iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Škola iOS programiranja

  1. #16
    iPhoneBigFan djalfirevic's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    133
    Thanks
    2
    Thanked 33 Times in 18 Posts

    Default Re: Škola iOS programiranja

    Cubes je počeo pre svega sa idejom da pomogne mladim ljudima u Srbiji da konačno dođu do posla, a radeći nešto vrlo kreativno. I prvi kurs je bio besplatan. Često su dolazili ljudi koji su završili fakultet i onda imaju problem, klijent traži nekoga sa 5 godina iskustva, a on čovek nema mogućnost da stekne takvo iskustvo negde. Prosto niko neće da mu da prvu šansu. E mi smo tu hteli da ispravimo stvari i tako je sve počelo.

    Za prvi kurs, za 2 nedelje se prijavilo 320 ljudi, a mi smo imali mesta samo za 40. I nakon selekcije, prosto morali smo da rangiramo ljude kako bi izabrali najbolje, 280 ljudi koji nisu prošli, su konstantno zvali i tražili da održimo jedan kurs, da bude plaćen, jer oni takođe žele da uđu u priču. Jako dugo smo većali protiv toga, ali su na kraju oni pobedili i evo, posle prvog besplatnog kursa, sada ide plaćeni kurs. Nakon toga se nadamo da će ponovo ići besplatni kurs, jer nama nije cilj da od kurseva živimo.

    @Sredoje

    Razumem tačno šta želite da kažete, ali obzirom da filozofija Cubes-a nije da ima neku sjajnu reklamu, pa da na taj način što više ljudi dođe kod nas, nama su reklama upravo ljudi koji završe kurs i koji radeći sa seniorima, koji nakon 6 meseci im i dalje budu mentori, stvarno promene svoj život. Takav čovek će nam višestruko više ljudi dovesti.

    Jedan od primera je dečko koji je završio medicinu i nije kontakta imao sa IT-jem. Verujete li da je završio Android kurs, već je sam uradio svoje 2 aplikacije, i sada ga je tražila firma Seven Bridges Genomics, gde će spojiti i medicinu i programiranje u jednom. Zaista odlična priča i nama je cilj da što više takvih priča proizvedemo. I evo nakon kursa, troje njegovih ljudi se prijavilo sada za naredni kurs.
    I dare do all that may become a man; who dares do more is none.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to djalfirevic For This Useful Post:

    DonPatroN (14-10-2016),perkele (14-10-2016)

  3. #17
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member stefaneli's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    328
    Thanks
    126
    Thanked 42 Times in 30 Posts

    Default Re: Škola iOS programiranja

    Sve pohvale za Cubes. Bio sam kod njih na Web development kursu(mada se prvo prijavio za iOS, ali se nisam uklopio sa terminom zbog posla). Posto sam se lomio izmedju ova dva kursa, termin je prelomio. Hteo bih samo da pohvalim momke iz Cubes-a. Maksimalno posveceni i stvarno, dali su sve od sebe da prenesu znanje. Ono sto je mene privuklo ovde je to sto ovo nije bio obican "kurs" i neki tamo "predavaci", vec momci sa jako velikim iskustvom u oblasti o kojoj predaju, a sto je po mom misljenju jako bitno. Jos jednom sve pohvale i preporuke...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to stefaneli For This Useful Post:

    lowzyyy (17-10-2016)

  5. #18
    iPhoneBigFan djalfirevic's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    133
    Thanks
    2
    Thanked 33 Times in 18 Posts

    Default Re: Škola iOS programiranja

    Pozdrav svima,

    Održava se kurs iOS programiranja, počinje u oktobru, traje 4 meseca, 3 puta nedeljno po 3h. Rade se svi koncepti iOS-a kako u Objective-C-u tako i u Swift-u, pa ako ima zainteresovanih, neka se jave.
    I dare do all that may become a man; who dares do more is none.

  6. #19
    iSrbijaHero kakosuper's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Beograd
    Age
    34
    Posts
    901
    Thanks
    624
    Thanked 253 Times in 190 Posts

    Default Re: Škola iOS programiranja

    Kolko para i gdeee?
    iPhone 6s ios 9

  7. #20
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Škola iOS programiranja

    Pogledaj prvi post u temi, imas link gde mozes da vidis sve sto te zanima

  8. #21
    iPhoneBigFan djalfirevic's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    133
    Thanks
    2
    Thanked 33 Times in 18 Posts

    Default Re: Škola iOS programiranja

    Nije u pitanju Cubes skola racunara, za one koji misle da su oni u pitanju.
    I dare do all that may become a man; who dares do more is none.

  9. #22
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Škola iOS programiranja

    Onda je logicno da se napise koja je skola i gde je kurs. Bar neke osnovne informacije koje znace ljudima.

  10. #23
    iPhoneBigFan djalfirevic's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    133
    Thanks
    2
    Thanked 33 Times in 18 Posts

    Default Re: Škola iOS programiranja

    OK, u pravu si, ima smisla.

    Ovako... ja sam drzao predavanja u Cubes skoli, pa sam nakon toga drzao predavanja u Apple Solution Expert skoli zvanoj Sistem:i. E sada, moj dobar prijatelj otvara IT centar, u Batajnici, i isti plan i program koji se odrzavao u tim skolama - ja prenosim u ovu skolu.

    Za razliku od drugih skola (IT Academy, Crossover, iOS Akademija, Cubes), ovde se ne uci samo Swift, nego i Objective-C. Razlog tome jeste sto - eto poslednja firma u kojoj sam radio, radio sam 11 meseci i to SAMO Objective-C i to za kompaniju iz Silikonske doline. Samim tim, da sam znao samo Swift, slaba vajda

    Cena kursa je 2000 EUR, traje 4 meseca, 3 puta nedeljno po 3 sata. Moze da se dobije popust od 200 EUR ukoliko se sve isplati odmah.

    Termini su u popodnevnim casovima - 18-21h, dva puta nedeljno, i od 9-12h subotom - tako da ljudi koji su zaposleni, mogu da prisustvuju kursu.

    Ukoliko nekog zanima predavac, tj. ja - evo mog Linked In profila: https://www.linkedin.com/in/djuroalfirevic
    I dare do all that may become a man; who dares do more is none.

  11. The Following User Says Thank You to djalfirevic For This Useful Post:

    kakosuper (30-09-2017)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •