iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 89 of 135 FirstFirst ... 3979878889909199 ... LastLast
Results 1,321 to 1,335 of 2014

Thread: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

  1. #1321
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,922
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ja nemam nikakvih problema na X...

  2. #1322
    iPhoneBigFan Mrcha's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Age
    28
    Posts
    112
    Thanks
    5
    Thanked 29 Times in 19 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Kakvo *****. Ne mogu da vjerujem da neko posle 4 mjeseca od izbacivanja smeća nije u stanju da riješi najosnovnije stvari. E vala sto se mene tice zavrsio sam saradnju sa nesposobnjakovićima.

  3. #1323
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Što se tiče seckanja, slabog fps kako god tokom skrolovanja nekih aplikacija kao što su instagram, facebook meni je to kako kad, bukvalno. Nekad radi glatko super a nekad secka, ne znam od čega zavisi, imam iOS 11.1.1, iP6. Mojoj sestri na šestici 11.2.2 instagram i tako te aplikacije užasno seckaju, ubijaju koliko koče, kao i neke animacije tipa kad se otključa telefon i slično. Meni se ovo nikad pre nije dešavalo a bode me u oči, nadam se da će nekako da srede, Bože moj iP6 je već stariji uredjaj, ali gledam na 5S ovo radi extra glatko

  4. #1324
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2017
    Age
    45
    Posts
    24
    Thanks
    0
    Thanked 4 Times in 3 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    I kod mene se to seckanje ne javlja uvek i ne u svakoj aplikaciji. Na prethodnoj verziji mi se dešavalo i u settings, a na 11.2.2. do sada nisam primetio. Al zato vrlo često u AppStore, 9 gag i sl. Ni meni nije jasno od čega zavisi, a probao sam sve sto sam mislio da moze da utiče na to, i ništa. Nisam primetio da je ovo generalni problem kod svih, ali je veoma iritantan. Moraću da pišem Apple i da ih napljujem malo zbog toga. . Ako nas bude dovoljno, možda ih motivisemo da rade svoj posao.

  5. #1325
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Dec 2012
    Age
    39
    Posts
    278
    Thanks
    22
    Thanked 27 Times in 15 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    ja ostajem na 11.2 dok ne izbace jailbreak

  6. #1326
    iPhoneBigFan Zokifcrs's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Majdanpek
    Posts
    325
    Thanks
    309
    Thanked 189 Times in 80 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ja sam i dalje na 10.3.3... Ni on nije savršen, ali je za 11, premija.
    iPhone 7 plus, Jet Black

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Zokifcrs For This Useful Post:

    Atomski mrav (16-01-2018),nixysx (10-01-2018)

  8. #1327
    iSrbijaHero Azimuth's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,161
    Thanks
    536
    Thanked 723 Times in 403 Posts

    Default iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ume da secne s vremena na vreme i na 8+, najcesce kad se probudi ekran (ako su razlicite pozadine na LS i HS) i i sam prelazak sa LS na HS, tako da ne treba da vas cudi sto na strijim generacijama ima tog i takvih problema.

    Edit:
    Imam jos jedan problem, ali me ovo uzasno iritira. Kad okrenem neki broj ili se javim na poziv, naslonim telefon na uho i displej se ugasi (senzor radi). Medjutim, u vecini situacija posle obavljenog poziva nece da se upali displej kako bih prekinuo poziv. Moram da kliknem na power/home dugme da bih upalio ekran i mogao da prekinem poziv. Kao da ne radi senzor u tom momentu.
    Da li jos neko ima ovaj problem?
    Last edited by Azimuth; 10-01-2018 at 10:08.
    Note 8 DS

  9. The Following User Says Thank You to Azimuth For This Useful Post:

    sergius (19-01-2018)

  10. #1328
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Carapanija
    Age
    40
    Posts
    2,793
    Thanks
    275
    Thanked 969 Times in 628 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ja sam imao problem da kada pricam i hocu da prekinem nemam preko celog ekrana poziv nego mi stoji samo u gornjem desnom uglu kao ono kada imas onaj tweak call bar valjda.I onda kliknem na ime (koje je u krugu) pa tek onda mi izbaci da prekinem poziv

  11. The Following User Says Thank You to shiza For This Useful Post:

    nixysx (10-01-2018)

  12. #1329
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Daa to za poziv se i meni dešavalo stalno na IOS 10 na 11 nisam primetio. Ne znam ali ako pogledam kako iP6 radi na iOS 11, zapitam se kako se tek muči 5s i da će ga Apple svesti skoro kao 4S na 9.3.5. Meni na šestici jedino animacije koče, ostalo sam zadovoljan, nemam nekih problema. Kad uključim onaj režim štednje telefon poludi koliko je spor, što je i normalno ali ovako radi sve super samo što mi skrolovanje nekih aplikacija secka. Recimo od danas sve radi glatko, ali rekoh kako kad i ne znam od čega to zavisi. Ugasim režim štednje, u podešavanja ugasim ono gde je kao onaj kontrast i sl. isključim animacije i i dalje secka, tako da nije do starijeg hardware telefona a s obzirom da se do dešava na veći broj aplikacija, verujem da je problemu iOS...

  13. #1330
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2017
    Age
    34
    Posts
    2
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Jel neko primetio od korisnika 7+ u poslednjih nedelju dana da baterija brze iscuri nego inace? Nisam od onih koji prate svaki % ali bas u poslednjih nedelju dana primecujem znatno brze trosenje nego inace. Video sam u temi za IP7 jedan topic gde se neko zali na taj problem ali to je jedini post bio(bez odgovora).
    Zaboravih da dodam da sam na 11.2.2 juce azurirao ali evo i danas primecujem da se nista nije promenilo.
    Last edited by jack; 10-01-2018 at 17:10.

  14. #1331
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    A da sacekas 3 - 4 dana, par punjenja......pa onda da vidis sta se desava sa baterijom.....naime, posle update-a treba dati spravi malo vremena

  15. #1332
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2017
    Age
    34
    Posts
    2
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Videcu kakvo je stanje za par dana pa se javljam sa impresijama
    Last edited by bbrks; 10-01-2018 at 18:11.

  16. #1333
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by Azimuth View Post
    Edit:
    Imam jos jedan problem, ali me ovo uzasno iritira. Kad okrenem neki broj ili se javim na poziv, naslonim telefon na uho i displej se ugasi (senzor radi). Medjutim, u vecini situacija posle obavljenog poziva nece da se upali displej kako bih prekinuo poziv. Moram da kliknem na power/home dugme da bih upalio ekran i mogao da prekinem poziv. Kao da ne radi senzor u tom momentu.
    Da li jos neko ima ovaj problem?

    Ovo se javlja i na iOS 10. Nije do telefona.

  17. #1334
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2018
    Age
    44
    Posts
    13
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Kakva su dalja iskustva da iOS-om 11.2.2. da li ga instalirati?

  18. #1335
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Obavezno

Page 89 of 135 FirstFirst ... 3979878889909199 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •