iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 139 of 139

Thread: iMessage & Telenor 2017

  1. #136
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2019
    Age
    34
    Posts
    147
    Thanks
    35
    Thanked 85 Times in 45 Posts

    Default Odg: iMessage & Telenor 2017

    To nije inovativnost to je pricing odluka.

    Internet svi imaju samo je pitanje bilo ko ce ga prvi ponuditi za "dzabe" tj neogranicen. Znamo ko to nece da bude prvi :-)

    Za to ti ne treba inovativan tim, samo da te finansira neko iz grupe da doneses takvu odluku. Telenor to vise nema, on svoj novac sam zaradjuje, vip novac dobija od grupe iz inostranstva.

    Ali ajde da ne smaram ovde ljude, svako koristi ono sto misli da je najbolje, ja sam rekao da imam karticu sva tri operatera, dva placam svojim novcem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #137
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iMessage & Telenor 2017

    Drustvo, pa zar opet moramo da podsecamo o cemu je ova tema

  3. The Following User Says Thank You to bbrks For This Useful Post:

    3gs (02-01-2021)

  4. #138
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member miodrage's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Subotica - Beograd, Serbia
    Age
    46
    Posts
    2,112
    Thanks
    145
    Thanked 763 Times in 498 Posts

    Default Re: iMessage & Telenor 2017

    @Bg89, iz tvog pisanija se vidi da si zestoko protiv Vipa. Ok, svako ima svoj razlog za nesto.
    Evo ti moje iskustvo. Telenor karticu sam imao samo 2 meseca (prepaid) i kao da je nisam ni imao, vecito nedostupan, ili zauzet... A u istom tom telefonu je mt:s kartica sljakala bez ikakvih problema godinu dana.
    mt:s korisnik sam bio 2000-2011. kada sam presao na Vip. Vecih problema nisam imao, presao sam zbog usluge, Vip je tada ponudio Smartove, sto je meni bilo izuzetno interesantno, jer kod mt:s sam placao vise da bi koristio manje - umesto da je obrnuto. Morao sam da placam paket sa 300 minuta, sa kojima sam uvek krajem meseca kuburio, a imao sam zilione poruka koje nikad nisam iskoristio. A da prelazim na jaci paket - pa necu jer mi je skupo to bilo tada. O Internetu u to vreme ne bih da trosim reci.
    Vip mi je dao sve sto mi treba, i prezadovoljan sam njihov korisnik evo 9 godina.
    Da, ja ne mogu da pricam o pokrivenosti jer se krecem iskljucivo u urbanim sredinama, i vecim mestima, ne idem ni u kakve zaseoke i ostalo, s te strane, ako ima zamerki, idu na dusu Vipu. Ali to je i do rasporedjivanja baznih stanica, a meni je poznato jedno 20 razlicitih primera gde su ljudi sprecili radnike mobilnih operatera (svih) da postave bezne stanice - jer to zraci, porazboljevace se od raka svi i ostalo...
    Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

  5. #139
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2019
    Age
    34
    Posts
    147
    Thanks
    35
    Thanked 85 Times in 45 Posts

    Default Odg: iMessage & Telenor 2017

    Odvukao sam temu u off (bez namere).

    Sorry svima


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Bg89 For This Useful Post:

    bbrks (02-01-2021)

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •