iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: iPhone is disabled connect to iTunes nakon vise puta unete pogresne sifre

  1. #1
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Dec 2011
    Age
    29
    Posts
    140
    Thanks
    12
    Thanked 34 Times in 22 Posts

    Question iPhone is disabled connect to iTunes nakon vise puta unete pogresne sifre

    Možda nije za ovu temu ali radi se o update-u. Ovako, imam instaliran ios 7.1.2 i klinac je stavio šifuru na telefonu, koju je kasnije zaboravio. Pokušao je nekoliko puta da ga otključa dok nije telefon skroz blokirao. Sad pise samo "iPhone is disabled connect to iTunes". Imam pitanje, da li mogu nekako preko iTools-a ili preko nekog drugogo programa da odblokriam telefon, ili moram da ubacim iOS 9.3.5? Uređaj je jailbreakovan.

  2. #2
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iPhone is disabled connect to iTunes nakon vise puta unete pogresne sifre

    Nije za temu u kojoj je bilo i onda se otvori nova tema iako vec postoje iste sa skoro istim naslovom.

    Mozes samo lagano restore.

  3. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    groff (27-10-2016)

  4. #3
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Dec 2011
    Age
    29
    Posts
    140
    Thanks
    12
    Thanked 34 Times in 22 Posts

    Default Re: iPhone is disabled connect to iTunes nakon vise puta unete pogresne sifre

    Odradio clean restore, i mogu da kažem da nisam razocaran radom ios 9. Primento je da malo sporije radi od iOS 7 i da se baterija nešto brze trosi. Imajući u vidu da je jako star hardware super gura 9-tku. Čitao sam dosta su se ljudi žalili upravo na ovaj ios ali meni je skroz ok. Najveći žal ostaje zbog gubitka JB

    Ne znam zašto mi ne pokazuje Battery information, koliko procenta udela su imale aplikacije u trošenju baterije?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •