iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 15 of 33

Thread: iPad Pro 9.7 - prvi utisci

Threaded View

  1. #1
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default iPad Pro 9.7 - prvi utisci

    Posle iPad minija najzad sam odlucio sad se ponovim i kupih iPad Pro 9.7 32GB. Odlucio sam ze za ovaj format jer mi je iPad Pro od 12.7 bio preveliki. Posle koriscenja od nekoliko godina obicnog iPad minija, to je za mene bio veliki napredak. Prvo veci ekran, lepse boje i veca ostrina, mnogo bolji zvuk (4 zvucnika) i veca brzina otvaranja aplikacija. Doduse, izgubio sam JB koji sam imao na iPad miniju, ali sta da se radi, koristicu druge uredjaje na kojima imam Kodi.
    Koriscenje iPad Pro ne bi bilo potpuno da nisam nabavio Smart Keyboard koji se konektuje sa iPadom sa tri mala konektora i omogucava vrlo lako kucanje (doduse ja ne kucam sa 10 prstiju). Zeleo sam da isprobam i druge mogucnosti ovog uredjaja, te sam uzeo i Apple Pencil, te sada pokusavam da pisem beleske preko aplikacije Good Notes (verovatno ima i drugih, ali ih za sada nisam nasao). Odusevila me je lakoca pisanja (i crtanja), kao i lako menjanje boja i debljine slova odnosno linija. No, tek sam poceo, moram jos vise da istrazim mogucnosti u ovoj oblasti.
    Iako mi je izgledalo da ce nabavka Smart Keyboarda biti dovoljna zastita za iPad, posle gledanja nekih Youtube klipova, kupio sam i bolju zastitu marke UAG koja se vrlo dobro uklapa za Keyboardom i maksimalno stiti iPad (narocito pri eventualnom padu). Ova zastita za iPad inace ima mali dodatak koji omogucava da u njemu drzite Apple Pencil kako bi stalno bio uz iPad. Evo nekoliko slika.IMG_3024 - Copy.jpgIMG_3025.jpgIMG_3026.jpg
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  2. The Following User Says Thank You to smera For This Useful Post:

    Predrag (29-04-2017)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •