iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 25 of 135 FirstFirst ... 1523242526273575125 ... LastLast
Results 361 to 375 of 2014

Thread: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

  1. #361
    iPhoneBigFan raykard's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Beograd
    Age
    45
    Posts
    176
    Thanks
    358
    Thanked 225 Times in 85 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Meni se dešava da se baterija ne prazni srazmerno, to jest spusta po 10-15% odjednom. Upravo sad dok kucam, počeo sam sa 19%, za ovih desetak sekundi bacio ga je na 17%, a sad je 14%. 5% baterije je pojeo za jedan reply ...

  2. #362
    iEntuzijasta xalix's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Vrsac , Geteborg
    Age
    42
    Posts
    62
    Thanks
    9
    Thanked 30 Times in 9 Posts

    Default iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by Igor88bg View Post
    mini 4 i air 2 pa na dalje
    Koji trip jbt a u podesavanjima ima opcija ... bas glupost ...

  3. #363
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    A nemas ti split screen sa mini 2- air 1 ti imas Slide Over and Picture in Picture

  4. The Following User Says Thank You to Igor88bg For This Useful Post:

    xalix (24-09-2017)

  5. #364
    iSrbijaHero kristianmarkovic's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Niš
    Age
    37
    Posts
    578
    Thanks
    189
    Thanked 225 Times in 171 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    @raykard Da nemaš 6s?
    iPhone XS

  6. #365
    iPhoneBigFan raykard's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Beograd
    Age
    45
    Posts
    176
    Thanks
    358
    Thanked 225 Times in 85 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    @kristianmarkovic 6S+

  7. #366
    iEntuzijasta xalix's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Vrsac , Geteborg
    Age
    42
    Posts
    62
    Thanks
    9
    Thanked 30 Times in 9 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by Igor88bg View Post
    A nemas ti split screen sa mini 2- air 1 ti imas Slide Over and Picture in Picture
    Da sad sam konacna nasao neki info ... poceli su da rolaju kao android , novi ios mora i novi iphone/ipad ... mislim ne mora ali nema funkcije sa novog ios-a ...

  8. #367
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    znas kako generalno mislim da je potrebno vise od 1GB RAM-a za tako nesto mada generalno znam samsung tablete gde radi split bez problema a imaju 1GB radne memorije :-D e sada... bem li ga :-D ko zna kako bi to radilo sa tih 1 gb

  9. #368
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Kod nekih korisnika se pojavljuje problem da ne mogu da sepovezu na App Store.

    Ovo je privremeno resenje dok se Apple ne udostoji da izbaci update koji popravlja i ovaj bug.


    1. Pokrenite App Store i proverite da se nalazite na Today tab-u i zapamtite datum koji se na njemu nalazi







    2. Izadjite iz App Store aplikacije i pokrenite Settings/General/Date & Time i iskljucite Set Automatically







    3. Promenite manuelno datum na onaj koji je bio na Today tab-u i koji ste u prvom koraku zapamtili


    4. Pokrenite App Store i pustite ga da bude on-screen bar tridesetak sekundi


    5. Ponovo udjite u Settings i ukljucite Set Automatically i proverite da pokazuje aktuelni datum


    6. Dva puta kliknite na Home dugme, da bi dobili App switcher i izbacite App Store iz backgorund-a


    7. Ponovo pokrenite App Store




    Nakon ovog, ne bi trebali da dobijate dosadnu poruku da ne moze da se konektuje na App Store.
    Nadamo se da ce Apple ubrzo pustiti update koji resave sve/vecinu bagove prve verzije ovog iOS-a i da ce poceti da lici na ono sto treba i da ormalno radi.


    Redmondpie

  10. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    giannsi (25-09-2017)

  11. #369
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    983
    Thanks
    2,833
    Thanked 1,776 Times in 637 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Da li se desava jos nekome da tokom koriscenja tapatalk-a, telefon jednostavno zamrzne, da ne reaguje ni na double klik, vec mora jednom da se klikne, pa tek onda double klik, iskljuci tapatalk i onda ponovo pokrene ispocetka, kako bi radilo pristojno, pa do sledec zamrzavanja?

  12. The Following User Says Thank You to Zivansi For This Useful Post:

    mp3player (24-09-2017)

  13. #370
    iDrugČlan cupcake's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Beograd
    Age
    32
    Posts
    38
    Thanks
    28
    Thanked 10 Times in 7 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Niko nema problema sa imessage? Konstantno mi salje kao text message, neki put kad je plavo ja posaljem, ono stoji not delivered. Sad mi stoji da je aktivirano a non stop salje kao sms. Malo malo pa mi izbacuje poruku da aktiviram imessage a on aktiviran. Ili kliknem da aktiviram on se posle pola sata ugasi sam.

  14. #371
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    983
    Thanks
    2,833
    Thanked 1,776 Times in 637 Posts

    Default iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ja se cudim kako me pored svih problema, bas taj sa imessage zaobisao
    Edit: primetih i da mi se home dugme cuje, kao nekada na starijim modelima, poput 5s, da se cuje kao neko struganje.
    Last edited by Zivansi; 24-09-2017 at 14:17.

  15. #372
    iPhoneBigFan michael clayton's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Belgrade
    Posts
    152
    Thanks
    19
    Thanked 44 Times in 38 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by raykard View Post
    Meni se dešava da se baterija ne prazni srazmerno, to jest spusta po 10-15% odjednom. Upravo sad dok kucam, počeo sam sa 19%, za ovih desetak sekundi bacio ga je na 17%, a sad je 14%. 5% baterije je pojeo za jedan reply ...
    isto i kod mene,a onda npr na 79% zabode 20min pa onda 78,77,76 za 3min... i da naravno do tih 79% je stigao sa 88%..... ma ide ovo na restore .....
    iphone 12 pro 128gb space gray + telenor

  16. The Following User Says Thank You to michael clayton For This Useful Post:

    Zivansi (24-09-2017)

  17. #373
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by cupcake View Post
    Niko nema problema sa imessage? Konstantno mi salje kao text message, neki put kad je plavo ja posaljem, ono stoji not delivered. Sad mi stoji da je aktivirano a non stop salje kao sms. Malo malo pa mi izbacuje poruku da aktiviram imessage a on aktiviran. Ili kliknem da aktiviram on se posle pola sata ugasi sam.

    Ocigledno je da iOS 11, pored ostalih bagova, ima i problem sa iMessage i FaceTime a korisnici macOS-a mogu da primete poruku da se ceka na aktivaciju Handoff.

    Ono sto mozes da pokusas je da se izlogujes sa iCloud-a. Restartuj telefon i ponovo se loguj na iCloud.

    Ako to ne pomaze, uradi Reset All Settings a, ako to ne pomaze, mozes jedino Clean install.

    Pre svega ovog, Uradi BCKUP telefona.


    Redmondpie

  18. The Following 2 Users Say Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    cupcake (24-09-2017),giannsi (25-09-2017)

  19. #374
    iDrugČlan cupcake's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Beograd
    Age
    32
    Posts
    38
    Thanks
    28
    Thanked 10 Times in 7 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Zanimljiva stvar je da dok juce nisam uradila clean install nikakvih problema nisam imala. Pre toga sam imala gm verziju i sve je bilo kako treba. Sad cu resetovati pa cu videti sta dalje.

  20. #375
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Uradi backup prvo.

    Interesantno je da si uradila Clean install, da si vracala backup, pa i da povezemo da je nesto povukao i prolupao oko komunikacije sa iCloud nalogom.

Page 25 of 135 FirstFirst ... 1523242526273575125 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •