iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35

Thread: WatchOS4

  1. #16
    iPhoneBigFan Zexx021's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Novi Sad
    Posts
    294
    Thanks
    449
    Thanked 84 Times in 46 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Kako se ponasa OS4 na Series 2? Imam Nike + verziju pa me zanima da li je na istom, ili radi brze ili sporije? Nisu nesto mnogo ubaciti da je vau da se predje sa OS3 a bitno je da ne laguje i ne baguje na novom
    iPhone 7 Plus 128GB | iOS 10.3.2 | Apple Watch Nike + Series 2

  2. #17
    iDrugČlan
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    32
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: WatchOS4

    Aha a dobro svakako sam ga dobio po dobroj cjeni od prijatelja kojem je stajao u ladici.. stainless steel model sa milanese loop remenom za 800 kn

  3. #18
    iPhoneBigFan dodo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    257
    Thanks
    122
    Thanked 105 Times in 77 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Ma super je, bez obzira na sporost. Radi što treba, samo nije za nestrpljive jer mu treba i 5-10 sekundi da recimo registrira touch, a onda i pokrene neku aktivnost. Diktiranje poruke? Pojedeš doručak dok počne raspoznavati glas. I tako u svemu
    No radi, mjeri otkucaje srca, kalorije, pokazuje vrijeme i sve što treba. Tako da je za 800 kn super kupovina.

  4. #19
    iDrugČlan
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    32
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: WatchOS4

    Pa bas tako..jos pogotovo sto je stainless steel model jer ima i safirno staklo i celicno kuciste..sam taj remen u ducanu kosta 200 eura

  5. #20
    iModerator dzenopoljac's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Apple Universe
    Posts
    7,848
    Thanks
    742
    Thanked 3,027 Times in 1,589 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Apple Watch treba koristiti samo kao ekstenziju telefona. Ako kreneš da čačkaš po aplikacijama u prvoj seriji ima da se zaglupi totalno. Samo kalorije, vreme, temperatura, do not disturb...

  6. The Following User Says Thank You to dzenopoljac For This Useful Post:

    Predrag (20-11-2017)

  7. #21
    iPhoneBigFan Zexx021's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Novi Sad
    Posts
    294
    Thanks
    449
    Thanked 84 Times in 46 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Jel isprobao neko ove bete OS 4.2? Izasla je Beta 3 pa me zanima kako se ponasa Series 2 na beti 4.2, da li radi isto kao OS3 i generalno vredi li preci sa OS3 na OS4?
    iPhone 7 Plus 128GB | iOS 10.3.2 | Apple Watch Nike + Series 2

  8. #22
    iDrugČlan
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    32
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: WatchOS4

    Imam apple watch seriju 2 na watchos 4 kupio ga prije neki dan,uglavnom brzi je luno od prve generacije tu nema dvojbe ali opet i na seriji 2 sam primjetio da na digitalnim watchfaceovima ulaz u app drawer ulazi glatko dok na analognim watchfaceovima nekada udje glatko a nekada udje malo trzajuci,neznam dali je to tako i na seriji 3 i dali je tako i na seriji 2 na watchosu3 pa me zanimaju vasa iskustva... ako tko ima apple watch 2 na watchos 3 ili 4 svejedno ili cak apple watch seriju 3 nek stavi analogni watchface i proba 5-6 puta uci u app drawer sa aplikacijama i dali nekad udje glatko a nekad malo trzajuci... hvala unaprijed

  9. #23
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    172
    Thanks
    86
    Thanked 85 Times in 41 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Kakva vam je baterija na satu sa novim OS? Ujutru sam ga skinuo sa punjača u 13h 10%. Serija 2

  10. #24
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Nesto ti tu debelo ne valja. Ja na series 1, retko kad odem na spavanje sa manje od 70-80%. U proseku ga punim, svaki drugi dan, odnosno noc i to samo zato da ne bih razmisljao da li ce izdrzati treci dan, inace mislim da bi u 90% slucajeva izdrzao i taj treci dan do pred spavanje. Dakle to tvoje nesto ne stima debelo. Jedino ako tipa pricas preko sata po 5h dnevno ili mu drzis ukljucen gps non stop ili mozda ono konstantno merenje pulsa ili tako nesto, mada mislim da cak i u takvoj situaciji ne bi trebalo da traje tako kratko.

    Ja bih na tvom mestu uradio reset sata, a onda setovao sve ispocetka, rucno i obratio paznju sta drzim ukljuceno.

  11. #25
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    172
    Thanks
    86
    Thanked 85 Times in 41 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Da uključeno je gps i merenje pulsa. Sve je radilo ok. Poslednja dva tri dana baterija haos. Jedino što sam uradio update.

  12. #26
    iPhoneBigFan dodo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    257
    Thanks
    122
    Thanked 105 Times in 77 Posts

    Default WatchOS4

    Series 1, uključeno sve što se može uključiti. GPS, mjeri srce, uključujem aktivnosti kad sam u šetnji ili vježbam... Izdrži cijeli dan bez problema. Prije spavanja je na 20 - 30%, kako kad.

    Napravi hard reset, možda pomogne.

  13. #27
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Quote Originally Posted by presretach View Post
    Da uključeno je gps i merenje pulsa. Sve je radilo ok. Poslednja dva tri dana baterija haos. Jedino što sam uradio update.
    Ja imam series 1, koji nema gps. ne znam kako je to reseno na series 2, ali pretpostalvjam kao na telefonu. Vidi da ti neka aplikacia ne dri stalno ukljucen gps. Ili da ti nije u pozadini neki program za vezbanje nije ostao ukljucen, jer kada je aktivan, onda merac pulsa radi stalno, a verovatno i gps, a to je kombinacija koja bi mogla za par sati da potrosi bateriju. Ako to ne pomogne, onda reset.

  14. #28
    iEntuzijasta watchmannp's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Novi Pazar
    Posts
    61
    Thanks
    16
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: WatchOS4

    Ja imam seriju 1. Meni baterijala ne moze vise od 1,3 dana. Negde oko 12 navece stavim da se puni svako vece. U poslednje vreme primecujem da je dosta sporiji nego kada je bio nov

  15. #29
    iPhoneBigFan Zexx021's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Novi Sad
    Posts
    294
    Thanks
    449
    Thanked 84 Times in 46 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Ja Series 2 Nike + i koristim ceo dan, ostane 70-80% na kraju dana zavisnosti od koriscenja (proveravanje vreme, notifikacija..) Do sad nisam isprobao tokom trcanja i treninga. Inace ne ostavljam sat upaljen celu noc, svako vece ga ugasim i upalim sledeci dan nosenja i time bateriju stedim i punim jednom nedeljno bukvalno...
    Probaj restore nesto je zabrljalo. U najgorem slucaju, pravac Apple Store (iskljucivo Apple Store!, najblizi u Becu ako si iz Srbije) i odmah prijavi stanje i reci da si nezadovoljan i negoduj, zamenice ti uredjaj bez naknade. Nisam siguran koju Seriju ces dobiti prilikom zamene. Ovo je potpuno normalno i to rade u Americi, trebalo bi i u Evropi da imaju isti tretman!
    iPhone 7 Plus 128GB | iOS 10.3.2 | Apple Watch Nike + Series 2

  16. #30
    iPhoneBigFan dodo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    257
    Thanks
    122
    Thanked 105 Times in 77 Posts

    Default Re: WatchOS4

    Totalno sam smetnula s uma da series 1 nema GPS Pokazuje mi kartu kretanja u aktivnostima pa nisam ni razmišljala o tome da u stvari podatke uzima s iPhonea.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •