iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Ipad 4 iz USA username password problem

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    7
    Thanks
    5
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Ipad 4 iz USA username password problem

    E ovako, dobio sam neki dan polovan ipad 4 iz SAD-a. Medjutim kada sam ga upalio prvo je pisalo Ipad is disabled. Odradio sam onda taj neki reset preko itunesa, nasao intrukcije na netu, azurirao software i onda upalio, odabrao jezik. konektovao se i onda tu nastaje problem, pise mi Getaway unified school district will configure your ipad, kliknem na next i onda mi trazi username i password od te skole. Posto isti ne znam onda i ne mogu da udjem u sam uredjaj. Dakle zakljucio sam da je to bio neki skolski ipad, kontaktirao sam covjeka koji mi je poslao, ali on je to dobio od komsije koji je odselio, dakle ni on ne zna nista o tome. Provjerio sam serijski broj, nije zakljucan na Icloud i onaj tzv. activation lock je off. Po svim forumima citajuci to je neka olaksavajuca okolnost, ali ja i dalje ne znam sta da radim i kako da tu skolu smaknem i da koristim uredjaj, molim pomoc, hvala unaprijed

  2. #2
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Ipad 4 iz USA username password problem

    Ne mozes nikako i niko ti ovde pomoci nece. Olaksavajuca okolnost za tebe je, jer si nov. Inace ban ko vrata. Nadam se da razumes o cemu se radi.

    THREAD LOCKED!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •