Pozdrav svima.
Ovako mamuran sam promenio sifru na otisak i na komb. brojeva model "iP7" i zaboravio je, pokusavao sam da ubodem pravu komb. pa cak i na otisak ali bezuspesno, pisalo mi pokusajte ponovo za 1/5min...,1h pokusavao sam sve dok nije doslo da ne mogu vise da kucam sifru nego do "iPhone is disabled connect to iTunes", ali kad ga prikacim, obavestava me da zbog passcode-a nece da se konektuje na iTuns i da pokusam ponovo,pokusavao sam ponovo i ne kapiram kako da pokusavam opet kada ne mogu da ukucam na fonu passcode, gledao sam razna softwar restartovanja i pokusavao da ga restartujem i nista uvak se vraca na isti home screen sa istom porukom kada se upali. Probao sam i ovo sa slike pojavi se iTunes ikonica i USB i sve okej odradi RESTORE i pise"Done" ali mi na fonu i dalje stoji ona ikonica itunsa i USB-a, nema onog loga Appla pa ona linija bela dole kada se restartuje fon ili Update novi softwer, pokusavao sam i karticu da izvadim ni to nece izgleda da je zakljucan taj deo za sim. On radi mogu ton da smanjujem/pojacavam, otkljucavam/ zakljucavam, palim/gasim, javljam se na fon... sad ne znam u kom je modu fon... Sta sad da radim? Ima li mu pomoci?