iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 15 of 474

Thread: Apple Pay preko Boon Paymenta i virtual Master Card

Threaded View

  1. #1
    iPhoneBigFan jetblack's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    409
    Thanks
    86
    Thanked 274 Times in 140 Posts

    Default Apple Pay preko Boon Paymenta i virtual Master Card

    U procesu sam realizacije virtuelne MasterCard prepaid kartice koja radi sa Apple Pay. Sajt je https://boonpayment.com/fr/. Prvih godinu dana se ne placa clanarina, nakon toga je 1EUR mesecno, provizija za uplatu na boon. karticu je 1% ili minimalno 1EUR, provizija po transakciji je 1,25%. Od dokumentacije vam treba fotka pasosa, izvod iz banke do 3 meseca mator, racun za struju/vodu/fiksni telefon koji potvrdjuje adresu iz pasosa. Uplata na boon. karticu prolazi samo sa kreditne kartice. Potrebno je otvoriti francuski app store nalog, instalirati boon. app i kao region staviti Francusku. Verifikacija ide preko mobilnog telefona, bez problema prolazi +381. Nadam se da ce mi sutra verifikovati dokumentaciju i da cu uspeti da isprobam placanje sa AW i iPhone-a. Ako ima zainteresovanih, detaljnije i sa fotkama cu opisati celu pricu.

    Update:

    Verifikacija je trajala nekoliko dana. Prvo su mi lock-ovali nalog, razmenio sam 10ak mailova, i na kraju je proslo. Danas je nalog upgrade-ovan u PLUS sto znaci da moze sa se placa van Francuske. McD Borca City, uglavnom super fora. Kacim klip uskoro...

    View My Video

    Tutorijal:

    Za otvaranje Apple ID-a i promenu regiona telefona "svratite" u vise nego korisnu podsekciju foruma https://www.isrbija.net/forumdisplay...iEnciklopedija

    Boon. app:

    Home stranica aplikacije, pritiskom na + ulazite u meni za top up kartice, gore levo je pregled ili izmena vaseg profila, gore desno je pregled transakcija (uplata/isplata)



    U top up meniju postoje tri opcije, auto top up sa kreditne kartice, uplata sa kreditne kartice (provizija je 1% ili minimalno 1EUR po uplati), uplata preko racuna (nema provizije, ali nase banke uzimaju proviziju za inostrana placanja, a u ovom slucaju prenos sredstava). Uplata sa Visa Internet (prepaid) kartice nije prosla u mom slucaju, uplata sa MasterCard kreditne kartice je prosla.



    Profil, tip racuna (postoje tri tipa racuna, START, BASIC, PLUS, mora biti PLUS da bi se placalo u Srbiji, i taj tip racuna zahteva verifikaciju), dodatno mozete menjati PIN, lozinku, licni info, dodati karticu na Apple Watch, itd.




    Pregled uplata/isplata, izvod, mozete filtrirati uplate/isplate po datumu

    Last edited by jetblack; 23-10-2017 at 11:53.
    MBP 13" M1 | iPhone 15 Pro | AW Ultra 2 | AirPods Pro 2 | AirPods Max

  2. The Following User Says Thank You to jetblack For This Useful Post:

    wifininja (23-10-2017)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •