iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Sony PS 3 (čipovan) i on line igranje

  1. #1
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Sony PS 3 (čipovan) i on line igranje

    Postoji li mogucnost da se konzola sama update-je,bez mog odobrenja,kada se nakacim na net?Cuo sam oprecna misljenja. Neko kaze da mora da se potvrdi update,a opet cuo sam da je coveku konzola sama,bez potvrde,odradila update i samim tim je morao ponovo da je cipuje.
    Jos jedna stvar. Da li mogu da se igraju on line igrice? Pri tom mislim na originalne igre.
    Last edited by zikicz; 22-07-2017 at 10:05.

  2. #2
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,826
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Sony PS 3 (čipovan) i on line igranje

    Islljucis automataki update i nece se update-ovati sama, nema sanse. Sto se tice online igranja, ti si sebi vec potpisao ban, samim krekovanjem konzole. Dakle, nije bitno da li je igra original ili je krekovana, tebi se smeska ban. Sada, da li ce to biti sutra, za mesec, dva ili tri, pitanje je. Kada te banuju, bankvace ti i nalog i konzolu. Mene su posle 3 meseca banovali i jedino resenje da ponovo ides online, je da kupis drugi konsole id, a to ti se ne isplati. Mozes da koristis wifi ninja, psn patch i ostala pomagala, ali nece ti to dugo trajati. Tako da... Sto se tice jb-a, nece ga izgubiti, ako ti se konzola ne updateuje, a nece ako iskljucis automatski update. Bolje ti je resenje da na jednom forumu kupujes igre od 500-1000 din, koji su pritom originali i bez brige da igras online, ali ti si se odlucio za ovo drugo, kao i ja prvi put
    Last edited by Zivansi; 22-07-2017 at 10:17.

  3. The Following User Says Thank You to Zivansi For This Useful Post:

    zikicz (24-07-2017)

  4. #3
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: Sony PS 3 (čipovan) i on line igranje

    Ne,nisam se odlucio za to. Razmatram opcije. Ovo me je interesovalo zbog on line igranja. Tako da cu uzeti ps4 i da ne razmisljam.
    Hvala.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •