iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Savet za odabir provajdera

  1. #16
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Savet za odabir provajdera

    Pa cekajte ljudi kako mozes da stavis onda cenu na sajt internet paket je 1590 din i roknes mi jos skoro 100% na tu cenu bez ikakvog upozorenja ? Obrni okreni uzeo si paket net+tv ??

    Zvao sam danas ikom i tv+internet moze na 12 meseci i ne postoji nikakav popust vec od prvog meseca krece cena od 2900 din za najmanji paket (40/2 i 100 kanala)
    Ne znam kako stoji mts njih nisam zvao da pitam da li i oni kriju tih 12 meseci.
    Mts je telekom je l tako, ne verujem da su razvukli optiku do moje zgrade, ali sta njom dobijam ? Znam da su moguce nenormalne brzine, ali mene zanima da li ce povecati upload ili ce i dalje biti katastrofalan ( u smislu odnosa (download/upload) )?

    Trenutno u ovom stanu imam neki fiksni ali nisam siguran bese da li je mtsov. On se placa oko 600+ din. Ali foru gledam upravo, fiksni, internet i tv za 2900 din a unutra spada i fiksni. Hm mislim da cu ih nazvati sutra, to bi mi bila odlicna usteda od 600-700 din na mesecnom nivou
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  2. #17
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: Savet za odabir provajdera

    Svuda ti je brzina upload-a mala u odnosu na download. I to bas velika razlika. Ako hoces veci upload to moras da doplatis. Ne znam kakvo je to sad odrzavanje sto se spominje za SBB, ja imam njihov paket trio gold extra i placam koliko pise na njihovom sjatu. Nekad imam +200 ili 300 RSD zato sto cale stedi minute na mobilnom pa zove sa fiksnog
    Po meni oni su jedni od boljih sto se tice ponude i opcije usluga. E sad naravno ako budes imao problema nekih trebace ti celicni zivci da se izganjas sa njima. I da budes je**** uporan. I ako si u Telenoru mozda mozes da uvezes SBB i Telenor. Onda ces dobiti gratis +10 mbps i HBO kanale, bez uvecavanja Telenor racuna ili SBB-a.
    Moj ti je savet nazovi sve koji nude to sto tebi treba u zgradi, stavi na papir i slozi koji ti najvise odgovaraju. Posle toga mozes da pitas za utiske kako koji provajderi rade. Jer ovako ima da upadnes u zacarani krug i nikad se neces odluciti Jer budimo realni ono sto mi hocemo tesko da bilo koji provajder moze da ponudi, a o ceni da i ne govorimo

  3. #18
    iEntuzijasta zvecka's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    68
    Thanks
    24
    Thanked 60 Times in 33 Posts

    Default Re: Savet za odabir provajdera

    IKOM - generalna rasprava

    https://r.tapatalk.com/shareLink?sha...0&share_type=t
    Ovde možete da vidite "zadovoljstvo" ikom korisnika što su prinuđeni da pređu na SBB-ove pakete.
    Koliko je meni poznato Targo telekom je imao standardnu ponudu gde je download/upload ratio 1:1,ali oni su već dugo u buli i bez naznake da će se rešiti situacija. Dok su radili kako treba ljudi su bili prezadovoljni sa njima.
    Nešto slično kao ponudu ima i Beogrid,ali oni ti nisu aktuelni.

  4. #19
    iPhoneBigFan deni_ns88's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Novi Sad
    Posts
    279
    Thanks
    197
    Thanked 285 Times in 110 Posts

    Default Re: Savet za odabir provajdera

    Quote Originally Posted by Cuksi View Post
    Ne znam kakvo je to sad odrzavanje sto se spominje za SBB, ja imam njihov paket trio gold extra i placam koliko pise na njihovom sjatu.
    Ti imas paket, on covek hoce samo internet.
    https://sbb.rs/internet/internet-paketi
    Cena za osnovni internet flathome s+ je 1590 dinara a dole imas zvezdicu ispod paketa gde pise

    * Minimalno korišćenje paketa je 24 meseca. U cenu paketa nije uključena i cena osnovne TV ponude.
    Znaci na tu cenu se dodaje 1000 i kusur dinara koliko je mesecno odrzavanje iliti TV pretplata.

  5. #20
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Savet za odabir provajdera

    Ja u firmi placam SBB internet 3420 dinara, koristim samo internet TV nemam ali u toj pretplati mi je ukljucen i telefon sa 200 besplatnih minuta, drugacija opcija ne postoji.

  6. #21
    iPhoneBigFan deni_ns88's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Novi Sad
    Posts
    279
    Thanks
    197
    Thanked 285 Times in 110 Posts

    Default Re: Savet za odabir provajdera

    Zato sto si biz korisnik. Mislio sam da pricamo o fizickim licima samo za stanove/kuce.

  7. #22
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Savet za odabir provajdera

    Znaci mtsov box da spakujem fiksni+internet+tv je otpao jer nude na 24 meseca.
    Internet se moze uzimati bez ugovorne obaveze ali 20/2 kosta 1700. Ikomova kablovska je 1200 pa je ukupno:
    2900

    Sa druge strane ikom na 12 meseci duo net ( internet 40/2 i kablovska) izadju takodje 2900 a dobijem duplo brzi internet.
    Obrni okreni to je ta cena, ja jeftinije ne umem da nadjem
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •