Quote Originally Posted by SG999 View Post
Ja sam zamenio telefon i dobio isti problem posle 2-3meseci. Sad se na ovom manje desava. Menjacu ga ponovo ali tek na kraju garancije.
Čitajući razne strane forume i članke, ja sam došao do zaključka da zapravo jako veliki postotak ovih telefona s vremenom dođe to toga da kućište (ili ekran) u tom predjelu počne “krckati” na određeni pritisak (navodno je kod prvih/ranijih serija uređaja to posebno izraženo), samo izgleda da malom broju vlasnika ovih telefona to smeta, tj. mali broj ljudi to doživljava kao neki “big deal”..
Kao, ljudi objašnjavaju: “pa to vam je taptic engine, morate se naviknuti na to”... Brate, znam šta je klik taptic enginea, a šta je zvuk krckanja kućišta
I, naravno, hrpu primjera sam pročitao gdje su ljudi dobili zamjenski/novi uređaj na reklamaciju – i nakon par mj. i s novim uređajem ista stvar..
S druge strane, nisam naišao ni na primjere u kojima se ekran odljepio ili telefonu bilo nešto, ako bi ljudi nastavili “živjeti s tim”, glavni problem je što je ovo dosta iritantno kad ti to jednom zapne za uho..

A meni evo garancija ističe za 16 dana.. nisam ni sam pametan šta da uradim..