iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: Nekad ne pusta filmove preko neta.

  1. #1
    iEntuzijasta Belgrade12121's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    70
    Thanks
    9
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Ljudi, da li vam se desavalo da preko ios-a nece nekad da pusti online filmove. Sve gledam na netu i recimo 5 dana radi sve super, 6 dan nece da pusti, Kad se klikne na play samo vrti ucitavanje (kruzic onaj) i ne pusti film, moze da se premota ali ostane samo slika bez pokretanja filma. I tako recimo na svim sajtovima koji imaju online gledanje. I onda posle 10 dana udjem da vidim, pusti normalno i tako traje neko vreme. Preko lap topa pusti normalno, isti sajt isti film/seriju. Da li neko zna u cemu je problem? Probao sam da resetujem, da cackam podesavanja za wifi ali ne vredi.

  2. #2
    iEntuzijasta Belgrade12121's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    70
    Thanks
    9
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Zar niko nije imao sličan problem?

  3. #3
    iPhoneBigFan niki93t's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Aleksandrovac, Nis
    Age
    30
    Posts
    344
    Thanks
    238
    Thanked 85 Times in 73 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Meni se to ponekad desava sa video snimcima sa Facebook-a ili Youtube-a, nebitno da li sam u Facebook aplikaciji, u Safariju ili B92 aplikaciji na primer, jednostavno otvori video ali nece da ucitava. Nisam uspeo da nadjem nikakvo resenje za sad, ne znam do cega bi moglo da bude, desava se i na mobilnom internetu i na WiFi-u.

  4. #4
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    944
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Probsj u safariju da ocistis data, mozda ti to koci pustanje filmova. Hoce i nekad od blockera da zeza.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  5. #5
    iEntuzijasta Belgrade12121's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    70
    Thanks
    9
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Ocistio sam data, pokusao sam to. Ne vredi, i dalje krug i mi da mrdne. Pa ne znam sta je ovo, nekad pusti sve a nekad nece bukvalno ni jedan film. Mada ne znam da li ima veze to sto vecina tih sajtova stavljaju filmove na openload , pa sad da pravi neki problem sa tim. Samo vrti onaj krug i nikako da pusti. Pokusao sam da restartujem ruter, da restartujem ipad, da probam preko croma na ipad-u, nista. Bukvalno ni jedan jedini film ne mogu da pustim. Dajte ljudi jel ima neko resenje?

  6. #6
    iPhoneBigFan Marija_93's Avatar
    Join Date
    May 2015
    Posts
    228
    Thanks
    9
    Thanked 203 Times in 113 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    To je to openload nece nekad tako ni meni

  7. #7
    iEntuzijasta Belgrade12121's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    70
    Thanks
    9
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Pa da, jel zna neko resenje? Ima neki browser koji pusta i nema problem sa tim?

  8. #8
    iDrugČlan
    Join Date
    Nov 2009
    Age
    38
    Posts
    30
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    i meni se isto to desava... evo vec nekih 10 dana nece da pusti a kod druga koji ne koristi puno iphone tacnije samo za pozive (manje vise) kod njega oce da pusti... a na drugih 4 koji se bas koriste (5,5s,6,6s) nece da pusti samo vrti.. cistio sam RAM, safari istoriju, restartovao bezbroj puta i nece i dalje da pusti.. volim da gledam filmove tako da mi ovo bas predstavlja problem... u pitanju su svi sajtovi za filmove.. naravno youtube radi itd... cak vidi se i koliko traje film i moze da se "mota" ali kao slika se vidi ...

    hvala

  9. #9
    iPhoneBigFan makavelins's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    176
    Thanks
    50
    Thanked 66 Times in 27 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Ovo mi se pocelo desavati od pre neki dan, a ipad koristim skoro dve godine. Stvarno je za poludeti.




    Sent from my iPad using Tapatalk

  10. #10
    iEntuzijasta Belgrade12121's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    70
    Thanks
    9
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Bas se to i meni desava, identicno. Vrti, vrti i nece da pokrene, kad se premota samo se zaustavi na slici. Vecina sajtova ubacuje filmove na openload cak sam im napisao i mail da imaju problema sa ios operativnim sistemom ali naravno nisu nista odgovorili. Ja sam instalirao bio delfin browser i pustio je 3 filma a onda je poceo da se ponasa kao i safari. Cistio sam sve, menjao postavke rutera ali nista. Ono sto me buni, kad recimo ostavim mesec, dva i udjem safari krene da pusta i to tako traje neko vreme i onda opet isto. Nemoguce da niko ne zna resenje? Probao sam da izguglam na engleskom ali nista bas korisno.

  11. #11
    iPhoneBigFan makavelins's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    176
    Thanks
    50
    Thanked 66 Times in 27 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Da dodam da mi sad i muzika koju imam ne radi. Ni ona koju sam kupio ni ona koju sam samo kopirao sa kompa. Uzas..


    Sent from my iPad using Tapatalk

  12. #12
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Jeste li probali sa Puffin browserom? Ima sajt fmovies.se za filmove i kod mene radi. Ja sam platio 20usd i instalirao program iPawind koji omogucava da se bez JB instalira Kodi i jos neke filmske aplikacije.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  13. #13
    iSrbijaHero
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Belgrade
    Posts
    860
    Thanks
    1,721
    Thanked 252 Times in 167 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Kakav je iPawind? Dosao sam na njega preko Movieboxa i izgleda interesantno.

  14. #14
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Kada instaliras iPawind on ti omogucava slicno JB da instaliras razne aplikacije, kao sto su Kodi, Moviebox i neke druge koje se inace nebi mogle da instaliraju bez JB. Js sada filmove gledam uglavno preko pomneute dve aplikacije. Placa se 20 usd godisnje, posaljes im UDID tvog uredjaja na koji zelis da ti bude instalirano i oni ti posalju link za download. Nedavno je Apple bio u jednom kratkom roku ukinuo sertiifkat iPawindu, pa nista nije radilo nekoliko nedelja. Medjutim, iPawind je svima produzio trajanje aplikacije za 1 mesec. Milsim da je to njabolje resenje ako se ne zeli ili ako JB nije moguc, naravno za one koji su spremni da plate.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  15. #15
    iEntuzijasta Belgrade12121's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    70
    Thanks
    9
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Nekad ne pusta filmove preko neta.

    Pa to nije resenje problema, ja hocu gledati filmove preko ostalih sajtova, ne samo preko te aplikacije koja se uzgred jos i placa.

    p.s puffin nece uopste da pusti film, pise file not support.
    p.s.2 fmovies.se radi ali nema prevoda na Srpski
    Last edited by Belgrade12121; 10-01-2017 at 04:02. Reason: Dodatak

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •