iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49

Thread: Nokia 3310 Reboot

  1. #46
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: Nokia 3310 Reboot

    To ne znam ali mozemo proveriti... Videcu da odem do poslovnice neki dan da se raspitam, u koliko neko ranije pita neka javi... Posto ne volim vip NIKAKO :-D Kapiram da je simfree zbog dual sim-a ali sta znam...

  2. #47
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: Nokia 3310 Reboot


  3. #48
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Nokia 3310 Reboot

    Dakle ovaj lik je provalio da telefon koji nije smart i nema nikakve ambicije da se takmici sa savremenim telefonima i koji je neka vrsta replike telefona od pre 20 godina, zapravo los po danasnjim standardima? Jedino sto su ovde zeznuli je sto je izgleda zvono tiho i sto se toliko dugo puni, mada to se verovatno moze resiti neki brzim punjacem. I naravno cena, jer dati te pare za ovaj telefon je suludo. Ovo treba da kosta 20-30 eur max i to bi bila solidna kupovina za ljude kojima to treba. A opet nokia (koja to i nije) je zeznula stvar, sto je trpala ove neke gluposti u ovaj telefon, kojima tu nije mesto i jedino cemu sluze je da ovakvi likovi imaju po cemu da pljuju. Trebali su da naprave bukvalno repliku 3310. Ja cak ni color ekran ne bih stavljao. Samo su mogli mozda da je diskretno redizajniraju da lepse izgleda, sto su u sustini i uradili samo malo previse po meni. Nikave browsere, kamere i ostale gluposti nisu trebali da trpaju u njega, jer su od njega samo napravili frankenstajna koji sada nije ni ovamo ni onamo, a plus sve to samo trosi bateriju bespotrebno i tako ubija ono po cemu je pored izdrljivosti 3310 i bila najvise poznata, a to je trajanje baterije.

  4. The Following User Says Thank You to Didule For This Useful Post:

    kursula82 (27-06-2017)

  5. #49
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: Nokia 3310 Reboot

    On ga pluuje jer je preskup :-) ali def nema vexe za neke stvari...

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •