iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Stremio app za filmove

  1. #1
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Stremio app za filmove

    Nije Kodi, ali preko Stremio aplikacije koja se instalira za OSX, Win i Android
    HTML Code:
    http://www.strem.io
    mogu se gledati najnoviji filmovi i TV serije. Kad skinete app, napravite account i sve je spremno. postoje i titlovi (ali ne znam da li ima i za jezike iz naseg regiona). Moguc i Airplay na ATV ili smart TV tako da to moze biti resenje posebno za ATV za koje nema JB i na koje se ne moze instalirati Kodi.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  2. The Following User Says Thank You to smera For This Useful Post:

    maaxiimus06 (17-10-2016)

  3. #2
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    46
    Posts
    1,111
    Thanks
    494
    Thanked 150 Times in 106 Posts

    Default Re: Stremio app za filmove

    cini mi se da sam nekad ovo probao, poznata mi ikonica.
    ona valjda pravi server na MacBook i onda moze preko DLNA da se gleda bibliotek iz kompjutera na SmartTV.
    ili sam pogresio
    MacBookPro 13" 10.12.4 /iPad2 3G 9.3.5/iPadMini WiFi 8.1.2/iPhone7 10.3.1

  4. #3
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: Stremio app za filmove

    Stremio radi na principu torenta. Kad ukljucis neki od filmova, on ubzro baferuje i film pocinje, ali kaze da je to sa torent izvora. daje ti izbor da film uzmes sa izvora za koje placas (iTunes napr.) ili sa besplatnih (torent). Naravno, u zemljama koje zaabranjuju koriscenje torenta, to moze da bude problem, ali zato se moze upotrebiti VPN. Ja sam za sada sa Mac minija uradio air play na Samsung smart TV i super radi. Nisam probao ovo sto kazes da povuces svoju filmoteku na TV, ali mislim da je to moguce.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  5. #4
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member illusion's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Niš
    Posts
    5,078
    Thanks
    1,831
    Thanked 1,357 Times in 934 Posts

    Default Re: Stremio app za filmove

    ja samo ovaj koristim preko PC-a,nisam nasao bolji za filmove i serije,KODI je dobar ali treba da se podesava...
    iPhone 5/iphone 6S/iPhone 7+/ipad mini retina

  6. The Following User Says Thank You to illusion For This Useful Post:

    giannsi (20-10-2016)

  7. #5
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: Stremio app za filmove

    To je u principu tacno, narocito kad je u pitanju jednostavnost rukovanja. Ali zbog torenta koji su zabranjeni u nekim zemljama, to moze da bude problem. Kodi mora malo da se podesava, ali ima vise slicnih adona, sto znaci vecu mogucnost izbora izvora za filmove i titlove, kao i siru mogucnost koriscenja (kao pleyer itd.). Za androide psotoji nekoliko aplikacija za filmove, serije i IPTV (kao Mobdro, npr.) ali se nazalost ne mogu koristiti na drugim uredjajima.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •