iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 151 to 165 of 185

Thread: Otpakivanje i utisci

  1. #151
    iEntuzijasta antun's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    91
    Thanks
    17
    Thanked 25 Times in 13 Posts

    Default Otpakivanje i utisci

    Quote Originally Posted by Zivansi View Post
    To sam skontao sinoc, ali tek posle pisanja utiska Ali svakako bi bilo bolje da nakon prepoznavanja lica odmah otvori home screen.
    Šta ako hoćeš da samo pogledaš notifikacije?nema razloga da odmah otvara telefon..možda da to postoji u opcijama kome tako odgovara,upravo su to po meni odlično uradili da tek kad pogledaš u telefon otvaraju se notifikacije da ih pročitaš...Face ID radi odlično i brzo zaboraviš da i postoji...jednostavno uzmeš telefon i otključa se u momentu dok to radiš.
    Još jedna odlična stvar vezana za Face id je situacija kad treba da povuče password iz Keychain-a...do sad si morao da staviš prst na home dugme da bi to dozvolio a sad to radi automacki u sekundi jer gledaš u telefon..u svakom slučaju dosta po meni dobrih stvari ubačeno koje kroz vreme korišćenja tek primetis.
    Last edited by antun; 08-12-2017 at 13:53.

  2. #152
    iPhoneBigFan jetblack's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    409
    Thanks
    86
    Thanked 274 Times in 140 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    To treba da bude opciono, kao sto su opciono ostavili reachability. Notifikacije na iOS-u su uzasne, nadam se da ce u skorije vreme da redizajniraju celu pricu. Face ID definitivno nije burka approved sistem. Zimska jakna koju nosim pokriva i nos, a to je show stopper za Face ID. Nos mora da se vidi da bi Face ID radio. Face ID ne radi ni u landscape-u. Ali uz sve receno, odlicno radi, i prezadovoljan sam. Kao sto sam i ranije rekao, najvise me smaraju nekompatibilne aplikacije, zato sto telefon izgleda budjavo kada se otvori nekompatibilna app.
    MBP 13" M1 | iPhone 15 Pro | AW Ultra 2 | AirPods Pro 2 | AirPods Max

  3. The Following 2 Users Say Thank You to jetblack For This Useful Post:

    Zivansi (08-12-2017),kursula82 (08-12-2017)

  4. #153
    iEntuzijasta antun's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    91
    Thanks
    17
    Thanked 25 Times in 13 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    NE CITIRAJ POST IZNAD.
    U pravu si za nekompatibilne aplikacije,izgleda užasno...ja bi još samo dodao sto je neko ovde već spomenuo da iz multitaskinga moraš da zadržiš prst na nekoj da bi mogao posle da ih izbaciš sto je gubljenje vremena i apsolutno nepotrebno...

  5. #154
    iPhoneBigFan jetblack's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    409
    Thanks
    86
    Thanked 274 Times in 140 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    Koliko sam citao, to je Apple namerno uradio da bi "odvikao" korisnike da zatvaraju aplikacije (sto negativno utice na trajanje baterije). I ja sam bio jedan od tih koji stalno zatvara sve aplikacije, to je vise OCD nego bilo sta drugo.
    MBP 13" M1 | iPhone 15 Pro | AW Ultra 2 | AirPods Pro 2 | AirPods Max

  6. #155
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,922
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    Popravice oni to sa nekim update-om ne brinite,ne hvatajte se za slamke jer je ipak nov tel,novija tehnologija,mora malo da prodje da sve slegne..

  7. The Following User Says Thank You to MajX For This Useful Post:

    Zivansi (08-12-2017)

  8. #156
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member iMorris's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,921
    Thanks
    396
    Thanked 1,087 Times in 445 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    A zasto gasite aplikacije?

  9. #157
    iDrugČlan Nemesispo's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    35
    Thanks
    43
    Thanked 17 Times in 11 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    Quote Originally Posted by MajX View Post
    Popravice oni to sa nekim update-om ne brinite,ne hvatajte se za slamke jer je ipak nov tel,novija tehnologija,mora malo da prodje da sve slegne..
    Nova tehnologija mozda za njih, mada takav gigant ne bi smeo dozvoljavati sebi i takve nazovimo 'sitne' propuste jer ako znas da naplatis soma evra onda znaj i da mi u startu pruzis zadovoljstvo koje ti toliko placam, nije da hejtujem ali te nazovi slamke uz ovu cenu ne smeju da postoje...

  10. #158
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,922
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    Desava se svakome naravno,desilo se i Samsungu sa note 7 da su se zapalili,mislim u pravu si ali niko nije savrsen pa ni Apple,ali ja ga ipak volim jer mi pruza mnogo vise komfora i mogucnosti nego ostali OS a probao sam sve,do skoro sam imao i S8,tel je odlican ali nije mi to to...vjerovatno navika ali sta je tu je

  11. The Following User Says Thank You to MajX For This Useful Post:

    sone888 (10-12-2017)

  12. #159
    iNovajlija Piky1231's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    Još uvijek sam mišljenja da ne vrijedi tih para naspram 8 plus i otiska prsta ali da je stroj stroj je. Cestitke

  13. #160
    iDrugČlan Nemesispo's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    35
    Thanks
    43
    Thanked 17 Times in 11 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    Quote Originally Posted by MajX View Post
    Desava se svakome naravno,desilo se i Samsungu sa note 7 da su se zapalili,mislim u pravu si ali niko nije savrsen pa ni Apple,ali ja ga ipak volim jer mi pruza mnogo vise komfora i mogucnosti nego ostali OS a probao sam sve,do skoro sam imao i S8,tel je odlican ali nije mi to to...vjerovatno navika ali sta je tu je


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U sustini se slazemo, a sto kazes za S8 to stoji, ja sam sa 6s+ preso na S8+ i telefon stvarno kida, ali ipak narucio X, mada me brine malo sto je manji dosta a navikao na ove plus modele, sorry ako odoh u off

  14. #161
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    944
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    Danas sam ceo dan cackao X. Dosao brat iz usa pa sam mu uzeo malo da se igram. I prvi utisci su da sam impresioniran, ali bukvalno. Face id je nesto neverovatno. 11.2 je instaliran pa sve leti i nema seckanja. Jedino sto nisu sve app optimizovane pa onda to izgleda ruzno kad se udje u njih, mada ce se to resiti sledecim apdejt aplikacija. Jedna sitnica me je isto odusevila, telefon stoji na stolu i telefon zvoni normalnom jacinom na koju je podesen, cim se uzme u ruke i okrene ka licu on utisa na minimum. Stojim pri tome da mi zdrav razum govori da je preskup ali posle ovog danas upoznavanja shvatam da su napravili pravu masinu i da vredi. Moj predlog je da ko god moze da ga priusti da ga slobodno kupi jer se nece pokajati. Moj 8 plus jeste dobar ali x je za njega sto se kaze televizor u boji.

  15. The Following 3 Users Say Thank You to bobanbg9 For This Useful Post:

    Zivansi (11-12-2017),anri1 (12-12-2017),vlada11070 (12-12-2017)

  16. #162
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Otpakivanje i utisci

    Sad cu da olupam moj ip7 o zid,ovoga momenta.
    Kakvo ja ****** od telefona koristim!

  17. The Following 6 Users Say Thank You to zikicz For This Useful Post:

    Zexx021 (12-12-2017),Zokifcrs (12-12-2017),Zuba1970 (12-12-2017),lowzyyy (12-12-2017),mospre (12-12-2017),sergius (12-12-2017)

  18. #163
    iEntuzijasta
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    87
    Thanks
    4
    Thanked 15 Times in 9 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    IpX je ružan, nazalost ...

  19. #164
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    944
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Otpakivanje i utisci

    Jedan jako dobar review.

    https://youtu.be/A5fDQjze_c4

  20. The Following User Says Thank You to bobanbg9 For This Useful Post:

    Nemesispo (15-12-2017)

  21. #165
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member apple ios's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    2,966
    Thanks
    376
    Thanked 1,773 Times in 1,278 Posts

    Default Otpakivanje i utisci

    Evo ovako, koristim iPhone X vise od nedjelju dana i mogu da kazem da su stvarno napravili dobro ovaj telefon. Cip je fenomenalan, sve nekako leti, animacije, fluidnost... Kamera je vrhunska, konacno se moze nositi sa Samsung telefonima, moram priznati da su do sada bili pobjednici u tom segmentu. Ono sto me prijatno iznenadilo su zvucnici i baterija. Sva podesavanja su mi ukljucena, od lokacije, background app refresh, push mail, ma sve i odavno mi se nije desilo da napunim jedan telefon i da mi traje 2 cijela dana teskog koristenja.

    Sto se tice samog Home dugmeta, odmah sam se navikao bez njega, jer su gestures mnogo lake da se nauce i poslije dan koristenja, ruka se potpuno navikne. Face ID je dobar, ali ipak u nekim trenucima, barem za sada mi je Touch ID bolje radio posao, pogotovo po noci. Nadam se da ce se sa novim softverom i njegov rad poboljsati, iako je stvarno vec poceo da uci kada na primjer stavim naocare itd...

    Eto tako, da ne duzim vise, ovo je moj utisak poslije nedjelju dana . Ako imate neka pitanja, tu sam da odgovorim.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to apple ios For This Useful Post:

    Nemesispo (21-12-2017),Zivansi (21-12-2017),sergius (21-12-2017)

Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •