iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 9 of 9

Thread: Smart IPTV app za Smart TV

Hybrid View

  1. #1
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Smart IPTV app za Smart TV

    Vecina smart TV ima aplikaciju Smart IPTV u koju se ubacuju m3U liste TV kanala. Autori Smart TV app daju 7 dana probnog koriscenja aplikacije. Ako se zeli da ona bude za stalno aktivirana, treba platiti 5,49 EUR (samo jednom). Za one koji je jos nisu koristili, treba napomenuti da ta aplikacija ne sadrzi sopstvene liste kanala, vec samo omogucava da se preko nje postave IPTV liste koje vec imate (besplatne ili ako ste se pretplatili).
    Ja sam na svom Samsung smart TV UHD 48JU6470 napravio test sa jednom listom (jer mi jos traje taj sedmodnevni probni period). Listu sam kao test (vazi 24 sata) preuzeo sa sajta
    HTML Code:
    http://sl-forums.com
    , na koji se najpre morate registrovati i onda skoro svakog dana mozete podici IPTV liste za test za vase uredjaje.
    Posto sam skinuo fajlu na moj PC, otisao sam na sajt Smart TV aplikacije
    HTML Code:
    http://siptv.eu/mylist
    , preko koga sam izvrsio upload liste na TV. Prethodno otvorite Smart IPTV app na vasem TV i zabelezite MAC adresu vaseg TV, koju posle upisete na sajtu prilikom uploada preko vaseg PC. Kada na PC vidite poruku da je upload liste bio uspesan (za nekoliko sekundi), iskljucite i ponovo ukljucite vas TV, otvorite Smart IPTV app i lista kanala treba da je tamo.
    Lista koju sam preuzeo sa gore pomenutog foruma ima preko 2000 TV kanala iz celog sveta (UK, US, skoro sve evropske zemlje, ex-yu, arapski kanali i dr.) i skoro sve je radilo. Doduse, neki su mi malo baferovali (ne znam da li je to zbog mog interneta ili su slabije veze, posto sam u Turskoj).
    Posle test perioda, moze se uzeti pretplata za IPTV liste (1 mesec 9 EUR, 3 m 24 EUR, 6m 45 EUR, 12 m 75EUR).
    Razmisljam da se mozda pretplatim, ali bih voleo da i neko kod nas kao isproba Smart IPTV app na bazi pomenute liste i da kaze svoje misljenje, da li ima baferovanja itd.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  2. #2
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    46
    Posts
    1,111
    Thanks
    494
    Thanked 150 Times in 106 Posts

    Default Re: Smart IPTV app za Smart TV

    i ja je na samsungu koristim vec godinu dana.
    sto se tice same app znaci nikad problema sa njom, jedino od pre dva tri meseca, pre jedno 2-3 apdejta je presalo da radi grupisanje kanala.
    odnosno, kada na daljinskom kliknes na plavo dugme, koje je to inace ranije radilo, sada ne radi.
    a do tada bi lepo izlistalo HD, ex-yu, one-ove kanale i onda izaberes, ovako setas kros sve sto imas na listi.

    sto se tice bafera, ja imam 250/150Mbs i baferuje.
    ali, to nije ni do appa ni do brzine interneta, vec servera sa kojih ovi prodavci-divljaci kradu pa nama preprodaju.
    kazem divljaci, jer su sve to neregistrovani usluznici, koji to rade na divlje, da ne davim kao, jer vecina ovde zna to milion puta bolje od mene.

    e, sad oni zakupe neke servere, ali to je prilicno skupo, i onda opterete te servere sa vecim brojem korisnika i zato dolazi do bafera.
    kada bi smanjili broj korisnika, bilo bi bolje.
    tako, imas nekad u "spicu" da skoro svaki kanala baferuje.

    ja imam nekog lika kod kojeg uzimam vec godinu, jako sam zadovoljan njime kao covekom pre svega a onda i uslugom.
    obzirom da sam probao bas dosta ovih prodavaca, cak nekih i stranih i velikh, tipa orbit, njime sam bio najzadovoljniji.
    imam oko 700 kanala, ne znam sta nema, ali sto se tice sporta je full sa sve arenama, klubovima, benqima, i ostalima.
    ja ga preporucujem svima, gde stignem, mislim da sam uputio preko 20 ljudi za ovo vreme, jos nikad niko mi se nije pozali na njega.
    inace, cena kao i ti sto si napisao.

    ako ima vise zainteresovanih, mogu ga kontaktirati da vidim ima li kapaciteta, a mogu vam dostaviti i njegov mejl pa ga kontaktirajte.

    probani period je cini mi se 7 dana, ili 3, nisam siguran.
    MacBookPro 13" 10.12.4 /iPad2 3G 9.3.5/iPadMini WiFi 8.1.2/iPhone7 10.3.1

  3. The Following 2 Users Say Thank You to maaxiimus06 For This Useful Post:

    mccf (21-01-2017),smera (13-01-2017)

  4. #3
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2017
    Age
    47
    Posts
    1
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Smart IPTV app za Smart TV

    Drugari sa kog još ajta može da se skine ta probna lista,na ovom gore navedenom nemogu da nadjem...

  5. #4
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    46
    Posts
    1,111
    Thanks
    494
    Thanked 150 Times in 106 Posts

    Default Re: Smart IPTV app za Smart TV

    Te probne liste ili rade ili ne rade 24h
    Tako da nista od toga
    Nadji negde drugu probnu listu.
    A ako zelis ovo sto ja uzimam i sto sam opisao, kontaktiraj me na PP cini mi se da i kod njega imas probu 48-72 sata
    MacBookPro 13" 10.12.4 /iPad2 3G 9.3.5/iPadMini WiFi 8.1.2/iPhone7 10.3.1

  6. #5
    iNovajlija
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    25
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Smart IPTV app za Smart TV

    Ima nekoliko free lista koje se prilično dobro i redovno održavaju. Potraži po balkan FB grupama za Kodi (Kodi Srbija, Streaming Balkan, Kodi Phoenix Reborn ...)

  7. #6
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,334
    Thanks
    1,646
    Thanked 1,623 Times in 1,003 Posts

    Default Re: Smart IPTV app za Smart TV

    Jesi li probao ovu za Kodi?

    Code:
     https://tutorial-iptv-xbmc.blogspot.ae/2016/12/live-tv-serbia-kodi-addon-serbia-repo.html

  8. #7
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    BG
    Age
    39
    Posts
    161
    Thanks
    46
    Thanked 24 Times in 18 Posts

    Default Re: Smart IPTV app za Smart TV

    Ja razumem da plaćate te liste sa kanalima, ali da plaćate korišćenje aplikacije koja je potpuno beskorisna bez tih lista to baš i ne shvatam,
    pogotovo što pominjete da aplikacija ima bagova, pogotovo što ima bezbroj besplatnih aplikacija koje rade isti posao.

    Nego, zanimaju me te pretplatničke liste. Nisam baš oduševljen idejom baferovanja pošto sam za sada na kbcnet-ovoj listi gde baferovanja nema, ali pošto je gubim za dva meseca, voleo bih da vidim koje su mi alternative.

    Koliko košta korišćenje takve IPTV liste? Da li se plaća mesečno ili jednokratno? Ima li HD kanala?
    Last edited by camopejb; 23-02-2018 at 03:20.

  9. The Following User Says Thank You to camopejb For This Useful Post:

    nenad87 (24-02-2018)

  10. #8
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,826
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Smart IPTV app za Smart TV

    Koristim iptv listu, placam liku iz K. Mitrovice, a provajder je iz francuske. Placam 700 din mesecno, ako se placa u posti, a 7€ preko PayPal. Imam negde oko 4-5k kanala, bez azijskih, ruskih, uae itd, jer me to apsolutno ne zanima. Korostim evropske i Usa. Od kanala nema dta nema. Kvalitet mozes da biras, hoces SD, FHD, UHD. Buffera nema, slika savrsena. Moze se gledati na SmartTv, Pc, telefon, tablet, android box... Ne znam da li smem da okacim link od lika sa kp. Ako ne, zainteresovanim cu poslati na pp.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Last edited by Zivansi; 10-05-2020 at 13:21.

  11. The Following User Says Thank You to Zivansi For This Useful Post:

    enss4r (15-05-2020)

  12. #9
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,600
    Thanks
    991
    Thanked 1,839 Times in 1,374 Posts

    Default Smart IPTV app za Smart TV

    Salji to na PP... da ne bude posle da smo mi odgovorni ako neko slucajno ne bude zadovoljan kvalitetom kao ti

    Liste trazite na PP
    Last edited by rikee; 10-05-2020 at 18:07.

  13. The Following User Says Thank You to rikee For This Useful Post:

    Zivansi (10-05-2020)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •