Pozdrav

Hteo bih da sa racunara otvorim itunes nalog na US store i da se posle preko iphona ulogujem i skidam aplikacije sa appstora.


Prvi put se susrecem sa Iphonom


Imam Paypal i imam visu virtuon karticu raiffaisen banke.

Kupio sam iphone 5s

Icloud nema free je.

IOS je 10.3.3 apdejtovan na zadnji.


Otisao sam u servis i oni kazu odes lepo na icloud.com napravis icloud nalog i posle se ulogujes na mobilnom i to je to.

Ja napravio na racunaru icloud i posle se ulogovao na mobilni ali pise


This Apple ID Has Not Yet Been used with iTunes Store i imam Review opciju i kad kliknem pise samo Croatia nema srbije da se odabere,prekinuo sam i izasao.


Sad mogao sam i tu mozda da odaberem US kao zemlju i dodam sve sta treba ali se plasim da nesto nezeznem. Da li salju na neki broj neki kod ili samo na email?

Gledao sam po netu i neki sve urade preko itunes na racunaru.


Neko prica pravi se nalog na itunes neko prica na icload.com neko vice us store neko hr store neko gift card neko visa kartica. Ja nemam pojam kako da krenem a da ga slucajno nezakljucam na icloud.


Ja bih isao na US store i kupovao gift card. Ako moze neka pomoc sta i kako da uradim,posto ima starih turtorijala pa se moguce nesto promenilo,pa da nenaidjem na problem.

Da li da idem na itunes na racunaru ili da napravim icloud isto na racunaru pa na iphone login i onda US da odaberem?