iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 8 of 8

Thread: Igranje/skakanje trackpad kursora na macbook pro kada je prikljucen na struju

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Question Igranje/skakanje trackpad kursora na macbook pro kada je prikljucen na struju

    Dakle ne mogu normalno koristiti trackpad kada se macbook puni.

    Kursor se malo ponasa kako treba, pa zatim skoci levo/desno/gore/dole. Takodje kod skrolovanja stranica, taj skrol nije ujednacen, vec nekako secka i jednostavno baguje.

    Kada je macbook samo na bateriji, dakle kada nije prikljucen na struju, sve radi normalno.

    Probao sam standardne stvari tipa iskljucenje bluetootha, safe mod itd itd. i to ne radi. Medjutim ono sto radi je postavljanje dlana ruke na onaj deo desno od trackpada. Dakle samo naslonim dlan ruke na taj deo i sve radi ok cak i kada je macbook prikljucen na struju. Ako se ne varam do bi znacilo da ili mi je adapter neispravan ili nema uzemljenja. Kod kuce imam APC produzni sa prenaponskom zastitom i uzemljenjem ali i sa njim se desava isto.

    Da li je imao neko slican problem i da li bi kupovina novog adaptera resila problem?

  2. #2
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    48
    Posts
    4,605
    Thanks
    994
    Thanked 1,840 Times in 1,375 Posts

    Default Re: Igranje/skakanje trackpad kursora na macbook pro kada je prikljucen na struju

    Da li si probao drugi punjac? Da li je taj punjac originalni?

  3. The Following User Says Thank You to rikee For This Useful Post:

    vlada11070 (20-04-2017)

  4. #3
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Igranje/skakanje trackpad kursora na macbook pro kada je prikljucen na struju

    Nisam siguran, deluje da jeste. Da li kod tebe ovaj deo ima metal okolo? Kod mene nema...
    Last edited by Captain; 21-04-2017 at 10:36.

  5. #4
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Igranje/skakanje trackpad kursora na macbook pro kada je prikljucen na struju

    ajde slikaj lepo svoj punjac i mislim ceo i okaci da vidimo sliku...vrlo verovatno da je neki fus...

  6. #5
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Igranje/skakanje trackpad kursora na macbook pro kada je prikljucen na struju

    Evo slika http://imgur.com/a/365Wi
    Ovaj gore link je isto deo mog punjaca.

  7. #6
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,307
    Thanks
    803
    Thanked 3,954 Times in 2,132 Posts

    Default Re: Igranje/skakanje trackpad kursora na macbook pro kada je prikljucen na struju

    Teško da na osnovu slika može da se zaključi jer su kopije punjača izuzetno dobre. Ja ih razlikujem po težini i malo je font drugačiji ali samo ako poredim sa drugim. Inače, do sada nikada nisam čuo da Trackpad pravi problem kada se poveže na punjač.

  8. #7
    iSrbijaHero Kurta's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Pancevo
    Age
    33
    Posts
    662
    Thanks
    916
    Thanked 427 Times in 293 Posts

    Default Re: Igranje/skakanje trackpad kursora na macbook pro kada je prikljucen na struju

    Ima drugarica isti problem, jedva da moze koristiti trackpad kada je na punjacu, zamenski je punjac jer je org pokidala.
    A na oko zaista ne moze da se prepozna da je zamenski, bez poredjenja sa originalom.
    iPhone 6, space gray.

  9. #8
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    0x400
    Posts
    479
    Thanks
    50
    Thanked 83 Times in 73 Posts

    Default Re: Igranje/skakanje trackpad kursora na macbook pro kada je prikljucen na struju

    Kada je slabiji punjac(i los) zna trackpad da ne radi na obicnim laptopovima. Proverite da li je odgovarajuce jacine i najprostije pozajmite od nekoga ko ima original da utvrdite da li radi i autenticnost.



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •