iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Displej zamrznut, treperi, iPhone u recovery-u,nakon restore ne mogu da unesem sifru

  1. #1
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Age
    38
    Posts
    101
    Thanks
    19
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Displej zamrznut, treperi, iPhone u recovery-u,nakon restore ne mogu da unesem sifru

    U poslednje vreme s vremena na vreme I freezeuje ekran i treperi sivo na vrhu i posto mi he istekla garancija raspitivao sam se gde je najbolje da odnesem telefon na servis Ili ga takvog prodam za manju cenu.

    Tu nije kraj. Jutros se probudim I posle 10ak minuta ode u crni ekran sa kruzicem koji se vrti, posle nekog vremena se pojavi lock screen Ali Samoa na sekund.

    Probao Sam update i restore is recovery mode Ali mislm da nije zavrsio jer mi je display zakljucan , a ja ne mogul da ukucam sifru za unlock.

    Jel imao Neko ovaj problem I kako ga je resin?

  2. The Following User Says Thank You to PittsburghBG For This Useful Post:

    ebg (23-01-2017)

  3. #2
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Displej zamrznut, treperi, iPhone u recovery-u,nakon restore ne mogu da unesem si

    Tema sa naslovom koji si izabrao je u iKanti iz jednostavnog razloga sto je naslov apsoluton bez bilo kakve logike i ne moze nikad nikom da pomogne (ima genericki naslov a to se, prema pravilima foruma, brise).

    Pokusaj da, kad trazis pomoc od clanova, napravis temu koja ima dobar naslov i tako pomognes nekom drugom clanu


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    - Tri koraka za uspešno otvaranje teme:

    1. Vodite računa da pitanje postavite u podforumu koji je predvidjen za Vaš uredjaj, u odgovarajućem delu (Softver ili Hardver).
    Ukoliko niste sigurni gde da postavite temu, obradite se moderatoru koji će Vas uputiti.

    2. U nazivu teme dajte kratak opis problema. Teme sa naslovima tipa “Problem”, “Pomoc hitno”, "Pitanje "i sličnim, biće uklonjene.

    3. Potrudite se da u temi date kompletan opis Vašeg problema u cilju da što pre uz pomoć drugih korisnika dodjete do rešenja.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



    https://www.isrbija.net/showthread.p...l=1#post501049

  4. #3
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    800
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: Displej zamrznut, treperi, iPhone u recovery-u,nakon restore ne mogu da unesem si

    http://www.apple.com/support/iphone6plus-multitouch/

    Kvar je poznat, rešava se zamenom telefona u Autorizovanim servisima. Cena zamene zavisi od zemlje do zemlje. U iStyle-u je 24990,00 RSD


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •