iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 7 of 10 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 143

Thread: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

  1. #91
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    945
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Ubedljivo najbolju ponudu ima Vip. Na neo 4 uredjaj kosta 69.000 ko ima societe racun 64.000 pretplata 2400 sa 4 gb interneta i telefon simfree.

  2. #92
    iSrbijaHero slavke1976's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tavankut
    Age
    47
    Posts
    505
    Thanks
    528
    Thanked 120 Times in 97 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Ja gledam za paket play+20 u telenor-u je iPhone 8plus 64GB 90990din, a u vip-u to bi bio neo 2 paket 92500din. Jedino sto je u Vip sim free, a i dobija se 2GB besplatnog interneta u roamingu. Sto nije lose. Ne znam da li ima takva neka opcija za Telenor.
    Izvinjavam se na OFF-u ovo je samo reakcija na prodaju iPhone 8 kod nasih operatera .

  3. #93
    Administrator Stevs's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Erdoglija, Kragujevac
    Posts
    144
    Thanks
    17
    Thanked 75 Times in 41 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Uzeo sam iPhone 8+ 64gb. Telefon je na 11.1 beta 3 i radi stvarno brzo. U odnosu na 6S+ glavna razlika je baterija. Par dana ga koristim i Usage bude i preko 10 sati a baterija ne padne ispod 20%. Zanimljivo je reći da je na geekbencu skoro pa identične brzine kao 6S+ kada je u low battery modu.

    Ono što mi je glavna zamerka je zvuk u slušalici koji je za razliku od 6S+ nekako sa više basa i meni je sve to jako nerazgovetno tokom razgovora. Imam osećaj kao da pričam na "spikerfonu". Ne znam u čemu je problem možda ima veze sa zvučnikom za stereo koji dolazi od iPhone 7ce.

  4. #94
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2014
    Age
    38
    Posts
    176
    Thanks
    35
    Thanked 41 Times in 28 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Idem u usa u novembru,pa me zanima u kojoj radnji kupiti ip8 sim free u offical apple ili ici u ove t-mobile i slicne operatere,isto tako me zanima dok sam u usa kupio bih neku njihovu sim karticu zbog interneta tipa dok sam negde u setnji da okrenem viber i slicno,pa jel imaju oni neke varijante kartica na dopunu pripejd,i dali daju to ako pokazes srpski pasos,posto nema usa id?

  5. #95
    iEntuzijasta
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    96
    Thanks
    89
    Thanked 145 Times in 55 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Ja sam iz drugog pokušaja došao u posed iPhone 8 uređaja, na kome se ne vidi lepak po ivici stakla za zadnje strane. Pisao sam o tome u temi o zvaničnim servisnim procedurama. U pitanju je space grey boja i svima koji se odluče da kupe ovaj uređaj preporučujem da ga otpakuju odmah na prodajnom mestu i dobro pregledaju ivice stakla sa zadnje strane telefona kako bi se uverili da pomenuti defekt ne postoji. Inače je prvi uređaj uzet preko Mts-a u petak a novi sam dobio danas. Bili su jako ljubazni i ažurni

  6. #96
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,923
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Quote Originally Posted by R10 View Post
    Idem u usa u novembru,pa me zanima u kojoj radnji kupiti ip8 sim free u offical apple ili ici u ove t-mobile i slicne operatere,isto tako me zanima dok sam u usa kupio bih neku njihovu sim karticu zbog interneta tipa dok sam negde u setnji da okrenem viber i slicno,pa jel imaju oni neke varijante kartica na dopunu pripejd,i dali daju to ako pokazes srpski pasos,posto nema usa id?
    samo u Apple store ces dobiti sim free,operateri ne daju sim free...

  7. The Following User Says Thank You to MajX For This Useful Post:

    R10 (31-10-2017)

  8. #97
    iPhoneBigFan vukashinp's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Beograd
    Posts
    151
    Thanks
    44
    Thanked 94 Times in 43 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Jel zna neko sto su ovi na KP grunuli cenu od 700+e za iP 8?
    Kapiram da je skoro izasao, ali bre...

  9. #98
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Ocigledno ne pratis sta se desava pri svakom novom iPhone izdanju. Uvek je tako bilo i bice....

  10. #99
    iPhoneBigFan vukashinp's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Beograd
    Posts
    151
    Thanks
    44
    Thanked 94 Times in 43 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Ocigledno, zato i pitam. Do sada sam uzimao kod operatera, nisam ni obracao paznju na KP.
    I koliko to traje, dok cene ne dodju na realnu vrednost?

  11. #100
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    945
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Pa to je nerealna cena na KP u pravu si. Realna cena je od 839e u Eu koliko je za pocetni iphone 8 64gb. Tako da je to cena vise nego dobra.

  12. #101
    iEntuzijasta donvito90's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Beograd
    Posts
    90
    Thanks
    374
    Thanked 245 Times in 76 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Pa gledajte cene na mobilnisvet

  13. #102
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2014
    Age
    38
    Posts
    176
    Thanks
    35
    Thanked 41 Times in 28 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Dali ce biti nekih popusta u usa za crni petak za ip 8?

  14. #103
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,923
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Sumnjam,Apple to nikad davao nije da ja znam...

  15. #104
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,486
    Thanks
    2,276
    Thanked 726 Times in 397 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    nece na i8 ali bice na nekim drugim proizzvodima

  16. #105
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mmilos82's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Serbia
    Posts
    1,346
    Thanks
    574
    Thanked 569 Times in 335 Posts

    Default Re: Pusten u prodaju iPhone 8 i iPhone 8 Plus - utisci i prve reakcije

    Quote Originally Posted by R10 View Post
    Dali ce biti nekih popusta u usa za crni petak za ip 8?
    Nece Apple ali ce drugi retailers imati dobre ponude. Ako izgluglas malo veces videti offers nekih prodavnica, tipa Target ili Wallmart!
    MacBook Pro 13" Retina; iPhone 8+; iPad 2018; iWatch series 4, Apple TV 3

Page 7 of 10 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •