iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 104 of 135 FirstFirst ... 45494102103104105106114 ... LastLast
Results 1,546 to 1,560 of 2014

Thread: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

  1. #1546
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,717
    Thanks
    204
    Thanked 383 Times in 183 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Kad bih nasao jedan plus 7 sa 256 na 10.3.3 uffff

  2. #1547
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ios je postao Android. SE je zakucao zato sto je bila skoro popunjena memorija... nije hteo da uđe ni u jednu aplikaciju a posle restarta samo jabuka. Probao Update na itunes, ni da čuje (error 14) pa zatim Restore koji je prošao... nekada je ios radio i sa 0MB slobodnih... ovo je sad krsh OS... jedino zbog čega i dalje koristim iOS je backup na iCloudu, da toga nema, ćao zdravo...

  3. #1548
    iSrbijaHero Kurta's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Pancevo
    Age
    33
    Posts
    662
    Thanks
    916
    Thanked 427 Times in 293 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Odete lepo svi na android i prestanete da smarate.
    iPhone 6, space gray.

  4. #1549
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    945
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ili kupi sa vecom memorijom i resis problem....

  5. The Following User Says Thank You to bobanbg9 For This Useful Post:

    Kurta (21-02-2018)

  6. #1550
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    @kurta, Kad naprave bekap kao sto ima iOS, odoh. Smaraš ti sa komentarima da je sve ok a nije sve ok, polako se raspada sistem

  7. The Following 3 Users Say Thank You to nsvoodoo For This Useful Post:

    SG999 (21-02-2018),iLaki (22-02-2018),nixysx (21-02-2018)

  8. #1551
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by bobanbg9 View Post
    Ili kupi sa vecom memorijom i resis problem....
    Pa i veća memorija može da se napuni. A šta je sa onim da je nekad sistem bio stabilan i sa 0MB free?

  9. #1552
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    945
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Pa razlika je 16 i 64 ili 128...

  10. #1553
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by nsvoodoo View Post
    Pa i veća memorija može da se napuni. A šta je sa onim da je nekad sistem bio stabilan i sa 0MB free?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisam bas pratio diskusiju, ali ajde kad vec ovo tvrdis, koji to sistem radi stabilno sa 0MB free?

  11. #1554
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jun 2015
    Age
    34
    Posts
    148
    Thanks
    116
    Thanked 141 Times in 64 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Kad bi neko uspeo da natera iOS (ili bilo koji mobilni/desktop operativni sistem, inače) da radi sa 0 MB slobodnog prostora, komotno bi mogao da dobije Nobelovu nagradu. Možda će on negde da prikaže da ima 0 MB slobodnog prostora (lično nikad nisam video, doduše, baš se pitam zašto) ali u tom slučaju ta cifra ne označava realno stanje "na terenu".

  12. #1555
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Ma može. Meni se sto puta dešavalo da u settings piše 0MB i u kameru ne može ni jednu sliku da napravi i radi super, ali to mi se nije skoro dešavalo. Piše da ima 0MB ali verovatno ima još jer logično je da ne bi mogao da radi onda

  13. #1556
    iPhoneBigFan Nosorog's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    378
    Thanks
    48
    Thanked 79 Times in 64 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by nsvoodoo View Post
    @kurta, Kad naprave bekap kao sto ima iOS, odoh. Smaraš ti sa komentarima da je sve ok a nije sve ok, polako se raspada sistem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa android je odavno prestigao iosa u bekapu...

    Sve sto treba da znas je password za tvoj registrovani nalog i vrati ti bekap kao image, tj sve nazad

  14. #1557
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by Nosorog View Post
    Pa android je odavno prestigao iosa u bekapu...

    Sve sto treba da znas je password za tvoj registrovani nalog i vrati ti bekap kao image, tj sve nazad
    Jel imaš neki link ka tome, da vidim o čemu se radi?
    Quote Originally Posted by nixysx View Post
    Ma može. Meni se sto puta dešavalo da u settings piše 0MB i u kameru ne može ni jednu sliku da napravi i radi super, ali to mi se nije skoro dešavalo. Piše da ima 0MB ali verovatno ima još jer logično je da ne bi mogao da radi onda


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
    Eto, a mene skoro etiketirali kao ludog... izgleda da ovde mnogo korisnika zna za iOS od skora pa im onda i nije tako velika razlika rada...

  15. The Following User Says Thank You to nsvoodoo For This Useful Post:

    nixysx (22-02-2018)

  16. #1558
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Evo čistog primerka da može, piše “Nula KB” Tako da je očigledno moguće, koliko on zapravo ima memorije ne znam, ali vidim šta piše

  17. #1559
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by wyomingplease View Post
    Kad bi neko uspeo da natera iOS (ili bilo koji mobilni/desktop operativni sistem, inače) da radi sa 0 MB slobodnog prostora, komotno bi mogao da dobije Nobelovu nagradu. Možda će on negde da prikaže da ima 0 MB slobodnog prostora (lično nikad nisam video, doduše, baš se pitam zašto) ali u tom slučaju ta cifra ne označava realno stanje "na terenu".
    Ne znam koliko sam u materiji ali ono sto znam je da zbog toga ne bi imao gde stranice da drzi koje se ne koriste. Imao sam slucaj gde je pokazivao 0kb i cesto je sam OS brisao kesirane podatke od drugih aplikacija da bi imao cime da radi. Tada mi se desavalo da se ponasao cudno, kasni, zabode pa se otkoci i slicno.
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  18. #1560
    iPhoneBigFan Nosorog's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    378
    Thanks
    48
    Thanked 79 Times in 64 Posts

    Default Re: iOS 11 [ako vam odlicno radi samo lupite like na prvi post ne spamujete temu]

    Quote Originally Posted by nsvoodoo View Post
    Jel imaš neki link ka tome, da vidim o čemu se radi?

    Eto, a mene skoro etiketirali kao ludog... izgleda da ovde mnogo korisnika zna za iOS od skora pa im onda i nije tako velika razlika rada...



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa nemam sad link.

    Ali telefoni sinkuju sami (naravno ako drzis sync ukljucen), na tebi je pri otvaranju novog telefona (ili nakon factory reseta) da izaberes oces li set as new ili da povuce citav bekap. Simple as that.
    Last edited by Nosorog; 22-02-2018 at 11:57.

Page 104 of 135 FirstFirst ... 45494102103104105106114 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •