iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 66 of 66

Thread: Kineski telefoni

  1. #61
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Kineski telefoni

    Samo cu ostaviti ovaj link kao razlog zasto sam prestao da ga razmatram. Izvikano..Kamere slicne..Za performanse:

    https://youtu.be/a9eLaF3_Rjc
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  2. #62
    iEntuzijasta zvecka's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    68
    Thanks
    24
    Thanked 60 Times in 33 Posts

    Default Re: Kineski telefoni

    Nije to baš tako jednostavno. Ja sam upravo se vratio na android (6t) posle ~4 godine na iOS-u (6+ i 7+) i navešću moje utiske!
    6t odaje utisak premium uređaja, staklo i nazad, ništa ne štrči, ne krčka i slično.
    Ekran je što se mene tiče taman kako treba, amoled ali ne prezasićen. Za mene 6t ima za nijansu bolji ekran od 7+, sa naglaskom za mene! Plus što je 6,4'' u odnosu na 5,5. Notch kao da ga nema koliko je mali.
    Baterija odmah da kažem da je meni ovo najmanje bitna stavka kod telefona jer uvek imam punjač u kolima i na poslu tako da mi ne znači puno koliko traje sve dok nije trash. Jedino mala prednost za 6t je punjač koji je baš brz i njegov sistem tj greje se punjač ne telefon za vreme punjenja, mana je što mora da bude stock punjač i kablić inače nema dash charge. Btw baterija na 6t je odlična.
    Kamera, nisam stručnjak ali bi dao malu prednost 7+ ovde. Nije velika razlika u svakom slučaju.
    IOS vs android u realnom vremenu ja ne vidim razliku, oba uređaja otvaraju sve kako treba, sad da li neko otvara za milisekund pre mislim da je to ne bitno.
    Gde iOS šije Android trenutno to su reklame, nisam 4 godine bio na androidu i malo se otelo kontroli ovo sa reklamama, ali to je ipak posledica biznis modela Apple vs Google. Rešivo jeste, ali mora malo da se potraži kako i jedini razlog ukoliko budem išao na root će biti zbog reklama.
    Ja sam prešao na 6t jer mi je iskreno bilo mnogo đengi da dajem za Xs i malo mi je dosadio ios, nedostajalo mi je malo custom-izacije...
    Sve u svemu dobio sam šta sam hteo i ja sam baš zadovoljan! Ponavljam još jednom pre nego što krenemo sa kopanjem očiju iOS vs Android ovo je moj lični stav!

  3. #63
    iSrbijaHero p.pera's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    43.85861
    Posts
    1,244
    Thanks
    667
    Thanked 2,488 Times in 818 Posts

    Default Re: Kineski telefoni

    Niko i ne pomislja da ulazi u takve rasprave, znamo svi kako se zavrse.Mene je interesovalo misljenje iz prve ruke zato sto me drugar pitao sta mislim o tom modelu a nisam znao sta da mu odgovorim.

  4. #64
    iNovajlija
    Join Date
    May 2011
    Age
    35
    Posts
    20
    Thanks
    22
    Thanked 6 Times in 5 Posts

    Default Re: Kineski telefoni

    Xiaomi прави одличне телефоне...

  5. #65
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,717
    Thanks
    204
    Thanked 383 Times in 183 Posts

    Default Kineski telefoni

    Ljudi, pre par dana sam kod drugarice video telefon, koji je najmanji moguci koji sam u zivotu video. Mislio sam da me sprda da je telefon i da je igracka, kad ono medjutim stvarno radi. Ima foru da mozes da promenis glas, da biras tipa zenski ili ako si zensko biras muski, haos. Odusevio sam se Telefon je marke L8Star , videh da je 15$ na AliExpressu.



    https://www.aliexpress.com/item/L8St...3ff8672e9c00be

  6. #66
    iPhoneBigFan AlexPa's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Pančevo
    Age
    49
    Posts
    390
    Thanks
    48
    Thanked 103 Times in 95 Posts

    Default Kineski telefoni

    Kod nas se odavno prodaju velicine kreditne kartice, sada Ima i mini smartphone

    https://m.aliexpress.com/item/329520...g1545769768754

    Last edited by AlexPa; 25-12-2018 at 22:34.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •