iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 4 of 4

Thread: Problem sa unresponsive touch screen-om

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    2
    Thanks
    1
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Question Problem sa unresponsive touch screen-om

    Pozdrav svima imam jedan problem sa iPhone-om 5c.

    Naime, donji deo touch screena ne reaguje kada se telefon duze vreme ne koristi tj. kada mu je displej ugasen nekoliko minuta.

    Problem je veoma iritantan jer je nemoguce otkljucati telefon kada se to desi. Takodje, ne mogu da prekinem vezu pritiskom na crvenu slusalicu ili da se javim kada me neko zove, jer taj deo touch screena je non-responsive u potpunosti.

    S druge strane, kada se to desi, ako pritisnem power dugme da ugasim screen pa ponovo home button da ga upalim tada touch screen radi kako treba i nakon unosenja pina sve radi besprekorno. Znaci screen ne radi samo onda kada se ekran upali posle par minuta neaktivnosti (lock screen, poziv).

    Ako neko ima ideju kako ovo da resim bilo bi super, jer je telefon izvanredan sem ovih greskica koje su nazalost kljucne za normalan rad telefona.

    Do sada sam probao potpuni restore sa Itunes-om i ubacen je najnoviji software 9.3.5.

    Pozdrav i hvala unapred.

  2. The Following User Says Thank You to Urke_ For This Useful Post:

    mtlmiki (31-08-2016)

  3. #2
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Problem sa unresponsive touch screen-om

    Probaj clean restore bez vraćanja backupa...
    Ako ni to ne prodje... mislim da je hardverski kvar i da ce morati na servis...

  4. The Following User Says Thank You to .stefan For This Useful Post:

    Urke_ (31-08-2016)

  5. #3
    iNovajlija
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    2
    Thanks
    1
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Problem sa unresponsive touch screen-om

    Clean restore je i uradjen, ali bez uspeha.

  6. #4
    iNovajlija losko84's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Age
    39
    Posts
    9
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Problem sa unresponsive touch screen-om

    Quote Originally Posted by Urke_ View Post
    Pozdrav svima imam jedan problem sa iPhone-om 5c.

    Naime, donji deo touch screena ne reaguje kada se telefon duze vreme ne koristi tj. kada mu je displej ugasen nekoliko minuta.

    Problem je veoma iritantan jer je nemoguce otkljucati telefon kada se to desi. Takodje, ne mogu da prekinem vezu pritiskom na crvenu slusalicu ili da se javim kada me neko zove, jer taj deo touch screena je non-responsive u potpunosti.

    S druge strane, kada se to desi, ako pritisnem power dugme da ugasim screen pa ponovo home button da ga upalim tada touch screen radi kako treba i nakon unosenja pina sve radi besprekorno. Znaci screen ne radi samo onda kada se ekran upali posle par minuta neaktivnosti (lock screen, poziv).

    Ako neko ima ideju kako ovo da resim bilo bi super, jer je telefon izvanredan sem ovih greskica koje su nazalost kljucne za normalan rad telefona.

    Do sada sam probao potpuni restore sa Itunes-om i ubacen je najnoviji software 9.3.5.

    Pozdrav i hvala unapred.
    zagrej ga fenom baj mnogo a pre toga ga ugqsi. zagrej pq pusti da se ohladibi radice

    Послато са OUKITEL C2 уз помоћ Тапатока

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •