iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 15 of 22

Thread: iPad Pro 2017. prvi utisci

Threaded View

  1. #13
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: iPad Pro 2017. prvi utisci

    Za sta planiras da koristis ipad i olovku ?
    Ja upravo imam ipad pro 10.5 i apple pencil i koristim za pisanje za skolu i po malo crtam. Ipad nije uredjaj koji ce ti zameniti laptop jer operativni sistem na njemu ne dozvoljava malte ne nista sto na desktopu mozes.
    Sama podrska aplikacija koje dolaze uz ipad je ocaj, notes app je po mom misljenju previse bagovita i ne dozvoljava veliki komfor pri koriscenju, nema zoom, nema mnogo nekih opcija koje su potrebne za pisanje olovkom.
    Sa druge strane programeri pisu odlicne aplikacije ali su skupe. Na primer za vodjenje beleski, pisanje, obelezavanje PDF fajlova, tj. ucenje, koristim Notability, a za crtanje Procreate. Obe aplikacije su super i kostaju 9.99$
    sa fizicke strane iPad je prelep, tanak, hardver u njemu je prejak, ekran sa 120hz mogucnosti osvezavanja je pun pogodak i boje su odlicne.
    Sto se tice kupovine ja bih to preporucio kupovinu polovnih koji su stari do 2 meseca otprilike. Evo iz mog iskustva:
    ipad je u novembru 2017. kostao nov 630-640e. Ja sam nasao star 7 dana za 520e i za tu razliku u ceni uzeo sebi apple pencil za 115e(nov). Sve ovo je sa kupujem prodajem.
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  2. The Following User Says Thank You to lowzyyy For This Useful Post:

    Sanaa (18-03-2018)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •