iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Novi Kodi 'Krypton'

  1. #1
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Novi Kodi 'Krypton'

    Developeri Kodija su u zavrsnoj fazi za zvanicno objavljivanje nove 17. verzije Kodija pod nazivom 'Krypton'. Ova verzija kao testna alpha 2 verzija moze se skinuti sa njihovog sajta
    HTML Code:
    https://kodi.tv/kodi-v17-krypton-alpha-2/
    . Potpuno je drugacija od postojeceg Confluence skina i predstavlja pravo osvezenje. Naravno, sadrzi i niz tehnickih poboljsanja o cemu mozete videti u tekstu na sajtu.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  2. The Following User Says Thank You to smera For This Useful Post:

    CJay (10-07-2016)

  3. #2
    iPhoneBigFan igoce's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Novi Sad
    Age
    44
    Posts
    342
    Thanks
    63
    Thanked 230 Times in 188 Posts

    Default Re: Novi Kodi 'Krypton'

    Ja ne znam zasto, ali jako drugo trazi filmove, sa starom verzijom sam filmove pronalazio iz prvog drugog puta, a sad film trazim po 5-10min i cesto i odustanem ... jednostavno kao da nema fih filmova koje trazim, a siguran sam da ih ima, jer sam ih vec trazio sa starom verzijom Kodija, ne znam da li jos neko ima tih problema.

  4. #3
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: Novi Kodi 'Krypton'

    Nisam najbolje razumeo. Trazis filmove u okviru pojedinih adona putem search ili kad kliknes na neki naslov filma pa ti ne daje strim? Ja nisam imao vremena da Krypton malo duze testiram, ali koliko sam video napr. adoni Exodus, Niter, MovieFlix, HD Box rade normalno. Proveri ponovo setup Kodija i pojedinih adona, mozda da stavis na auto play tamo gde moze, jer kad se instalira nova verzija desava se da se setup koji je ranije radio malo poremeti.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •