iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61

Thread: Telenor ubacio NEO pakete u ponudu

  1. #31
    iDrugČlan cupcake's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Beograd
    Age
    32
    Posts
    38
    Thanks
    28
    Thanked 10 Times in 7 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudi

    Danas sam kontaktirala Ivu na Twitteru i ona mi rece da mogu da predjem na novi paket i da zadrzim promociju, ali da im posaljem podatke i molbu na mail i da slikam svoj potpis, i ja pitala da li moze sve to da se odradi u poslovnici, ona kaze da ne brinem nista i da odem tamo da zavrsim ako mi vise odgovara. Odem u Telenor, ispricam liku da mi jutros na fb odbili, a danas na Twitteru odobrili popust, on mi kaze da nema zive sile da mi se odobri Play+ 30 i 50%, bez obzira sta su kolege rekle. Kaze moze samo da mi ukinu 50% i da umesto 2295 din kolika je cena sa uredjajem, placam cenu od 1495 bez uredjaja, i jos kaze to ti je manje vise isto jer dobijas 40% umesto 50%. Ja rekoh hvala prijatno. Kontaktiram Ivu opet, ona mi kaze da posaljem na mail podatke i da ne brinem nista, da ce da mi odobre. Poslala sam sve i sad cekam odgovor. Nije mi toliko zapelo za taj paket, nego sam se zainatila i hocu to da isteram do kraja. Kod njih se ne zna ko pije a ko placa.

  2. #32
    iPhoneBigFan perkele's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Indjija
    Age
    44
    Posts
    134
    Thanks
    94
    Thanked 34 Times in 21 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudi

    Ja sam pre mesec dana uzeo telefon i neki paket od 350min i 1GB interneta ali uz promociju 10GB koja je i presudila da to uzmemi sa nekim popustom je taj paket bio 1150din. Telefon nisam ni hteo da uzimam ali ispalo je povoljnije da uzmem nego da ga ne uzmem pa sam uzeo P9 lite i poklonio ga majci... Pre par dana kad su se pojavili ovi novi paketi, odem do poslovnice i za minut zavrsim da predjem na ovaj novi paket Play plus 20, ostala mi je promocija 10gb mesecno a racun je porastao za nekih 100din i sad ce biti 1250din. Pozivi i SMS neograniceni, 11.5GB interneta, HBO GO besplatan i 20GB interneta za njega i Dezzer, uz to mislim da imam i 100GB prostora na Capture servisu i neki besplatan internet za tu aplikaciju, mislim da ne postoji bolji paket nigde u svetu za manje para. :-) Godinu dana sam bio u MTS-u pre ovoga, uzeo VIP na mesec dana da probami bacio karticu drugi dan u ***** i odgovorno tvrdim da je telenor za 2 klase ispred VIP-a a za klasu ispred MTS-a.
    Hvala na paznji. :-)

  3. The Following 3 Users Say Thank You to perkele For This Useful Post:

    cikaZubic01 (07-10-2017),cupcake (07-10-2017),slavke1976 (07-10-2017)

  4. #33
    iSrbijaHero Ninoslav's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Novi Sad
    Age
    40
    Posts
    726
    Thanks
    43
    Thanked 1,170 Times in 390 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudi

    Quote Originally Posted by cupcake View Post
    Danas sam kontaktirala Ivu na Twitteru i ona mi rece da mogu da predjem na novi paket i da zadrzim promociju, ali da im posaljem podatke i molbu na mail i da slikam svoj potpis, i ja pitala da li moze sve to da se odradi u poslovnici, ona kaze da ne brinem nista i da odem tamo da zavrsim ako mi vise odgovara. Odem u Telenor, ispricam liku da mi jutros na fb odbili, a danas na Twitteru odobrili popust, on mi kaze da nema zive sile da mi se odobri Play+ 30 i 50%, bez obzira sta su kolege rekle. Kaze moze samo da mi ukinu 50% i da umesto 2295 din kolika je cena sa uredjajem, placam cenu od 1495 bez uredjaja, i jos kaze to ti je manje vise isto jer dobijas 40% umesto 50%. Ja rekoh hvala prijatno. Kontaktiram Ivu opet, ona mi kaze da posaljem na mail podatke i da ne brinem nista, da ce da mi odobre. Poslala sam sve i sad cekam odgovor. Nije mi toliko zapelo za taj paket, nego sam se zainatila i hocu to da isteram do kraja. Kod njih se ne zna ko pije a ko placa.
    Ja sam isterao do kraja, bez problema. Mozda sam jedan. Od prvih bio, ima cela epopeja na bech forumu...
    iPhone 13 Pro Max Sierra & iPad Pro 11" 2018 & AppleTV 4K 32GB

  5. The Following User Says Thank You to Ninoslav For This Useful Post:

    cupcake (07-10-2017)

  6. #34
    iDrugČlan cupcake's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Beograd
    Age
    32
    Posts
    38
    Thanks
    28
    Thanked 10 Times in 7 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudi

    I ja sam konacno isterala do kraja sve. Doduse morala sam opet da poguram, jer sam cekala tri dana odgovor.

  7. #35
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudi

    Mozes li da mi kazes, da li ovo sto su ti trazili da im posaljes tekst i potpis, da li to znaci da prosto slikas papir sa tekstom i potpisom pa im posaljem mejlom ili treba da se salje molba bas ovom redovnom postom? I ako mozes da mi kazes, ako nije tajna, kako si to "pogurala", posto i ja evo od kada sam im posalo taj papir sa potpisom, cekam odgovor vec dva dana.

  8. #36
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Kraljevo
    Posts
    116
    Thanks
    17
    Thanked 22 Times in 13 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudi

    Meni su odgovorili posle tri dana da ne mogu da pređem sa Play + L na Play + 30 i da zadržim promociju 50% popusta na mesečnu pretplatu. Dok u ugovoru lepo piše da promocija važi i ukoliko dođe do promene paketa. I da li ste primetili da su na sajtu sad napravili umesto cena paketa bez uređaja, dodali su cena paketa sa popustom...gde oni kao već daju neki popust na nove neo pakete.
    Last edited by Gavro; 11-10-2017 at 15:08.
    APPLE USER (iPhone, iPad)

  9. #37
    iDrugČlan cupcake's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Beograd
    Age
    32
    Posts
    38
    Thanks
    28
    Thanked 10 Times in 7 Posts

    Default Telenor ubacio NEO pakete u ponudi

    Quote Originally Posted by Didule View Post
    Mozes li da mi kazes, da li ovo sto su ti trazili da im posaljes tekst i potpis, da li to znaci da prosto slikas papir sa tekstom i potpisom pa im posaljem mejlom ili treba da se salje molba bas ovom redovnom postom? I ako mozes da mi kazes, ako nije tajna, kako si to "pogurala", posto i ja evo od kada sam im posalo taj papir sa potpisom, cekam odgovor vec dva dana.
    Slikala sam svoj potpis. Iskucala u mailu tekst i podatke i to je to. A pogurala sam tako sto sam im nakon tog maila pisala dva puta na Tviteru i rekla da je rok odavno istekao i da urgiraju kod svojih kolega, da se to resi sto pre. U roku od 5 min su mi promenili paket.

  10. The Following User Says Thank You to cupcake For This Useful Post:

    Didule (11-10-2017)

  11. #38
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Kraljevo
    Posts
    116
    Thanks
    17
    Thanked 22 Times in 13 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudi

    Posle kontaktiranja na FBu gde su me odbili i na mailu isto, preko tvitera sam uspeo da izguram ovo što sam hteo Rekli su mi to čuveno da im pošaljem podatke opet na mail servis.telenor i sliku potpisa.
    APPLE USER (iPhone, iPad)

  12. #39
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2014
    Age
    37
    Posts
    2
    Thanks
    1
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudu

    Da se ukljucim u temu i prenesem vam moje licno iskustvo sa Telenorom.Za mesec dana mi se zavrsava treci ugovor po redu isto cu postupiti kao pre 2god,malo pre isteka drugog otiso kod drugara u njihovu radnju i zamolio ga da posalje zahtev za raskid,strpljivo sacekao da se neko javi od operatera i pita me zasto sam nezadovoljan njihovom uslugom.Tako se i desilo zvala me zena par dana odlagao sam razgovor sto zbog posla sto namerno.Ponudili su mi tada nove pakete ,lepo im reko sta meni odgovara i dobio prenesi i surfuj extra 30% i uredjaj za 1din i telenor vise dodatak (surf 5gb) za internet na 50% popusta.Sve ovo kad sam pitao u radnji je bilo bez dodatni internet i ucesce za telefon oko 6000din.Mislim da svako moze da napravi razlicit dogovor ako naravno oni to dozvole

  13. #40
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,717
    Thanks
    204
    Thanked 383 Times in 183 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudu

    Uz veliko natezanje sa podrskom i na Twitteru i preko call centra, omoguceno mi je da predjem sa trenutnog paketa Prenesi Play+ XXL na Play+ 40 uz zadrzavanje popusta na mesecnu pretplatu od 50%. Tako da sad cekam jos da mi posalju ugovor na adresu da potpisem i da realizuju prelazak.

  14. #41
    iSrbijaHero Ninoslav's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Novi Sad
    Age
    40
    Posts
    726
    Thanks
    43
    Thanked 1,170 Times in 390 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudu

    Ček ček, ako imas vazecu ugovornu obavezu onda ne salju novi aneks na potpis, samo se menja tarifa.

    Ako nisi imao UO onda si prvi koji je dobio 50% ovako...

    Koje je od ta dva
    iPhone 13 Pro Max Sierra & iPad Pro 11" 2018 & AppleTV 4K 32GB

  15. #42
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,717
    Thanks
    204
    Thanked 383 Times in 183 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudu

    Ne ne imam vazeni ugovog do sledece godine. Avgust valjda. Pa ne znam kako ce da izvrse tu promenu cekam...

  16. #43
    iSrbijaHero Ninoslav's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Novi Sad
    Age
    40
    Posts
    726
    Thanks
    43
    Thanked 1,170 Times in 390 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudu

    U tom slucaju samo promena tarife ide, nece ti slati nista
    iPhone 13 Pro Max Sierra & iPad Pro 11" 2018 & AppleTV 4K 32GB

  17. #44
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,717
    Thanks
    204
    Thanked 383 Times in 183 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudu

    E super onda. Eto cekam da mi promene za 1800 dinara mesecno ce biti savrsen paket.

  18. #45
    iSrbijaHero Ninoslav's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Novi Sad
    Age
    40
    Posts
    726
    Thanks
    43
    Thanked 1,170 Times in 390 Posts

    Default Re: Telenor ubacio NEO pakete u ponudu

    Ja sam na Play+ 30. Koje si digitalne servise uzeo? Ja sam hbo, deezer i novinarnicu, realno ne znam koji bih uzeo kao 4. da imam tu opciju... posto imas brdo neta svakako tako da ne mozes potrositi na drustvene mreze
    iPhone 13 Pro Max Sierra & iPad Pro 11" 2018 & AppleTV 4K 32GB

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •