iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 8 of 43 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 106 to 120 of 632

Thread: SBB diskusija

  1. #106
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Prvo proveri da li mozes da uvedes VDSL i da li ima slobodnih portova u tvojoj centrali a onda da provere kakva ti je parica, citaj zice do tvog stana, koliko si udaljen od centrale i kolika je maksimalna brzina koju bi mogao da dobijes.

    Sustinski ti je 50/8 maksimalno sve dok ne dodje optika a to ce biti vec nekad


    SBB nudi vece brzine ali imaju i solidne prekide, koliko znam.

  2. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    shiza (25-06-2018)

  3. #107
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Quote Originally Posted by shiza View Post
    Sada sam zvao sbb da vidim da obnovim ugovor i vidim na netu pise za postojece korisnike to i to,Ja zovem oni kazu to je za nove korisnike.Za postojece imas da predjes sa duo na trio da placas 300 din prvih 12 meseci manje,i posle sve isto.Jaka akcija.Ja kazem vama je bitnije da dobijete nove nego da sacuvate stare ona ucuta.A koristim sbb sigurno preko 10 godina.Sada cekam ove iz Mts-a da me pozovu da vidim sta nude.Ima li neko da koristi mts-ov net?Interesuje me kakav je,da li ne puca cesto?
    Ne zelis da trazis MTS net.Tacka.....osim ako ti odma ne ponude optiku

  4. The Following 2 Users Say Thank You to bbrks For This Useful Post:

    SG999 (26-06-2018),shiza (25-06-2018)

  5. #108
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Carapanija
    Age
    39
    Posts
    2,793
    Thanks
    275
    Thanked 969 Times in 628 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    A sta je ta optika?Ma sbb je najgora kablovska,samo povecavaju cene malo po malo a ne zele da zadrze korisnike.Ne razumem tu logiku,a za nove korisnike akcije uvek.

  6. #109
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Ne znam sta te muci......SBB jeste bagra kao i ostali...ali i dalje nude najbolju uslugu. Prema tome, moze im se.....a na tebi je da uzmes ili ostavis. Na zalost neka razumna alternativa ne postoji, tj bolje receno ja je ne znam.

  7. #110
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Quote Originally Posted by shiza View Post
    A sta je ta optika?Ma sbb je najgora kablovska,samo povecavaju cene malo po malo a ne zele da zadrze korisnike.Ne razumem tu logiku,a za nove korisnike akcije uvek.
    Opticki kablovi koje provlaci Telekom. Ne nadaj se bas skoro iako su najavili da ce to da zavrse za dve godine, mislim da ce i to da se razvuce.

    https://www.mts.rs/privatni/internet...net/mts-optika

  8. #111
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Carapanija
    Age
    39
    Posts
    2,793
    Thanks
    275
    Thanked 969 Times in 628 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Kada bih imao para otvorio bih isto mrezu kao sbb samo mnogo bolju.Mi najvise u svetu placamo kablovsku a najmanje funkcija,protoka imamo.Neverovatno.Ovi iz mts-a su jos veci majmuni.Rekli da ce me pozvati jos u 17h i nista.

  9. #112
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,603
    Thanks
    993
    Thanked 1,840 Times in 1,375 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Raskini ugovor na 2 dana

  10. #113
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Carapanija
    Age
    39
    Posts
    2,793
    Thanks
    275
    Thanked 969 Times in 628 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Pa nisam pod ugovorom vise.Nista mi ne znaci.

  11. #114

  12. #115
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Carapanija
    Age
    39
    Posts
    2,793
    Thanks
    275
    Thanked 969 Times in 628 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Pa mislis da moze tako??Ne verujem jer i na istog ukucanina nisi nov korisnik.Pitao sam...

  13. #116
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,603
    Thanks
    993
    Thanked 1,840 Times in 1,375 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Prenesi dramu u BG onda... nek se tamo glavonje cesu

  14. #117
    iSrbijaHero
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Belgrade
    Posts
    860
    Thanks
    1,721
    Thanked 252 Times in 167 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Ipak ti je SBB bolji od MTSa. Preporucujem ti da placas toliko ili da probas da izvuces nesto kod njih. Samo nemoj MTS.

  15. #118
    iSrbijaHero Azimuth's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,161
    Thanks
    536
    Thanked 723 Times in 403 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Quote Originally Posted by zabrljanje View Post
    Opticki kablovi koje provlaci Telekom. Ne nadaj se bas skoro iako su najavili da ce to da zavrse za dve godine, mislim da ce i to da se razvuce.

    https://www.mts.rs/privatni/internet...net/mts-optika
    Odradili su oni optiku u dobrom delu BG, pokrili su isto tako dobar deo NS, pretpostavljam da je slična priča i sa drugim većim gradovima. Za manja mesta, sela i zaseoke sumnjam da će uopšte i početi za 2 godine... evo i cenovnika
    Note 8 DS

  16. #119
    iSrbijaLegend LDV20's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Belgrade
    Age
    35
    Posts
    2,110
    Thanks
    748
    Thanked 1,252 Times in 680 Posts

    Default SBB diskusija

    Quote Originally Posted by shiza View Post
    Sada sam zvao sbb da vidim da obnovim ugovor i vidim na netu pise za postojece korisnike to i to,Ja zovem oni kazu to je za nove korisnike.Za postojece imas da predjes sa duo na trio da placas 300 din prvih 12 meseci manje,i posle sve isto.Jaka akcija.Ja kazem vama je bitnije da dobijete nove nego da sacuvate stare ona ucuta.
    Ne. Oni dobro znaju da će jako jako jako mali broj korisnika kao ti biti ljut sto je promocija za postojece korisnike samo 300. Oni imaju svoju uslugu koja je odlična. Košta koliko košta i bolje nećeš naći.
    Poenta je imati sto više korisnika i zato za nove imaju takvu promociju.
    Imam druga koji radi tamo. Objasnio mi je njihovu matematiku komplet. Samo ću reci da ima veze sa mogucom prodajom united grupe o kojoj se priča godinama, njenim vrednovanjem na tržištu i brojem uredjaja (D3 risiveri, modemi) koje imaju na stanju ili u funkciji.

    Ako do sada nisi imao neki veći tehnicki problem sa SBB-om, moj savet ti je da ni ne razmišljaš o prelasku kod nekog drugog, osim ako nemaš optiku kod nekoga u ponudi kao sto je već pomenuto. Pokajces se.

  17. The Following User Says Thank You to LDV20 For This Useful Post:

    shiza (26-06-2018)

  18. #120
    iDrugČlan
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Beograd
    Age
    33
    Posts
    44
    Thanks
    15
    Thanked 3 Times in 3 Posts

    Default Re: SBB diskusija

    Korisnik sam SBB (od kada je kupio IKOM), dual gold 60/4, ruter UBEE. Imam problem sa internetom, na kablu je toliko koliko pristojno, ali wi fi katastrofa. Domet minimalan, gotovo da pokriva samo par metara, u drugoj, da ne spominjem treću, sobi jedva da ima signal. A većina uredjaja (nekoliko mobilnih telefona i laptop) su na wi fi.
    Stalno zivkam SBB podršku, pokušavaju nešto preko mreže da urade, a i dodju ponekad.
    Eto danas bio jedan njihov. Petljao nešto, ne vredi, kaže betonski zidovi, konfiguracija stana i td. kao i da SBB ne garantuje ugovoreni protok na wi fi, nego samo na kablu. A onda mi u poverenju preporucio da odem u Tehnomaniju i kupim WI FI RUTER TP LINK, neki sa dve antene koji kosta oko 3.500 din i da cu rešiti problem.
    Ima li neko iskustva i savet? U tehniku se ne razumem pa ne znam šta se ovim dobija. Da li ako uzmem ovaj ruter potpuno isključujem UBEE ili se uradi nešto delimično (da ne zeznem TV signal, D3, D3 mini za drugi TV, ili nešto slično...). I kako SBB reaguje na ovakve promene njihovih uredjaja?

Page 8 of 43 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •