iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Da li R-Sim 10 radi na 6s plus T-mobile i iOS 10

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Beograd
    Age
    36
    Posts
    29
    Thanks
    4
    Thanked 3 Times in 2 Posts

    Thumbs up Da li R-Sim 10 radi na 6s plus T-mobile i iOS 10

    Pozdrav svima, vidim da ova tema nije aktivna vec neko vreme. Pa me zanima a li je neko od vas ko koristi rsim 10+ uspeo da digne na ios 10, i da li je i tada funkcionalan?
    Odnosno da li posle toga imas samo ipod touch ili i dalje ostaju sim funkcije.
    Imam ip 6s+ sa t-mobile USA, koji radi sa vipovom 3g karticom na ios 9.2 za sada. Svakako planiram da uradim imei unlock, ali ne znam da li cu sledeci ili onaj tamo mesec?
    Pa me zanima ima li ko slicnu situaciju, i da li da se upustim u update proces u ovoj reziji?

    Unapred zahvalan na odgovorima.

  2. #2
    iPhoneBigFan misal's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Novi Pazar
    Age
    49
    Posts
    118
    Thanks
    53
    Thanked 10 Times in 10 Posts

    Default Da li R-Sim 10 radi na 6s plus T-mobile i iOS 10

    Uspeo sam da nadjem mrežu na iphone 6 UK vodafon sa 4g SIM karticom ali sam se baš namučio evo i upustvo: ubacim jednu SIM 3G koja radi uvek izaberem carier GSM mode cdmi4g ukucam imsi za vodafon UK prihvatim zahtev ( ne gasiti telefon)izvadim SIM sa 3G ubacim SIM sa 4g isti postupak kao na prethodnom sim_u i u podešavanju promeniti na 2g sad se telefon restartuje i gle čuda pun signal pozivi odlazni poruke posto sam upravo sad završio i hteo da podelim na forum nisam još čačkao oko 3G jer mi samo pokazuje E


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by misal; 18-11-2016 at 23:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •