Juče sam kupio iPhone 8, prebacio podatke preko iCloud-a sa stare 6ice, sve sredio bez problema. Kasnije kada sam krenuo sam da skidam aplikacije, primetio sam da se "Wi-Fi" gubi na 2 sekunde i odmah konektuje ponovo. To sam primetio takođe na aplikacijama, jer ni jednu nisam mogao da skinem, on krene da skida i posle 10ak sekundi se ugasi 2 sekunde i ponovo upali i kaže mi da nije moguće trenutno skinuti i ponuđeno je "dismiss" i "retry". Pritom "Wi-Fi assist" mi je isključen, baš zbog toga sam i primetio da se to dešava, inače verovatno i ne bih, a ovako odmah prekine skidanje aplikacije. Googlao sam, gledao razne youtube tutoriale i sve isprobao, od brisanja mreže, forse restarta, resetovanja internet podešavanja, airplane mode 20sekundi, ma sve što su ljudi pokazivali da je moguće da reši problem. Poslednja stvar koju sam probao jeste bila da ugasim "Bluetooth" i "Wi-Fi" je ponovo krenuo da radi bez problema! Ali meni ovo ne rešava problem, jer imam "Apple watch" i meni je neophodno da "Bluetooth" bude konstantno upaljen da bi on imao svrhu postojanja.
Da li neko možda zna zbog čega se ovo dešava i da li može ikako da se reši? (Jutros sam skinuo najnoviju verziju IOS 11.1.1, tako da ni update nije rešio problem).
Hvala unapred! :-)