iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 29 of 29

Thread: Iskrivljen iPhone

  1. #16
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Pogledaj tvoj post i vidi da citiras post iznad tvog, o tome govori. Potpuno je nepotrebno citirati, raditi quote, posta iznad.

    - Nemojte raditi Quote posta iznad svog u celosti, jer time narušavate preglednost foruma i server trpi dodatno opterećenje takođe nemojte pisati post za postom nego koristite dugme EDIT

    https://www.isrbija.net/showthread.p...l=1#post501049



    Cemu takvo reagovanje na sugsetiju koja se odnosi na ono sto pise u pravilima. Niko ne skida glavu vec sugerise na nesto najnormalnije.

  2. #17
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2018
    Age
    52
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Quote Originally Posted by zabrljanje View Post
    Pogledaj tvoj post i vidi da citiras post iznad tvog, o tome govori. Potpuno je nepotrebno citirati, raditi quote, posta iznad.




    https://www.isrbija.net/showthread.p...l=1#post501049



    Cemu takvo reagovanje na sugsetiju koja se odnosi na ono sto pise u pravilima. Niko ne skida glavu vec sugerise na nesto najnormalnije.
    Ako je ovo sto sam napisao zabranjeno onda su pravila foruma preuvelicana ili to ustvari i nisu pravila koja zabranjuju nekom objasniti nesto o nekom problemu a takve vrste sugestije mi nisu potrebne , niti ih uvazavam ako vam se ne svidja moj odgovor ja vam nemogu pomoci ..
    A Admin slobodno moze da me blokira ako sam nesto prekrsio a uveren sam da nisam ..pozdrav i pisite nesto korisno za clanove ..

  3. #18
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Quote Originally Posted by Alexmajat View Post
    Nikoga ne citiram vec govorim o iskustvu koje stekao kroz svoj rad i zelim svakome da pomognem na ovom forumu ako imam veze sa time ako ti smetaju moji komentari nemoj da citas !!
    Pozdrav
    Evo da te naucim da se obicno citira post koji nije odmah iznad tvog, jelte da mi se znalo o cemu se prica. Na ovom forumu svi postuju pravila, ako ti to ne zelis, nema sta da trazis ovde.
    I usput jedno pitanje....kazes imas puno iskustva itd, a u jednoj drugoj temi si postavio pitanje kako ubaciti srpski u iphone6.......vrlo zanimnljivo

  4. #19
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2018
    Age
    52
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Quote Originally Posted by bbrks View Post
    Evo da te naucim da se obicno citira post koji nije odmah iznad tvog, jelte da mi se znalo o cemu se prica. Na ovom forumu svi postuju pravila, ako ti to ne zelis, nema sta da trazis ovde.
    I usput jedno pitanje....kazes imas puno iskustva itd, a u jednoj drugoj temi si postavio pitanje kako ubaciti srpski u iphone6.......vrlo zanimnljivo
    Razlikuj mehanicke opravke od softverskih

  5. #20
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2018
    Age
    52
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Quote Originally Posted by Alexmajat View Post
    Razlikuj mehanicke opravke od softverskih
    Sroski sam ubacio naravno na Omizio sam dobio uputstva kako a ovde niko da kaze ni rec izgleda da je zabranjeno sve

  6. #21
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Ok, ocigledno je da ne zelis da postujes pravila foruma. Onda cemo ovako. Sad ces zvanicno dobiti prvu opomenu. Posle toga imas fore za jos dve. Ako i te dve iskoristis onda ces biti banovan zauvek. Mi smo imali najbolju nameru da ti objasnimo, ti ne zelis da uzmes to u obzir.
    Sto se nas tice sve nam je jasno. Pa sad odluci sam sta ces.
    A gornji odgovor koji si mi dao, ahahahahaha, pa iskreno lose si probao da se izvadis
    Last edited by bbrks; 28-01-2018 at 16:00.

  7. The Following 4 Users Say Thank You to bbrks For This Useful Post:

    Zivansi (28-01-2018),mospre (28-01-2018),nenad87 (28-01-2018),nixysx (28-01-2018)

  8. #22
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Coveče, gde je logika za citiranje posta iznad svog!? Koja se svrha, nema poentu. Meni je plus iritantno za oči i trebam da skrolujem još više da bih došao do kraja. @bbrks Moraš brate da naučiš razliku izmedju software i hardware, ne može ti tu niko pomoći

  9. #23
    "The iSrbija Hall Of Fame" iNstitucija zule73's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,430
    Thanks
    2,716
    Thanked 3,519 Times in 1,412 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    neko bese pitao sta je troler?

  10. The Following User Says Thank You to zule73 For This Useful Post:

    stipp (28-01-2018)

  11. #24
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Kad vec pomenu trolovanje , posto je pomenut srpski interfejs i ubacivanje u iPhone.

    Ovo je bilo na forumu kad pomenuti sajt nije ni znao da postoji iPhone, da ne kazem, nije ni postojao

    iPhone Srpski interfejs



    Da ne pricamo o tome da to sve nema veze sa mozgom dok god ne bude zvanicno podrzano, a tad, kako god ko zeli.

  12. #25
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    on ocigledno nije nasao polje za unos teksta na dnu strane nego samo klikne na reply, iskusno nema sta

  13. The Following User Says Thank You to Cuksi For This Useful Post:

    mospre (29-01-2018)

  14. #26
    iPhoneBigFan
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sweden
    Age
    52
    Posts
    298
    Thanks
    190
    Thanked 51 Times in 37 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    I meni se to desilo pre pjesec dana da nisam primjetio ovo polje za unos nego sam kliknuo na replay.

  15. #27
    iEntuzijasta password's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    84
    Thanks
    292
    Thanked 68 Times in 33 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Quote Originally Posted by Igor88bg View Post
    Brate ja iphone nisam video u gorem stanju govorim i za ove ogrebotine koje su od pre verovatno... U sustini samo nadji ekran i probaj da ga ukljucis... ako znas nekog u servisu neka samo proba casti ga nekom cokoladom i to je to :-)



    Mozda ovaj 'moj' sto je ispao sa stepenica kod beton hale.

  16. #28
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2018
    Age
    49
    Posts
    2
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Iskrivljen iPhone

    Quote Originally Posted by nixysx View Post
    E da, evo da javim. Kada su na telefonu prikačili drugi display i bateriju radio je, uključio se i radio ali nije mogao da se prebaci u drugom kucistu jer je matično skroz kriva i nije mogla da se ispravi. Podaci su prebačani a sa matičnom i kućištem ne znam šta je uradjeno
    Recimo ako se ploca zagreje na ne vise od 88-90 C* 99% i dok s skroz ne ohladi bice sve ok!
    Ali kao sto kaze kolega moze da bude u PUFF!! Mada nebi trebalo ali vredi probati

  17. #29
    iSrbijaHero tribalkg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Kragujevac
    Posts
    533
    Thanks
    213
    Thanked 502 Times in 236 Posts

    Default Iskrivljen iPhone

    Stampane ploce se veoma lako ispravljaju ali u industrijskim uslovima - zagreju se i presom ispravljaju ali naravno, PCB koji nema polozene komponente.

    PCB sa komponentama je tesko ispraviti, lako moze doci do ostecenja samih komponenti. Lem se sigurno nece ostetiti ali moze se desiti da pukne lem na nekoj komponenti.

  18. The Following User Says Thank You to tribalkg For This Useful Post:

    acckobg (01-02-2018)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •