iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 105 of 135 FirstFirst ... 55595103104105106107115 ... LastLast
Results 1,561 to 1,575 of 2014

Thread: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

  1. #1561
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jun 2015
    Age
    33
    Posts
    148
    Thanks
    116
    Thanked 141 Times in 64 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by lowzyyy View Post
    Ne znam koliko sam u materiji ali ono sto znam je da zbog toga ne bi imao gde stranice da drzi koje se ne koriste.
    Stranice su samo jedna od milion stvari koje svaki OS mora da drži u memoriji da bi optimalno radio. To što se dešava usporenje kad memorija dođe blizu nule je potpuno normalna i neizbežna pojava jer OS mora da krene da čisti memoriju da bi "preživeo" i to nikakav Apple i iOS ne mogu da preduprede, sve i da još 10 puta optimizuju kompletan stack.

    Ali da ne idemo sada dalje u offtopic, eventualno da otvorimo novu temu gde ćemo da se bavimo problematikom mobilnih OSova sa tehničke, low level strane.

  2. #1562
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Svakako, samo izvoli, napravi novu temu

  3. #1563
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by Nosorog View Post
    Pa nemam sad link.

    Ali telefoni sinkuju sami (naravno ako drzis sync ukljucen), na tebi je pri otvaranju novog telefona (ili nakon factory reseta) da izaberes oces li set as new ili da povuce citav bekap. Simple as that.
    Ma da, i onda ponovo u podešavanja, podešavaj telefon pa podešavaj aplikacije a od istorije korišćenja aplikacija ništa. Niko nema bekap kao iOS, da vrati i aplikacije i podatke aplikacija. Ne moraš ništa da radiš sem da upises ponovo šifre naloga koji su unutar bekapa i sačekaš da svuce se sa iClouda... Android ima osnovni bekap koji to vrati imenik, kalendar, aplikacije koje su na nalogu ali svaku aplikaciju kad se instalira ponovo podešavaš...

  4. #1564
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,603
    Thanks
    993
    Thanked 1,840 Times in 1,375 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ima i to... bar je meni povuklo kada sam S8 testirao, a original je bio sa LG Spirit

  5. #1565
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ma ja to nisam video... a radim servis telefona i živo me zanima šta to ima da radi bez root-a i da sve prebaci..

  6. #1566
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,603
    Thanks
    993
    Thanked 1,840 Times in 1,375 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    LG Spirit nema root... povukao mi jednu klijent app koja ima bas da se kuca ako treba sve od pocetka

  7. #1567
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Android podatke aplikacije čuva u particiji kojoj bez root-a nema pristupa pa mi zato nije jasno kako može da vrati aplikaciju sa podacima aplikacije bez root pristupa. Recimo, imaš Parking Manijak aplikaciju i podešene tablice kao i opcije u samoj aplikaciji. Vratiš tim nekim bekap i Parking manijak i vrate ti se i opcije aplikacije sto si menjao kao i sačuvane tablice? Mnoge aplikacije imaju neku sopstvenu verziju bekapa kao Viber, WhatsApp isl ali to je nešto drugo...

  8. #1568
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,603
    Thanks
    533
    Thanked 2,365 Times in 1,268 Posts

    Default iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    iOS 11.3 navodno public sledeće nedelje?? Mislim da je Shure pogrešio ali ko zna.

    http://www.idownloadblog.com/2018/02...ited-just-yet/
    Last edited by wifininja; 24-02-2018 at 22:39.

  9. #1569
    iPhoneBigFan Nosorog's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    378
    Thanks
    48
    Thanked 79 Times in 64 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by nsvoodoo View Post
    Ma da, i onda ponovo u podešavanja, podešavaj telefon pa podešavaj aplikacije a od istorije korišćenja aplikacija ništa. Niko nema bekap kao iOS, da vrati i aplikacije i podatke aplikacija. Ne moraš ništa da radiš sem da upises ponovo šifre naloga koji su unutar bekapa i sačekaš da svuce se sa iClouda... Android ima osnovni bekap koji to vrati imenik, kalendar, aplikacije koje su na nalogu ali svaku aplikaciju kad se instalira ponovo podešavaš...
    Pa nije bilo tako do skore promjene privacy policy-a, vec je sve uredno vracao.

    Sad su se ogradili da kao nemaju podatke korisnika, haha. Kako da ne

    A ako rootujes, imas image kao acronis, ono full beckap pa cak i iz 'etapa' kao u acronisu na pc-jevima.

    Nego ovo nije ta tema, tako da necemo dalje od toga... mada tvrdim da je za makar moj dozivljaj bekapa android keva, sestra i tata u odnosu na iosov sistem.

  10. #1570
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ma nikad nisi mogao napraviti kompletan bekap sistema u androidu. Vrati ti imenik ali ako si ti u prethodnom sistemu podesio imenik da ti prikazuje Ime pa prezime, u novom telefonu moraš ponovo ući u imenik i podesiti jer ti to podešavanje nije sačuvao. Ako nisi napravio bekap u samom Viberu, biće prazan na novom telefonu kad ga instaliras i aktiviraš.
    Sto se tiče iOS 11, zadnji 11.2.6 kod mene radi odlično bez nekog kocenja i stucanja, ali mi sisa bateriju, možda 4.5-5h korišćenja izgura (6S)

  11. #1571
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Jel zna neko gde mogu da uključim EU volume limit? Nigde ne mogu da nadjem, na iOS 10 je uvek sam bio uključen. Ne mogu, mnogo mi je lakše s njim

  12. #1572
    iSrbijaHero iLaki's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,140
    Thanks
    364
    Thanked 151 Times in 99 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Šta je sa iOS-om ni na jednom sajtu za filmove ne mogu da pustim video online samo se vrti kružić ima li neki browser da može da riješi problem jer ove koje sam probao nisu mogli

  13. #1573
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,922
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Music/volume limit
    Last edited by MajX; 28-02-2018 at 00:04.

  14. #1574
    iSrbijaHero iLaki's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,140
    Thanks
    364
    Thanked 151 Times in 99 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by MajX View Post
    Music/volume limit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja ‘music’ uopste nemam u settings

  15. The Following User Says Thank You to iLaki For This Useful Post:

    nixysx (28-02-2018)

  16. #1575
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    I ovde se vrti. Meni se to svud dešavalo do skoro, uradio restore i sad bez problema pušta svud

Page 105 of 135 FirstFirst ... 55595103104105106107115 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •