednostavno je presudila ljubav na prvi pogled, ukazala se dobra prilika koja nece ostetiti porodicni budzet u osetnoj meri, jer ga uzimam na rate, pa resih da ga porucim. Da je drugacija situacija, sigurno ne bih dovodio u pitanje osnovne potrebstine porodice, zarad telefona, jer zna se sta je na prvom mestu. Ja sam iskreno pao na izgled i na osecaj kako lezi u ruci, to mi je sasvim dovoljno Kao sto sam recimo pao na zenine oci i usne Mislim da ko god se odlucio da ga pazari ili se odluci u buducnosti za isti, mislim da treba sebe prvo da poslusa, a ne sta ce mu neko ja forumu napisati ili da li ce neki blogger biti za kupovinu istog, ili protiv. Sto se rice omalovazavanja i ...enja istim, to je debilizam i sve govori o toj osobi, koja se tako ponasa. Ja na takvog ovde nisam naleteo. Hvala @zikicz na komentaru i javljam utiske
    Last edited by Zivansi; 27-11-2017 at 20:40.

  6. #20
    iPhoneBigFan vukashinp's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Beograd
    Posts
    151
    Thanks
    44
    Thanked 94 Times in 43 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    Cestitke na novom telefonu @Zivansi . Iskreno, sto se mene tice, nikada nikog nisam omalovazavao niti sto se tice telefona niti bilo cega drugog. Ako imas para, kupis brate poslednju generaciju telefona koji ti se svidja, da li je to samsung, apple, huawei ili sta god. Bice mi drago, jer ja svakako nemam nikakve koristi od toga kupio neko najnoviji telefon ili ne. Uvek sam za to da se kupi poslednja generacija telefona, ako budzet to dozvoljava. Ja sam kupio S8 preko vipa, jer znam da ga mogu priustiti i da necu osetiti po dzepu u nekoj intenzivnijoj meri. X mogu da priustim, ali onda bih morao da se odreknem dosta drugih stvari.. U mom slucaju, da se odreknem drugih stvari radi mobilnog telefona mi je malo nenormalno.
    Inace, juce sam imao prilike da probam X u TC Usce, i odlican je! Stvar bez dugmeta je top, i ja sam se za 10ak minuta koriscenja vec navikao. Telefon odlicno lezi u ruci, ekran je veliki i predivan! U neko skorije vreme, ako budem bio u mogucnosti, svakako cu preci sa S8 na X. Mozda ne u narednih nekoliko meseci, ali definitivno hocu. Ajde da kazemo da je to razlika mozda nekoliko stotina evra izmedju X i 8+. Gledajuci na duze staze, znas da ce taj telefon imati jos dugo podrsku, koji ce raditi odlicno, a pritom imati i atraktivan izgled, koji po svemu sudeci, ce biti jos dugo prisutan na trzistu. Tacno je da sada sve kompanije probaju da podignu cenu, ali ocigledno je da Apple-u to polazi za rukom, cim prodaju jako puno telefona od 1000+$.

  7. #21
    iPhoneBigFan Zuba1970's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Beograd
    Age
    54
    Posts
    312
    Thanks
    1,618
    Thanked 339 Times in 158 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    Telefon je lep. Gledao ga u Gigatronu za vikend. Cudno mi je bez Home dugmeta. Inace i ja cu da se drzim mog iP6s. Nov iPhone ako se bude kupova moze eventualno neki SE 2.

  8. #22
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    @Zivansi iz tog razloga jos se nisam usdio da odem u iStyle i da ga probam

  9. The Following User Says Thank You to Cuksi For This Useful Post:

    Zivansi (29-11-2017)

  10. #23
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    Nisam ni ja bio za kupovinu dok ga juce nisam drzao u ruci...sada vec pravim matematiku kako i sta

  11. The Following 2 Users Say Thank You to skiper For This Useful Post:

    Zivansi (29-11-2017),zikicz (29-11-2017)

  12. #24
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    799
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    Quote Originally Posted by Cuksi View Post
    @Zivansi iz tog razloga jos se nisam usdio da odem u iStyle i da ga probam
    Dođi kupi slobodno

  13. The Following User Says Thank You to mikenzi For This Useful Post:

    Cuksi (03-12-2017)

  14. #25
    iPhoneBigFan jetblack's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    409
    Thanks
    86
    Thanked 274 Times in 140 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    UX je odlican. Ekran izgleda kao nalepnica. Face ID odlicno radi, bukvalno u isto vreme swipe + authentication. Notch je tu, camera bump je tu, gabariti za nekoga ko prelazi sa plus modela su sjajni. I tako, instalira se beta profil, pa da preselim podatke...
    MBP 13" M1 | iPhone 15 Pro | AW Ultra 2 | AirPods Pro 2 | AirPods Max

  15. #26
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    @mikenzi koliko tesku milku da donesem Sto je najgore prolazim svaki dan pored iStyle-a na terazijama, idem na fizikalnu. Svaki dan je sve teze i teze proci a ne zaviriti

  16. #27
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member iMorris's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,921
    Thanks
    396
    Thanked 1,087 Times in 445 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    Lako je tebi. Ja imao presedanje leta i pauzu od 5 sati. Tako da sam bio zarobljen u istom prostoru gde i X

  17. #28
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    5 sati gledanja oci u oci to mu dodje kao dvoboj

  18. #29
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    Daklem, hteo bih da iskoristim ovu priliku da iznesem svoje misljenje o Xu. Danas sam imao priliku da se malo poigram sa istim i sve sto imam da kazem je..... telefon otkida i sabija. Brutalno fenomenalno. Te bih stvaraocima istog zeleo samo da kazem ....

  19. #30
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    799
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: iPhone X u Srbiji

    Ja bas i nisam zadovoljan. Napisacu uskoro opsirnije ali nije bilo razloga da sa 7 plus prelazim na X

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •