iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Problem sa pricanjem, da li je do ploce?

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Oct 2014
    Age
    32
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Unhappy Problem sa pricanjem, da li je do ploce?

    Iphone 4 32gb simfree.

    Prvi problem:

    Pozovem nekog i pricamo ali ga tiho cujem sta mi govori.

    Drugi problem:

    Prebacim na spker da mogu lepo da ga cujem ali tad on mene nista ne cuje kao da sam mutiran.

    Da li je neko imao slican problem i da li je problem sa plocom ili nekim drugim stvarima?

    Ps. Koliko kosta zamena home dugmeta jer radi ali mora mnogo jako da se pritisne..?
    Last edited by 1024; 22-08-2016 at 19:25. Reason: ne brisi post samo zato sto si dobio odgovor

  2. #2
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Problem sa pricanjem, da li je do ploce?

    Prvi problem moze da bude do zvucnika u slusalici... ali svakako proveri da li je pojacan kako treba, mada verujem da si to proverio... Zamena je jeftina

    Drugi problem je vec problem... koji bi morao da se detaljnije ispita... vrlo je moguce da je neko sa gornje strane pored ulaza za slusalice nabio nesto u rupu i ostetio mikrofon koji se nalazi gore koji se inace koristi kada je telefon na spikerfonu....ja cenim da je taj mikrofon otisao i da ce morati da se menja... nisam siguran 100% ali mislim da je on na konektoru power i volume dugmica...
    Treci problem home dugmeta koji si naveo ne mora da znaci da je do loseg dugmeta, moze da bude, a moze da bude i da je konektor za dugme koji se nalazi na dock connectoru, tj konektoru punjenja, popustio...

    To je otprilike to...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •