iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61

Thread: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

  1. #31
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Nema nikakvih sitnih slova, lepo pise, sadrzaj paketa minuti neograniceni, sms/mms neograniceno.
    Placaju se potroseni mb nakon isteka besplatnih, 1mb 1rsd

  2. #32
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Paranormal's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Paraćin/Novi Sad
    Age
    31
    Posts
    1,829
    Thanks
    423
    Thanked 1,018 Times in 693 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Postoje sitna slova... drugarova zena je uzela taj paket i naznaceno je u ugovoru da ukoliko se primeti zloupotreba neogranicenog saobracaja da ce isti biti naplacen... Eto kako su se ogradili...

  3. #33
    iPhoneBigFan perkele's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Indjija
    Age
    45
    Posts
    134
    Thanks
    94
    Thanked 34 Times in 21 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Ja sam uzeo VIP karticu onih mesec dana probno besplatno sve neograniceno cisto da vidim kakva je mreza i totalno se razocarao! Prvo sto ako ne koristim telefon neko vreme kad hocu nesto posle pauze da uradim interneta nema, moram da resetujem telefon ili da upalim airplaine mode i onda opet dodje dok opet ne ostavim na sat - dva telefon u mirovanju! Isti telefon sa MTS karticom radi najnormalnije, probao sam i da ukucam rucno parametre ali nije pomoglo. Zatim signal, 4G pokrivenost ne moze da se poredi sa MTS, nosim 2 telefona iphone 7 i blackberry q20 ako je to bitno i VIP nigde ne moze da pridje MTS-u... Putujem stalno, non stop sam u kolima i 3 dana sam vrsio poredjenje, 4 dan sam izvadio VIP iz telefona i zavrsio razmisljanje o prelasku pa makar sve dzabe davali!

  4. #34
    iPhoneBigFan zlocesti's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Lajkovac
    Age
    40
    Posts
    302
    Thanks
    312
    Thanked 61 Times in 42 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Kod mene je kontra..Mts je samo da se baci.4g mrezu sam mogao samo da sanjam a i 3g je zapinjao tamo gde treba da dere.Presao u Vip i preporodio se u svakom smislu.

  5. The Following User Says Thank You to zlocesti For This Useful Post:

    radmilop (25-06-2017)

  6. #35
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Zavisi od lokacije, meni VIP radi odlicno svugde osim u N. Pazovi i Indjiji gde povremeno idem.

  7. #36
    iPhoneBigFan deni_ns88's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Novi Sad
    Posts
    279
    Thanks
    197
    Thanked 285 Times in 110 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Quote Originally Posted by perkele View Post
    Ja sam uzeo VIP karticu onih mesec dana probno besplatno sve neograniceno cisto da vidim kakva je mreza i totalno se razocarao! Prvo sto ako ne koristim telefon neko vreme kad hocu nesto posle pauze da uradim interneta nema, moram da resetujem telefon ili da upalim airplaine mode i onda opet dodje dok opet ne ostavim na sat - dva telefon u mirovanju! Isti telefon sa MTS karticom radi najnormalnije, probao sam i da ukucam rucno parametre ali nije pomoglo. Zatim signal, 4G pokrivenost ne moze da se poredi sa MTS, nosim 2 telefona iphone 7 i blackberry q20 ako je to bitno i VIP nigde ne moze da pridje MTS-u... Putujem stalno, non stop sam u kolima i 3 dana sam vrsio poredjenje, 4 dan sam izvadio VIP iz telefona i zavrsio razmisljanje o prelasku pa makar sve dzabe davali!
    Bas cudno posto mi je jedan poznanik rekao da od kako je presao u VIP da se preporodio. Ima neku firmu i uzeo je za zaposlene vip isto, kaze em 4G ima skoro svuda po Srbiji, em je bolji kvalitet razgovora.

  8. #37
    iPhoneBigFan perkele's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Indjija
    Age
    45
    Posts
    134
    Thanks
    94
    Thanked 34 Times in 21 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Iz prve ruke vam kazem da ne moze da se poredi. Dobro je onima u manjim mestima koji su u centru grada, cim si makao na periferiju nema ni 3g signala.
    @skiper, kad vec spominjes N Pazovu, od nje pa do centra Batajnice nema ni 3G signala, telefon je na EDGE, u Batajnici na centru ima 4G i kad krenes ka Zemunu opet nema 4G. MTS ne prekida 4G, bukvalno svugde je 4G. Ne znam kad ste presli iz VIP u MTS ali MTS je u zadnjih 8 meseci pokidao. Ja sam u MTS presao pre 11 meseci iz Telenora i nisam bas bio odusevljen ali su se odjednom bas popravili. Da napomenem da putujem po citavoj Srbiji, ne izlazim iz auta i ne pricam napamet.
    Drugar ima salon keramike na ulazu u Staru Pazovu i nije imao ni 3g signal a ima VIP za sve zaposlene pa su mu instalirali nesto u sam objekat da pojacaju, takodje on zivi u Indjiji u Sangaj naselju i nema ni 3G na VIP dok mu zena ima MTS i ima 4G. Jos jedan drugar na ulazu u N Pazovu ima firmu u industrujskoj zoni, kad god ga zovem prekida i krci...

  9. The Following User Says Thank You to perkele For This Useful Post:

    Mapet (14-06-2017)

  10. #38
    iSrbijaHero kristianmarkovic's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Niš
    Age
    37
    Posts
    578
    Thanks
    189
    Thanked 225 Times in 171 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Meni je mts zlata vredan samo zboj jedne stvari: kad potrosim net, uspori lepo na 2g i meni na racunu nikad dinar preko osim parkinga. U vip-u nijednom nisam uspeo da ne prekoracim racun.
    iPhone XS

  11. #39
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2013
    Age
    35
    Posts
    294
    Thanks
    93
    Thanked 112 Times in 65 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Quote Originally Posted by Paranormal View Post
    Postoje sitna slova... drugarova zena je uzela taj paket i naznaceno je u ugovoru da ukoliko se primeti zloupotreba neogranicenog saobracaja da ce isti biti naplacen... Eto kako su se ogradili...
    Ja se nadam da se ovo oko zlupotrebe odnosi mozda na one brojeve sto ima na tv-u za tarot i te i te gluposti sto ljudi znaju da zovu... Glupo bi bilo da ako je neograniceno kao sto kazu i ja zasednem na telefon tipa 10 sati i oni posle to da mi naplate.. dajem samo primer

    Sto se pokrivenosti tice ono ja dok sam bio u Vipu ono bili su ok, mada ja sam skoro pa u centru Nisa, i nisam imao nekih problema, dok recimo cura mi je sa Bubnja, nekih 15 min od mene i uvek dok smo pricali mreza je pucala na po dva minuta. A kad odem kod nje stavljao sam telefon u jednom cosku jer je samo tamo hvatala mreza. To je stvarno sramota za Vip. Dok sa mts-om nemam takvih iskustva, ali su me totalno razocarali sad sa ovim povecanjem cena paketa. Mada nije ni to neko veliko povecanje ali zasto da im dam 200 dinara vise mesecno kada u Vipu imam neograniceno za 200 dinara manje
    Last edited by Milan3gs; 14-06-2017 at 23:37.

  12. #40
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member iMorris's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,921
    Thanks
    396
    Thanked 1,087 Times in 445 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Zloupotreba se odnosi da se broj ne koristi u VOIP svrhe i pravi posao iz toga

  13. The Following User Says Thank You to iMorris For This Useful Post:

    vuky017 (15-06-2017)

  14. #41
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    161
    Thanks
    7
    Thanked 38 Times in 32 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    To je moglo biti precizirano.

  15. #42
    iEntuzijasta Olifer's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    85
    Thanks
    20
    Thanked 29 Times in 18 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Quote Originally Posted by iMorris View Post
    Zloupotreba se odnosi da se broj ne koristi u VOIP svrhe i pravi posao iz toga
    Mozes li malo da preciziras?

  16. #43
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Npr. ako taj broj preusmeris negde i onda svi drugi zovu tvoj broj i ne placaju ako su u VIP mrezi a razgovaraju koliko hoce

  17. #44
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    163
    Thanks
    111
    Thanked 117 Times in 64 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    Quote Originally Posted by kristianmarkovic View Post
    Meni je mts zlata vredan samo zboj jedne stvari: kad potrosim net, uspori lepo na 2g i meni na racunu nikad dinar preko osim parkinga. U vip-u nijednom nisam uspeo da ne prekoracim racun.
    Takvu foru imaš i na vipu. Mi smo kao firma prešli sa Telenora na Vip što se tiče kvaliteta mreže nema razlike. Razlika je jedino u ceni, dolaze duplo manji računi. Svaka preporuka za Vip.

  18. #45
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,483
    Thanks
    2,275
    Thanked 726 Times in 397 Posts

    Default Re: VIP pustio NEO pakete ( neigraničeni minuti u nacionalnom saobraćaju)

    @Ike ti si jedan od retkih koji ga je pohvalio. drugar radi u fabrici hartije, ada huja, svi presli u vip tj. firma kaze nigde mreze nema. cak ga negde i po gradu zeza

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •