iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Gledanja torrent video snimaka

  1. #1
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Lightbulb Gledanja torrent video snimaka

    Drugari bio sam na moru i hteo sam da ostanem u toku sa serijama koje pratim :-)
    I u toj zelji probao razne stvari i sajtove i nasao sam jedan koji je po meni najbolji.

    HTML Code:
    https://www.seedr.cc
    Bez pretplate moze da se gleda neograniceno tj. nema kao na drugim stranicama da se gleda jedan snimak dnevno. Ako se ne plati imaju dva ogranicanje sa kojima moze nesmetano da se koristi :-)
    Torrent ne sme da bude vise od 2gb i ne moze da se gleda full HD snimak. Po meni za prvu ruku ovi uslovi su prihvatljivi.
    Da se ne uplasite ovo 2gb je sasvim dovoljno posto kad se pogleda snimak obrise se i opet slobodno 2gb.
    Stranica brzo preuzima torrent na svoj server i stream je odlican. Nema kasnjenja u ucitavanju ili da koci. Cak i na internetu po jeftinijim hotelima u Grckoj :-)
    Takodje ako je neki format koji sajt ne moze da strimuje napravice convert, u mom slucaj za vrlo kratko vreme (2-4 min). Za vreme konvertovanja video ne moze da se premotava i vraca unazad. Ali kad jednom to napravi svaki sledeci out kad se gleda sa snimkom moze normalno da se upravlja.

    Naravno za ovaj metoda ne treba JB.

    Sto se tice principa rada redosled je sledeci:

    1) Pronadje se na torrent sajtu zeljeni fajl i nadje se mali crveni magnet (magnet link). Na njemu se zadrzi dok se ne pojavi opcija za kopiranje linka.

    IMG_1302.jpg

    2) Nakon toga se otvara gore pomenuti sajt

    HTML Code:
    https://www.seedr.cc/
    Prilikom prvog otvaranja stranice potrebno je da se registruje korisnik, kao na bilo kom sajtu procedura za registraciju ista. Naravno moze i da se uloguje preko fb i google naloga.

    3) Nakon sto se ulogujete na sajt idete na plus za dodavanje torrent linka (onaj iz koraka 1) ). Pojavice se polje u koji treba da se nalepi link (paste). Na tabeltu ce se pojaviti odmah polje u koje treba nelepiti link (paste), na tabletu ne mora da se klikce na plus prvo. Nakon sto se nalepi link opet treba stisnuti plus da preuzme torrent.

    4) Nakon toga uci meni (tri horizontalne crtice) i izabrati ociju my files. Tu ce biti prikazani svi preuzeti torrenti fajlovi. Bice prikazani u vidu foldera, a folder ce dobiti naziv od torrent fajla. Kad se udje unutra bice prikazano sve sto je preuzeto. Ukoliko nije preuzeto bice procenat koliko je skinuto.

    5) Zadnji korak je da se izabere video snimak i pocece stream. Ukoliko treba da se konvertuje fajl bice pored viddeo snimka ispisano zelenim slovima convert. Mozda pre snimka bude reklama od 3 sekunde, reklama za pretplatu. U donjem desnom uglu ce se pojaviti dugme close, nakon isteka 3 sekunde. Posle toga ce se pojaviti dugme play preko celog prozora i nakon sto se klikne na njega pocece stream u standardnom video player-u od iOS-a.

    Ukoliko bude potrebno da se konvertuje fajl, pre nego sto ga pusti bice u donjem delu ekrana prikazani procenti dokle je stigla konverzija. Nakon sto je zavrsi moci ce odmah da se gleda snimak.

    Da bi se izaslo iz snimka ide su u gornjem levom cosku na dugme done. Posle toga mora na X u gornjem desnom uglu i nakon toga ce se vratiti u folder od torrenta.

    Ako hocete da obrisete torrente morate opet na opciju my files da vam prikaze preuzete torrente i odatle se brisu. Razlicito se brisu na telefonu i tabletu. Na telefonu mora da se klikne u produzetku foldera torrenta na meni da se pojavi opcija za brisanje. A na tabletu se klikne na folder da poplavi i onda ce se pojaviti opcija za brisanje.

    Takodje probao sam da preuzmem fajl na telefon posto ima opcija download. I nije mi poslo za rukom, tako da je moj savet ako vam je los internet da ne gubite zivce i vreme :-)

    Takodje probao sam da link ubacim u VLC Player ali nisam uspeo.

    Takodje zaboravio sam da kazem da ce stream da se baferuje kao youtube tako da nema kocenja sigurno :-)

    Nadam se da je uputstvo jasno, kucao sam ga preko, iPad-a pa se izvinjavam za greske u pisanju :-)
    Takodje ako sam omasio sekciju foruma molim admine za strpljenje i prebace temu gde treba :-)
    Nadam se da ce nekom biti od koristi ovo posto sam ja proveo ceo dan u istrazivanju i pokusavanju da gledam serije. I ovo je najbrze i najlakse resenje koje sam ja pronasao. Ako neko zna neko lakse neka dopuni temu.
    Last edited by bbrks; 12-08-2017 at 15:43.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Cuksi For This Useful Post:

    komsa (11-08-2017),smera (12-08-2017)

  3. #2
    iDrugČlan
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    43
    Thanks
    28
    Thanked 18 Times in 7 Posts

    Default Re: Gledanja torrent video snimaka

    Kakv je situacija sa titlovima? Dali su podrzani?

  4. #3
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: Gledanja torrent video snimaka

    Nisam probao. Ali mislim da bi trebalo da moze. Posto player od iOS-a ima opciju za titlove. Samo ne znam kako da se skinu a da ne budu zipovani :-/

  5. #4
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: Gledanja torrent video snimaka

    Ja gledam cesto na iPadu preko sajta
    HTML Code:
    fmovies.is
    . Nema prijavljivanja ni ogranicenja, nije torent vec stream.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  6. The Following User Says Thank You to smera For This Useful Post:

    Cuksi (12-08-2017)

  7. #5
    iPhoneBigFan markovuc's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    belgrade
    Age
    38
    Posts
    434
    Thanks
    168
    Thanked 97 Times in 42 Posts

    Default Re: Gledanja torrent video snimaka

    Možete da skinete Bobby movie i da gledate torent, podrzava i titlove
    Asus P8P67 LE, Intel i5-2500K 3.3GHz, AMD Radeon Sapphire HD6770 1GB DDR5, 8GB DDR3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •