iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Mali osvrt na Galaxy S8+

  1. #16
    iPhoneBigFan djetk0's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Age
    33
    Posts
    316
    Thanks
    153
    Thanked 182 Times in 84 Posts

    Default Re: Mali osvrt na Galaxy S8+

    Jesu li konacno ispravili da kad se snima klip ili salje voice na viberu (a muzika jako bije), zvuk bude priblizno cist kao na iphoneu?

  2. #17
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2013
    Age
    33
    Posts
    163
    Thanks
    30
    Thanked 152 Times in 46 Posts

    Default Re: Mali osvrt na Galaxy S8+

    E ne znam, to nisam isprobavao.

  3. #18
    iPhoneBigFan
    Join Date
    May 2016
    Posts
    219
    Thanks
    44
    Thanked 69 Times in 57 Posts

    Default Re: Mali osvrt na Galaxy S8+

    Quote Originally Posted by Azimuth View Post
    Nece ti zeznuti beteriju. Vidim da forsiraš tu temu, ali nigde nisi spomenuo da je baterija ostarila. Normalno je da gubi na kapacitetu. Kod mene se konkretno primeti to, ali se primeti tako što sada posle bezmalo godinu dana drzi nekih 20tak minuta kraće uz približno isto korišćenje.
    Naravno da hoce, kao i uvek do sada. S7 edge na firmware iz marta prosle godine je gurao bateriju mnogo bolje nego sad na Nugatu. Tada sam imao nov telefon a sada star mesec dana tako da baterija nikako nije mogla da oslabi. I kroz istoriju smo videli da su upropastavali autonomiju (Note 2 je prvim update-om osakacen, nastavljeno posle na N3 pa na dalje).

  4. #19
    iSrbijaHero Azimuth's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,161
    Thanks
    536
    Thanked 723 Times in 403 Posts

    Default Re: Mali osvrt na Galaxy S8+

    Ne znam, ja sam bio i na martovskom i sad na aprilskom, nema neke bitne razlike, osim što je postepeno kapacitet baterije opadao kako je telefon stario.
    Istina, na kraju zeznu bateriju ili bilo šta drugo, osakate telefon, a sve kako bi nas naterali da kupimo novi... standardna priča za sve brendove..
    Note 8 DS

  5. #20
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2013
    Age
    33
    Posts
    163
    Thanks
    30
    Thanked 152 Times in 46 Posts

    Default Re: Mali osvrt na Galaxy S8+

    Kako vam radi Iris skener. Azimuth ti imas S8 ili

  6. #21
    iPhoneBigFan
    Join Date
    May 2016
    Posts
    219
    Thanks
    44
    Thanked 69 Times in 57 Posts

    Default Re: Mali osvrt na Galaxy S8+

    Quote Originally Posted by Azimuth View Post
    Ne znam, ja sam bio i na martovskom i sad na aprilskom, nema neke bitne razlike, osim što je postepeno kapacitet baterije opadao kako je telefon stario.
    Istina, na kraju zeznu bateriju ili bilo šta drugo, osakate telefon, a sve kako bi nas naterali da kupimo novi... standardna priča za sve brendove..
    Ja martovski batalio jer je imao problem sa random restartom dok je april i, cini mi se, avgust bio katastrofa. Decembarski mi ne radio odlicno i drzao bateriju odlicno. Onda sam prodao telefon i uzeo kasnije sa Nugatom (star mesec dana) i baterija ni prici onome. Probao i Superman i fabricki i nije moglo kao ranije.
    Zato sada necu raditi update sigurno jer sve radi odlicno a baterija jos bolja nego na S7e u pocetku.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •