iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Itunes restore mi zakljucao icloud na icloud free telefonu

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2012
    Age
    43
    Posts
    1
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Itunes restore mi zakljucao icloud na icloud free telefonu

    Drustvo, hteo sam da vas pitam u vezi problema koji imam: Dakle stari telefon mi je iphone 5 iOS8.4 koji je bio zakljucan na T-mobile(otkljucao sam ga pomocu R-sim) i takodje je bio zakljucan icloud (nisam imao pass ali je telefon radio kako treba i bez problema sve sem te opcije sa naravno ukljucenom ocpijom findmyiphone ili kako vec) u medjuvremenu sam kupio 5s simfree i bez icloud-a, napravio sam svoj nalog i ulogovao se na telefon medjutim kada sam uradio restore backup sa starog na novi preko itunes (kontakte, poruke, fotke, aplikacije) takodje mi je prenelo i informacije o icloud nalogu i zakljucalo me sada na novom telefonu trazeci mi sifru od naloga sa starog koju nisam imao... i opet mi sve radi od aplikacija sem icloud logina dal` je moguce da se to samo od sebe tako zakljuca i sad ne mogu ponovo restore jer mi kaze da mi je upaljen find my iphone koji ne mogu da ugasim jer nemam pass... imei je 358687056151683 nisam jos probao hard reset plasim se da mi ne zakljuca skroz na onim pocetnim koracima ako ne budem mogao da preskocim login na icloud O.o ... Hvala na svakoj sugestiji unapred
    Last edited by ivitzza; 28-06-2017 at 03:16.

  2. The Following User Says Thank You to ivitzza For This Useful Post:

    Dux (09-08-2017)

  3. #2
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,600
    Thanks
    991
    Thanked 1,839 Times in 1,374 Posts

    Default Re: Itunes restore mi zakljucao icloud na icloud free telefonu

    Naravno da se to desava... sve ti je identicno vratio. Koristi ga dok ga koristis, a posle pamet u glavu

  4. #3
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: Itunes restore mi zakljucao icloud na icloud free telefonu

    Moja drugarica je imala isti problem, samo sto je njoj iCloud bio blocked jer telefon nije koristila tri meseca jer je bio polomljen pa kad je pooravila isto, samo sto nije mogla ni da instalira aplikacije, azurira i stalno joj je iskakalo ono da ukuca sifru koju je znala ali account je bio blokiran a na mailu nije znala šifru i tad je imala iOS 8.0.2 ja sam joj ažurirao preko iTunesa na tada 9.3.3 i pojavilo se ono da ukuca šifru ali Hvala Bogu imala je opcija kao da ukuca kasnije.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •