iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Problem sa kacenjem na sbb internet

  1. #16
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Problem sa kacenjem na sbb internet

    Quote Originally Posted by .stefan View Post
    Pazi,ni preko lan-a ne valja...sad sam bas probao...izbacuje 15mbps...jednom je izbacio 40,ali sledecih 10x nije presao 15mbps...a wifi puca...
    I sta sad?
    Ovaj net imam vec 4 godine sigurno,nisam do zadnjih par meseci imao probleme ovog tipa...

    Pa i taj tehnicar da dodje ni njemu nece da izbaci vise od ovoga?

    Izgleda da cu morati da ih zovem...
    Pa moras da ih zoves. Ako je tako kako kazes i ako tehnicari vide to na licu mesta, onda nemas prevelik problem, jer onda imas dokaz da to ne radi i oni ce to resiti, ovako ili onako. Problem je kada imas te stalne prekide, koje ne mozes da dokazes i onda mozes da se natezes sa njima do beskonacnosti.

  2. #17
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: Problem sa kacenjem na sbb internet

    Prvo ako uzmes modem i odes u sbb time neces dobiti nista. Zato sto oni tamo sto rade su obicni salterski sluzbenici. Mora da dodje neko od tehnicara i pogleda to. Mozes da pozoves i da kazes da ti ne radi modem i da hoces da ti zamene. Doci ce tehnicar sve pregledati i ako ne radi dobices novi. Posto oni vezuju mac adresu ili sn modema za ugovor. Pa ima cela neka procedura oko zamene.
    ja sam imao slican problem i kad su dosli tehnicari upalio sam program ping tester i pokazao mu gubitak paketa. Ako ti ne mozes da dobijes vecu brzinu na speedtest.net nece ni oni dobiti sigurno.
    zovi korisnicki servis i zali se. Ako budes morao vise puta da zoves za isti problem trazi nekog nadredjenog sa ne moras stalno ispocetka da im objasnjavas. Posto iz call centra se uvek drugi javi.
    inace ja sam sa ubee imao najvise problema i cisco mi je bio najbolji i ostao. Sad mi je komp direktno povezan na njihov ruter i imam oko 100 mb dl. A kad sam imao povezan pc preko mog rutera nije moglo vise od 80 mb. Ne znam zasto ali ni ja nisam verovao dok nisam probao sa serviserom iz sbba. Prvo sam mislio da je lud ali na kraju se ispostavilo da je upravu covek.
    to sa cvoristem je bilo problema na zvezdari posto su ubacili novo i nas neke prebacili. Pa nisu znali opremu da podese slepci ������ Par meseci....
    treba ih samo zvati i dosadjivati dok ne naprave sve da radi kako treba. Iz iskustva posto sam ih zvao 3 meseca dok nisu namestili.
    Po meni nisu losi, kad sve nameste kako treba. Moze da se dobije fin net, tv (sa 72h tv unazad) i fiksni za neku ok cenu. Posto se smanji pretplata na fkisni. Dva fiksna imam kod njih jedan placam oko 390 din a drugi 1 dinar. Jos ako imate broj u telenoru dobijete free hbo i jos 10 mb na net. I jos imaju gomilu pogodnosti, naravno daleko od toga da su zlatni ali od onog sto ima kod nas mislim da nisu losi.
    inace sa tim zalbama dac otici od njih neces dobiti mnogo. Ja sam se zalio na njih ratelu ali nisam nesto puno dobio sa tim posto su povezani ������������ a kad ima kazes adresu oni vec znaju koje mogucnosti imas i da li imas nesto bolje ili ne..

  3. #18
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member 3gs's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2,300
    Thanks
    2,373
    Thanked 687 Times in 467 Posts

    Default Re: Problem sa kacenjem na sbb internet

    Sve moze da radi kako treba
    Kad nazoves 19900 zamoli da dodju tehnicari i provere i rese problem

    A sto se tice cvorova
    Lagano se svodi da se sto vise rasterete

    Probaj vratiti na fabricka modem

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •