Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: iPhone is disabled connect to iTunes nakon vise puta unete pogresne sifre

iPhoneBigFan
    Datum registracije
    30.12.2011
    Godina
    24
    Thanks
    11

Question iPhone is disabled connect to iTunes nakon vise puta unete pogresne sifre

Možda nije za ovu temu ali radi se o update-u. Ovako, imam instaliran ios 7.1.2 i klinac je stavio šifuru na telefonu, koju je kasnije zaboravio. Pokušao je nekoliko puta da ga otključa dok nije telefon skroz blokirao. Sad pise samo "iPhone is disabled connect to iTunes". Imam pitanje, da li mogu nekako preko iTools-a ili preko nekog drugogo programa da odblokriam telefon, ili moram da ubacim iOS 9.3.5? Uređaj je jailbreakovan.

Administrator zabrljanje avatar
    Datum registracije
    23.07.2011
    Thanks
    940
    Thanked 8.181 Times in 5.700 Posts

Podrazumevano Re: iPhone is disabled connect to iTunes nakon vise puta unete pogresne sifre

Nije za temu u kojoj je bilo i onda se otvori nova tema iako vec postoje iste sa skoro istim naslovom.

Mozes samo lagano restore.

3. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

groff (27.10.2016)

iPhoneBigFan
    Datum registracije
    30.12.2011
    Godina
    24
    Thanks
    11

Podrazumevano Re: iPhone is disabled connect to iTunes nakon vise puta unete pogresne sifre

Odradio clean restore, i mogu da kažem da nisam razocaran radom ios 9. Primento je da malo sporije radi od iOS 7 i da se baterija nešto brze trosi. Imajući u vidu da je jako star hardware super gura 9-tku. Čitao sam dosta su se ljudi žalili upravo na ovaj ios ali meni je skroz ok. Najveći žal ostaje zbog gubitka JB

Ne znam zašto mi ne pokazuje Battery information, koliko procenta udela su imale aplikacije u trošenju baterije?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •