iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Telefon nasumicno poziva brojeve

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    5
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Question Telefon nasumicno poziva brojeve

    Nocas sam imala vrlo cudnu situaciju. Telefon mi je bio u dzepu (zakljucan) kao i svaki put do tada, od kad imam ovaj uredjaj. Oko 1 ujutru me je brat nazvao da vidi sta se desava, zato sto je imao nekoliko propustenih poziva od mene a poslednji je bio neposredno pre nego sto me je on nazvao. Naravno, objasnila sam da ga nisam zvala i po zavrsetku razgovora proverila listu poziva - prikazalo mi je kao da sam ga zvala, ali samo jedan poziv.
    Jutros me budi poziv sa broja koji nije u mom imeniku, da me obavese da su imali propusten poziv sa mog broja oko 1 ujutru. Izvinim se i zavrsim poziv i opet odem da proverim listu poziva - medjutim tamo ne prikazuje da je pozvan ikakav nepoznat broj. U medjuvremenu su se u listi poziva pojavili drugi brojevi iz mog imenika da sam ih pozvala u tom nekom periodu oko 1 ujutru.

    Googlala sam po netu i vidim da ljudi prijavljuju slicne probleme ali se ne zna sta to uzrokuje i ne postoji zvanicno resenje. Da li je imao ovakvu ili slicnu situaciju ili da li je cuo za nesto ovako. Sta predlazete?

    Moj uredjaj je iPhone 5, kupljen u decembru 2012. u Kanadi. U seriji je koja je imala fabricki problem sa baterijom. Redovno azuriran iOS - sta vise, juce pre podne sam instalirala verziju 10.1.1. Ne instaliram vec duze vreme ikakve nove aplikacije a i kada ih preuzimam to je samo iz Apple prodavnice.

  2. #2
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Telefon nasumicno poziva brojeve

    Nemoj da brines virusi sigurno nisu...to je mozda problem sa provajderom (mada ni to, iskren da budem, ne znam kako)...probaj prvo da resetujes settings u telefonu...ako nastavi onda promeni sim karticu...ali ako se i tada nastavi problem pisi ovde pa cemo mozgati dok ne dodjemo do resenja.

  3. #3
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Telefon nasumicno poziva brojeve

    Mislim da bi trebalo da se obratid operateru kao sto kolega predlaze... Prvi poziv bratu mozda jeste od tebe... to je pitanje kako ali taj drugi sto nije u imeniku ostaje misterija....mozda ti je telefon zaposednut

    ja bih za pocetak odradio clean restore i pratio situaciju

  4. #4
    iNovajlija
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    5
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Telefon nasumicno poziva brojeve

    Ovo postaje jos cudnije. Proverila sam preko portala listu poziva i oni su evidentirali samo jedan odlazni poziv u tom periodu. Medjutim, na listi poziva na mom uredjaju prikazano je 8 odlaznih poziva (neki se ponavljaju). Takodje, sa jednog broja koji nije u mom imeniku a nije ni u listi pozvanih, prijavljuju propusten poziv.

    Last edited by majator; 08-11-2016 at 15:29.

  5. #5
    iNovajlija
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    5
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Telefon nasumicno poziva brojeve

    Lista poziva sa portala



    Ono sto sam ustavnovila je da su pozivani brojevi iz skorasnjih poziva i za sada, zbog toga kako koji poziv zavrsim - brisem ga.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •