iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 67 of 135 FirstFirst ... 1757656667686977117 ... LastLast
Results 991 to 1,005 of 2014

Thread: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

  1. #991
    iDrugČlan kaunakakai's Avatar
    Join Date
    Oct 2017
    Age
    38
    Posts
    48
    Thanks
    81
    Thanked 11 Times in 9 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by kursula82 View Post
    Ovako, meni redovno zastuca unlocking animacija, znaci seckaju ikonice samo tako. Takodje redovno mi seckaju animacije kad se zatvara aplikacija, nekad zasecka a nekad me samo izbaci bez animacije. Redovno mi pucaju random aplikacije sa stora, znaci ne ove fabricke. Imam osecaj da mi se aplikacije jako kratko zadrzavaju u ramu. Aj sad sto se tamo neka 6-7unazad refresuje nego sto zadja koriscenja kad upalim telefon odma krene da se refresuje. Ne znam da li to zavisi od aplikacija ili os-a ali ume jako da me nervira jer mi nije bilo tako ranije. Telefon je ota update od ios10 i strasno me smara ta prica oko clean install-a bez vracanja backup-a. Koj ce mi onda backup ako ne smem da ga vratim.

    E sad da se osvrnem da izgled i ui/ux ios-a. Nemogu da se oduzmem utisku da su neke stvari uradjene samo za ipX. Posebno prve dve stavke dole.

    1. Unlocking animacija lock screen-a nagore je ruzna i potpuno neportrebna na ostalim modelima dok na ipX itekako ima funkciju i izgleda lepo.

    2. Dock, tj ikonice bez imena. Ovo ima smisla i lepo izgleda na ipX gde je dok zaobljen i odbojen od coski. Na ostalim modelima izgleda ruzno.

    3. Control center. Onako nit smrdi nit mirise. Stari je lepsi, ovaj mozda fukcionalniji ali onda su trebali da puste da mozemo da izaberemo komplet sta ocemo tu. Ja recimo muziku ne slusam i ta budza mi je tu visak.

    4. Notification center, uzas. Umesto osecaja da sam nesto povukao nadole ja imam osecaj da sam na lock screen-u. Resenje sa svajpovanjem starijih notifikacija mi je isto lose i mislim da bi trebalo konacno da grupisu te notifikacije sto bi obradovalo veliku vecinu korisnika.

    5. Boldovani fontovi i hederi. Ja ne znam da li nekom ovo izlgeda lepo. Sta treba mi ogroman naslov da sam uso u poruke jer sam zaboravio da sam upravo uso u tu aplikaciju, koji mi zauzima deo ekrana gde je mogao search bar da stoji a ne da ga zovem svajpovanjem nadole. Isto vazi i za phone app i settings.

    6. Ikonice. App store, ima li neko da mi se svidjaju ovi hotdogovi? Stara je bila super. Calculator, izlgeda kao ikonica na nekom od android skinova tipa huawei koji forsira da ikonice budu uniformne pa gurne u kockicu. Isto je stara bila super. Notes i remainder, daj da promenimo nesto kolko da bi promenili, naravno na gore. Kalandar spada pod ovo boldovano, uzas.

    Nazalost ios ide bas silaznom putanjom.
    Svaka čast. Detaljno i opisno, sve si rekao. U potpunosti se slažem. Ja sam se zbog svega ovog vratio na iOS 10.

  2. #992
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Svi postovi koji su off topic, kao i oglasi (sto je izricito zabranjeno prema pravilima foruma), su obrisani.

    Pogledajte malo sta pisete i saberite koliko ima off topic prepiske.


    Nastavak off topc pisanja i pogotovo ponude telefona, dobijaju od mene bodove


    Takodje je formirana nova tema koja moze da bude prakticna a vezana je za odblokiranje poziva putem koda.

  3. #993
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    21
    Thanks
    23
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Da li ima informacija kada izlazi 11.1.3 ili 11.2 ili koji vec

  4. #994
    iPhoneBigFan mccf's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    57
    Posts
    486
    Thanks
    360
    Thanked 234 Times in 142 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ljudi, naucite se vec jednom...iOs koji je dosao na telefonu je onaj koji je i optimizovan za njega. I tu je kraj. Eventualno sledeca verzija...pod uslovom da te godine u 2 mjeseca ne izadju 2 ajfona (8 i X).
    Kako? Nije problem da to apple namjerno ubija starije telefone, nego je jednostavno tehnicki nemoguce izvesti, da 2,3, 4 ili vise generacijski razlicitih hardvera obuhvatis da rade perfektno... ipak, poslednji ios se bazira na poslednji telefon - koji je brzi, koji iz godine u godinu dolazi sa sve vecom memorijom u osnovnom modelu...
    Ove godine je to najocitije - izasao je iPh X, koji odudara od svih prethodnih generacija - iPh 6, 6s, 7, 8...svi su, ako nista drugo, isti oblikom. Priblizno slican hardver...sa generacijom su dolazili 3d touch, touch id... i onda dodje nesto bez home dugmeta, totalno drugacije, touch id, sa prepoznavanjem lica... iOs 11 je i pravljen u prvom redu za iPh X.
    Svi telefoni su imali lag sa home dugmetom... ljudi prodaju ios 10 zarad nekih 50 smajlija...

  5. The Following User Says Thank You to mccf For This Useful Post:

    ecanikajo (01-12-2017)

  6. #995
    iPhoneBigFan vukashinp's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Beograd
    Posts
    151
    Thanks
    44
    Thanked 94 Times in 43 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Onda po toj logici, i iP 8 mora da bude odlicno optimizovan na iOS 11..

  7. #996
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    I ipx ali nije stucka deserkica samo prsti :-D

  8. #997
    iPhoneBigFan vukashinp's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Beograd
    Posts
    151
    Thanks
    44
    Thanked 94 Times in 43 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    https://t.co/na7dnJYyuV
    Ovo bi moglo da bude zanimljivo ☺

  9. #998
    iPhoneBigFan lujomanga's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    42
    Posts
    190
    Thanks
    14
    Thanked 19 Times in 19 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Od kako sam presao na 11 ne sinkuje mi bookmarks sa explorera na safari. Sve sam pokusao... ima li neko ideju?

  10. #999
    iDrugČlan
    Join Date
    May 2016
    Age
    32
    Posts
    37
    Thanks
    20
    Thanked 11 Times in 10 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ima li neki neki neki nacin da se lepo vratim na 10.3.3 i da imam normalan telefon? Verovatno ne ali da pitam. Nada poslednja umire 6 je u pitanju. Smeta mi slabija baterija,nista drugo.

  11. #1000
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Digni na neoficijalni “final” pa provaj nista ne gubis meni se ipad preporodio

  12. The Following User Says Thank You to Igor88bg For This Useful Post:

    nikola-srbija (01-12-2017)

  13. #1001
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    https://9to5mac.com/2017/12/01/ios-1...ole-elcomsoft/ opaaa ios 11 nije samo bagpvot...

  14. #1002
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Rekao bih da treba da pise “ bagovit”,al’ ajd’ prevedi.
    Lako bi mi kad bi u Google translate mogao da se izabere “ tvoj “ jezik.

  15. The Following User Says Thank You to zikicz For This Useful Post:

    bbrks (01-12-2017)

  16. #1003
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by Igor88bg View Post
    Pod uslovom da ti je probio passcode od telefona.
    Fora, nadjes telefon, probijes passcode, uradis bekap i vratis telefon . Vlasnik misli sve ok, a ti imas njegov bekap kuci koji legalno mozes da povuces na telefon
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  17. #1004
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Pustena zvanicna verzija iOS 11.2


    Obavezno uradite backup pre instaliranja novog iOS-a na vasim iUredjajima

  18. The Following 2 Users Say Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    Dalabu (02-12-2017),nikola-srbija (02-12-2017)

  19. #1005
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ip7 preporodjen...

  20. The Following User Says Thank You to Igor88bg For This Useful Post:

    Kurta (02-12-2017)

Page 67 of 135 FirstFirst ... 1757656667686977117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •