iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 6 of 6

Thread: Stallion IPTV adon

  1. #1
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Stallion IPTV adon

    Instalirajte Stallion IPTV adon iz Kodija kucanjem adrese:
    HTML Code:
    http://intrcomp.com/Repository
    . Posle toga nadjite u repositories Instalar Primo, a zatim Intrcomp Media da biste dosli do Stalliona. Da bi ovaj adon radio morate imati instaliran i f4m tester adon koji se instalira preko Fusion, international repos, pakistani shani repo.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  2. The Following User Says Thank You to smera For This Useful Post:

    slavke1976 (13-09-2016)

  3. #2
    iSrbijaHero slavke1976's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tavankut
    Age
    47
    Posts
    505
    Thanks
    528
    Thanked 120 Times in 97 Posts

    Default Re: Stallion IPTV adon

    Sta moze da se gleda na ovom adon-u?

  4. #3
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: Stallion IPTV adon

    Prvenstveno koliko sam na brzinu migao da vidim, US, UK, nemacki, italijanski TV kanali, dosta sportskih. Od nasih RTS, ali i Arena 1-4. Mozda ima jos aki nisam sve proveravao. Ovo je samo pod sekcijom koja se zove UK TV Servers. Dosta tih kanala radi (ja doduse imam na HTPC na kome je Kodi, instalran smart DNS koji mi omogucava gledanje geo-restricted programa, pa ne znam da li ce ovi kanali kod nas raditi). Treba probati.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  5. #4
    iSrbijaHero slavke1976's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tavankut
    Age
    47
    Posts
    505
    Thanks
    528
    Thanked 120 Times in 97 Posts

    Default Re: Stallion IPTV adon

    AMAN BRATE NE CITIRAJ POST IZNAD SVOG
    Ok, hvala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #5
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Stallion IPTV adon

    @smera legendo, alal ti vera sta radis i gde kopas ove addonove...ne mogu da zamislim kako ti izgleda Kodi

  7. #6
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: Stallion IPTV adon

    Ja volim da istrazujem po netu i da pronalazim nove addonse. Instaliram ih i probam, a preporucujem samo one koji su kod mene radili. Medjutim, mnostvo addonsa nije dobro jer opterecuje Kodi i to se narocito vidi kod slabijih masina. Zbog toga, iako je to mozda privlacno, nisam za instaliranje tzv. builds, kojih ima veci broj (mogu se najlakse instalirati preko Ares Wizarda) jer oni mozda dobro rade dok ih njihovi autori redovno odrzavaju, a posle toga mogu da nastanu problemi. Ja te addonse instaliram, ali vecinu posle i ne koristim jer prvenstveno gledam TV serije i filmove, a manje IPTV, tako da je meni u stvari dovoljno 3-4 addonsa ukupno. Najbolje je poci od cistog Kodija (sa sajta kodi.tv) i dodati one addonse koji su vam stvarno potrebno ili korisni (onda se pristupi stelovanju, video, audio, titlovi, ugasi se RSS feed, neki addonsi ako zelite stave na auto play itd.). Tada Kodi dobro radi, ne koci, lako se ukljuci i iskljuci. Ja ga imam instaliranog na vise raznih masina: HTPC (Win 10, Zotac, i-5, 16GB RAM) vezan za smart UHD TV, Mac mini 2012 (i-7), Toshiba tablet WT310 (za poneti), Raspberry Pi, a donedavno i na JB ipad miniju (koji sam nazalost vratio u normalu). Mnogim kolegama na poslu sam pomogao da instaliraju Kodi na njihovim uredjajima, a jednome cak i dao moj stari Android TV box. Probao sam skoro sve vrste uredjaja, osim ovih novih smart Android TV na koje se takodje moze instalirati Kodi.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •